Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaunas pavakariu. 2005 07 29

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaunas pavakariu. 2005 07 29

    Pakeliui pajūrin teko aplankyti ir laikinąją sostinę. Oras buvo puikus, tad parvežiau ir nuotraukų

    Tradiciškai pradedame nuo Laisvės alėjos. Pastatas prie Soboro


    Štai ir pati alėjos pažiba Deja, ši alėjos dalis buvo tuštoka


    Dar viena alėjos garsenybė - fontanas


    Toliau tęsiame žygį





    Vasario 16-osios gatvės prieigos


    Jei neklystu, Miesto sode esantis Muzikinio teatro pastatas


    Tame pačiame parke esantis fontanas su amūru (ar kažkuo panašiu )


    Pagrindinė senamiestyje - Vilniaus gatvė


    Tarpukario prezidentūra ir vienas buvęs jų šeimininkas


    Ir pats pastatas


    Ir grįžtame į Vilniaus gatvę


    Nustebau, kad Kaune labai daug turistų. Štai du iš jų




    Šalutinė gatvė


    Tęsiame žygį Vilniaus gatve




    Hm, rotušė atrodo kiek.. keistokai




    Situacija gerėja


    Užlipame į Žaliakalnio regyklą


    Žvilgsnis iš arčiau


    Pagrindas naujai gatvei


    Ir pabaigai.. vakarinė Kauno dangoskyra
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Labai grazios foto! Kiek pixeliu ten tas tavo daiktas turi?
    %)

    Comment


      #3
      Dėkui. Turi 3Mpix, bet dauguma nuotraukų darytos su 2, nes visgi taupyt ateičiai reikėjo
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Užlipame į Žaliakalnio regyklą
        Žaliakalnio, o ne Aleksoto?

        Comment


          #5
          Man ir atrodo aleksoto... O kur klp fotkes?
          %)

          Comment


            #6
            O pala, kur tada Žaliakalnis?

            win2k3> Vėliau bus
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Nuotraukos tragiskos sakyciau, per juodos (is 100% koki 95% ), momentais is vis, viena puse lyg rytas, kita tamsi naktis. Beto foto kampu galejai ir geresniu paieskoti.
              Toliau, neatkirti aleksoto nuo zaliakalnio, kaip ir suabejoti kas cia (Muzikinis teatras?), jei pacioje nuotraukoje matosi, keista sakyciau.

              Comment


                #8
                Oho koks pas mus fotomeisteris yra
                %)

                Comment


                  #9
                  Žaliakalnis, tai ten kur Prisikėlimo bažnyčia. O žvelgiant į rotušę jaučiu užuojautą šią vasarą besituokiančioms poroms...
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #10
                    Tu ką nors teigiamo kadanors įžvelgi? Net neketinau čia pateikt meno kūrinių, o tik žygį su paprastomis nuotraukomis. Beje, daugiau kampų ieškot neturėjau laiko, kadangi Kaune teturėjau 3 val. Kad neatskiriu vietų? Kaune lankausi vos kartą per kelerius metus, tad nemanau, kad turėtum dėl to mane kaltinti. Užrašo taip pat nepastebėjau, tad dar gerai, kad prisiminiau, jog tai - muzikinis teatras.

                    Beje, kur gi tavo nuotraukos? Kodėl gi mes jų negalime pamatyti ir kritikuoti taip, kaip tu visada tai darai? Gal pats nieko gero neturi parodyti, a?
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Parašė win2k3
                      Oho koks pas mus fotomeisteris yra
                      Toks fotomeisteris, kad net nesupranta, kad nuotraukos šviesumas gali priklausyti nuo ekrano ryškio
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Tu ką nors teigiamo kadanors įžvelgi? Net neketinau čia pateikt meno kūrinių, o tik žygį su paprastomis nuotraukomis. Beje, daugiau kampų ieškot neturėjau laiko, kadangi Kaune teturėjau 3 val. Kad neatskiriu vietų? Kaune lankausi vos kartą per kelerius metus, tad nemanau, kad turėtum dėl to mane kaltinti. Užrašo taip pat nepastebėjau, tad dar gerai, kad prisiminiau, jog tai - muzikinis teatras.

                        Beje, kur gi tavo nuotraukos? Kodėl gi mes jų negalime pamatyti ir kritikuoti taip, kaip tu visada tai darai? Gal pats nieko gero neturi parodyti, a?

                        Obejektyvus vertinimas ir yra teigiamo izvelgimas. As neapsimetineju, matydamas kad negrazu, bet visiems sakydamas "oij kaip faina"...pju... ne man, taip.
                        Toliau, jei laiko turiu kelias valandas, tai gal man i Kauna atvaziavus, reiketu sesti i koki trolika ar autobusa, pasaudyti per langa vaziuojant, ir veliau teisintis, "chebra nepykit, i menus nepretenduoju, o i laiko mazai turejau".
                        Dar toliau, atvaziuoja kaimetis i sostine, uzsilipa i Gedimino kalba, prisidaro nuotrauku, o po jomis prisiraso:
                        "Tauta ziurekit, koks grazus tas musu Tauro kalnas".

                        Sakai mano nuotrauku prireike, ane? Akis uz aki? Tipo tu man, tai as tau, na kol kas nesuteiksiu as tau tokio malonumo, mokinkis pats fotografuoti, o kritika priimk sveikai, kaip ir dera.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Mantaz
                          Toks fotomeisteris, kad net nesupranta, kad nuotraukos šviesumas gali priklausyti nuo ekrano ryškio
                          Kaip ir siuo atveju, siu darbu "fotografas". Pasinaudosiu, geru senu posakiu:
                          "Smotrit na knygu, videt figu".

                          Comment


                            #14
                            si kart turiu pripazint kad nuotraukos tikrai per tamsios
                            "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                            - George W. Bush President of the USA

                            Comment


                              #15
                              max sviesuma ant laptopo ir vistiek nepatau
                              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                              - George W. Bush President of the USA

                              Comment


                                #16
                                Tikrai grazios nuotraukos(sakau nuosirdziai - ne visada spalvose ar sviesume esme), malonu matyti daugiau kadru is Kauno.
                                O del cia pasipylusios eilines kritikos, tai siulau maziau demesio kreipti i tokius eilinius niekuo nepatenkintus snarglius.

                                Comment


                                  #17
                                  :d
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment

                                  Working...
                                  X