Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas 2005.09.17

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na, šiek tiek statybų atsiunčiau į "Projektai Kaune", o šiaip nelabai jų ten fotografavau, tačiau nereiškia, kad jų nėra

    Taigi toliau tęsiame kelionę po senamiesčio gatveles. Čia viena iš jų




    Šiek tiek paėjus




    Vienas iš griuvenų


    Jau kita gatvelė


    Grįžtame į Vilniaus gatvę


    Pastatai šioje gatvėje




    Vėl krypstame iš kurso


    Tiesiog gražus pastatukas






    Restauruojama "gulbė"


    Apsileidėlis šalia rotušės aikštės




    Judame link Vytauto bažnyčios




    Paupiop


    Buvusi vietinės "Hanzos" vadovybė


    Vytauto bažnyčios vidus


    Na ir paskutinis objektas šiam turui


    Tiek..
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #22
      Puikios nuotraukos! O dabar keletas komentaru:

      Sis "apsileides" pastatukas siuo metu yra psichiatrine ligonine. Ja ruosiasi iskelti ir atkurti tikruosius valdovu rumus. Taip taip, cia buve kunigaiksciu laiku valdovu rumai ir islike absoliuciai identiski dar nuo tu laiku ir yra islike tikslus vaizdai, kaip jie atrode. Taigi, atkurus cia ruosiamasi ikurti miesto muzieju, taip pat dali pastato skirti Kauno Menu Akademijai (dar vienai kuriamai aukstajai mokyklai)



      O sis "tiesiog grazus pastatukas" siuo metu Kauno miesto muziejus (laikinai). Jame savo metu gyveno Jo Eminencija kardinolas Vincentas Sladkevicius. Dabar ten yra jo butas-muziejus

      Comment


        #23
        O čia mano buvus dailės mokykla

        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

        Comment


          #24
          Buvusi? O ji vis dar veikia?

          liūtai> Ačiū už info
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz
            Buvusi? O ji vis dar veikia?
            Veikia Keista, ar ne?

            Parašė Mantaz
            liūtai> Ačiū už info
            ner uz ka

            Comment


              #26
              buvusi, nes joje mokiaus o ar dar dabar ji veikia, tai tiksliai pasakyti negaliu.
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #27
                Hm hm, tokia apgriuvus mažumėlę, nors gal netgi visai romantiška tokiame pastate mokytis (kol dar lubos negriūva).
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Labai neblogai, Mantai
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #29
                    Parašė blitz
                    Labai neblogai, Liūtai

                    Nekantriai lauksim Manto dalies
                    Cia ir yra Manto dalis

                    Comment


                      #30
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Apie ką čia jūs
                        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                        Comment


                          #32
                          aciu ir uz sias nuotraukas, Mantai. o kaip siaip ispudziai ? ar daro koki nors progresa musu laikinoji sostine, ar vis dar jauciamas sovietmetis ?

                          ir isvis, ar Kaunas tau daug skiriasi pvz. nuo Vilniaus ? ar Kaunas kuo nors atrodo grazesnis/modernesnis/geresnis uz Klaipeda. ?

                          biski kvailu klausimu as cia pribarsciau, bet noreciau atsakymu
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            #33
                            Dekuj uz grazias foto
                            I love INNUENDO!

                            Comment


                              #34
                              blitz> Paskutinė nuotraukų dalis ir buvo mano

                              Edgaex> Na, kad Kaunui dar reikia postūmio, tai čia nemanau, kad kas nors ginčytųsi. Su Vilniumi lyginti kažkaip neišeina, šiaip Kauno tarpukario dalis jaučiasi miestiškesnė nei Vilniaus centras (pastatų aukštumu ir tankumu), tačiau Vilnius kol kas yra nepalyginamai šiuolaikiškesnis miestas. Su Klaipėda, na Klaipėdai taip pat trūksta miestiškumo, t.y. ji yra kiek ramesnis miestas, tačiau jai Kaunas taip pat nusileidžia modernumu. Visgi manau, kad šio miesto ateitis yra šviesi, o šiokie tokie postūmiai jau atsiranda (pvz., Nemuno salos teritorijoje)

                              Tačiau Kauno senamiestis, man yra pats jaukiausias Lietuvoje
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                mmm aciu uz atsakymus
                                Westside is the best ! :jura:

                                Comment


                                  #36
                                  Čia aš vieną dieną su rimtais ekonomistais aliuką gurkšnojau, tai jie davė galvą kirsti, kad pagal BVP vienam gyventojui Kaunas Vilnių pasivys (o tikėtina, kad ir aplenks) maždaug 2010 metais. Nežinau kaip bus iš tikrųjų, bet labai jau rimti žmonės šnekėjo...
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Mantaz
                                    blitz> Paskutinė nuotraukų dalis ir buvo mano

                                    Edgaex> Na, kad Kaunui dar reikia postūmio, tai čia nemanau, kad kas nors ginčytųsi. Su Vilniumi lyginti kažkaip neišeina, šiaip Kauno tarpukario dalis jaučiasi miestiškesnė nei Vilniaus centras (pastatų aukštumu ir tankumu), tačiau Vilnius kol kas yra nepalyginamai šiuolaikiškesnis miestas. Su Klaipėda, na Klaipėdai taip pat trūksta miestiškumo, t.y. ji yra kiek ramesnis miestas, tačiau jai Kaunas taip pat nusileidžia modernumu. Visgi manau, kad šio miesto ateitis yra šviesi, o šiokie tokie postūmiai jau atsiranda (pvz., Nemuno salos teritorijoje)

                                    Tačiau Kauno senamiestis, man yra pats jaukiausias Lietuvoje
                                    Idomu ka tu laikai Vilniaus centru, nes bent jau naujamiestyje pastatai tikrai didesni nei Kauno tarpukario pastatai. O lyginant senamiescius abieju miestu manau aiskus rezultatas. Del modernumo, jis nieko daug kolkas nereiskia, manau tai neteikia didelio pliuso Vilniui, senamiestis yra daug vertingesnis.

                                    Comment


                                      #38
                                      vytauc> kad ir kiek jie rimti zmones yra, bet prie alaus galima prisneketi visko.. o pvz. nesake del kokiu priezasciu Kaunas cia taip "pavarys" su BVP ? tegu pirma Klaipeda aplenkia... tada gales galvot apie Vilniu
                                      Westside is the best ! :jura:

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė vytauc
                                        Čia aš vieną dieną su rimtais ekonomistais aliuką gurkšnojau, tai jie davė galvą kirsti, kad pagal BVP vienam gyventojui Kaunas Vilnių pasivys (o tikėtina, kad ir aplenks) maždaug 2010 metais. Nežinau kaip bus iš tikrųjų, bet labai jau rimti žmonės šnekėjo...
                                        iš anskto pradėk taupyti pinigus katanai arba geram kirviui
                                        www.donatas-mazeika.lt

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė vytauc
                                          Čia aš vieną dieną su rimtais ekonomistais aliuką gurkšnojau, tai jie davė galvą kirsti, kad pagal BVP vienam gyventojui Kaunas Vilnių pasivys (o tikėtina, kad ir aplenks) maždaug 2010 metais. Nežinau kaip bus iš tikrųjų, bet labai jau rimti žmonės šnekėjo...
                                          Patariu gerai isgalasti kirvi, nes jie svelniai tariant grybauja. Visu pirma iki 2010 metu liko tik 4 su trupuciu metai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X