Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2009.14.16



    Comment


      kraupus vaizdas.....arba statybininkai girti buvo kai dėjo, arba patys mokiniai ta dangą montavo

      Comment


        O velnias, atbulom rankom dirbta, panašiai, kaip mano buvusios mokyklos aikštė su dirbtine danga, tačiau ji tiesta prieš 10 metų

        Comment


          Reikėtų kada forumiečiams susirinkt kur nors ir kamuolį kokioj aikštelėj pagainioti
          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

          Comment


            šiais laikais tokį dangos paklojimą (ant plikos žemės) tik gerokai prisimerkus galima vadinti dirbtine danga, nes gan didelė dirbtinės dangos esmės dalis yra vadinamasis užpildas, kuris (kartu, aišku, su pačia danga) ir turėtų užtikrinti, kad danga kuo labiau priartėtų prie natūralios. o dabar gaunasi, kad išnešei močiutės kilimą, patėškei ant žemės ir visiems tvirtini, kad tai dirbtinės dangos aikštė.
            GARGŽDAI - tai ir Gargždų "Banga"
            Ką aš manau apie ... - Gargzdas

            Comment


              Iškirpau iš šios savaitės Futbolas.lt laidos, galima pamatyt net kaip atrodo VIP ložės Marijampolėj.

              You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

              Comment


                www.skrastas.lt

                2009 m. Balandžio 14 d.

                Miesto stadionas nevisai atitinka reikalavimus

                Pakruojo miesto stadione bus rengiamos Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionato, kuriame žais ir „Kruoja“, varžybos.

                Ar stadionas atitinka reikalavimus tokio lygio varžyboms? Pasak futbolo klubo „Kruoja“ direktoriaus Arūno Šimkūno, stadione leista organizuoti A lygos čempionato varžybas su tam tikromis išlygomis. Keliamus reikalavimus jis nelabai atitinka: turėtų būti didesnis apšvietimas, kad varžybas būtų galima rengti ir vakare, reikėtų gerokai daugiau sėdimų vietų, o žaidėjams rūbinės per mažos.

                A. Šimkūno teigimu, jei „Kruojai“ seksis žaisti LFF A lygos čempionate, bus bandoma ieškoti būdų, kaip gerinti stadiono infrastruktūrą.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Varanavičius ar savo bloge, ar interviu sakė, kad planuojama rekonstrukcija Pakruojo stadiono

                  Comment


                    "Taip pat LFF pažadėjo Šiauliams naują dirbtinę dangą"
                    "Plotas, kur ji bus padengta dar nenumatytas"


                    Šiaulių futbolo akademijos direktoriaus Lesnicko žodžiai per susitikimą su Varanu.


                    Taigi, netolimoj ateity galima sulaukti atnaujinto kažkurio stadiono/aikštės Šiauliuose. Aš savaime aišku iškart siūlyčiau atnaujint Gytarių aikštę, kuri yra dirbtinės dangos, tačiau prieš kokį dešimtmetį ta pati danga buvo atveta padevėta, ant jos dar žaisdavo Kareda ankstyvą pavasarį, kad ir taurės varžybose. Dabar dangos būklė apgailėtina, tad galima būtų pasirinkti būtent šį objektą.

                    Gytarių aikštė prieš kokius 7-10 metų:




                    Aišku, gali būti, kad dirbtinė danga bus panaudota kažkur kitur, gal pačios akademijos plotuose, tai irgi sveikintinas dalykas būtų, svarbu, kad vis kažkur, kažkas atsinaujins.


                    O apie naują maniežą kalbos atidėtos vėlesniems laikams dėl sunkmečio.
                    Paskutinis taisė vizas; 2009.05.01, 19:41.
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      Neperklausęs viso interviu vėliau išgirdau, kad tame pačiame Gytarių stadione bus paklota nauja dirbtinė danga, ne ta, kur LFF dovanos, jau rugpjūčio mėnesį.
                      Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                      Comment


                        Gal prie to paties vertėtų labai rimtai pagalvoti ir apie Šiaulių stadiono aikštės atnaujinimą, nes tai ko gero yra pati baisiausia veja a lygoj
                        Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                        Comment


                          Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                          Gal prie to paties vertėtų labai rimtai pagalvoti ir apie Šiaulių stadiono aikštės atnaujinimą, nes tai ko gero yra pati baisiausia veja a lygoj

                          Na jau, na jau, tik nereikia taip žiauriai Man įdomu kas kiek laiko veją atnaujina kiti Lietuvos klubai? Kai Šiauliai dabartinę veją prieš 4-5 metus atsivežė, buvo geriausia, dabar blogiausia, tai problemų reikia ieškoti jos priežiūroje? Panevėžyje veja kiek pamenu nekeista bent 4 metus, Klaipėdoje berods pakeitė pernai, apie Žalgirios stadiono veją nėra ką bekalbėt, Kauno neaišku kada keista, kai Sūduva žaidė senojoje aikštėje taip tap veja nebuvo nauja. Pats ant Šiaulių vejos vasarą užlipęs buvai, kad taip teigi, pavasarį jos būklė savaime aišku bloga, tačiau tokia ji ir daugumoje kitų Lietuvos stadionų. Viena vieta, kur veja tragiška - vartininkų aikštelėse, kitur, atsižvelgiant į mūsų klimatą savo laiku viskas normaliai bus. Aišku, keisti būtų geriausias pasirininkimas, tačiau viskas atsiremia į lėšas, kurių kaip žiniai, nelabai yra.
                          Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                          Comment


                            Gargždų stadiono aikštėje - dirbtinė danga

                            http://www.ve.lt/?data=2009-05-06&ru...&id=1241543453

                            Comment


                              Parašė Remigijus Rodyti pranešimą
                              Gargždų stadiono aikštėje - dirbtinė danga

                              http://www.ve.lt/?data=2009-05-06&ru...&id=1241543453
                              Šiaip tai puiku, tik bijau, kad kitą rinktinės atrankos ciklą su kokiais Farerais teks į Gargždus trenktis žiūrėt

                              Comment


                                O daugiau archyvinių nuotraukų nebus?

                                Comment


                                  to HSV: ar manęs klausi? Jei manęs - bus. Bet tik tada, kai pabaigsiu vieną projektą. O tai užtruks dar porą mėnesių..
                                  Paskutinis taisė bronius; 2009.05.07, 09:07.

                                  Comment


                                    Kas nematė - gana išsamus reportažas apie Tauragės stadioną, nuo pusės video maždaug:

                                    http://www.futbolas.lt/lt/video/laid...90504_2_dalis/
                                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                    Comment


                                      Parašė bronius Rodyti pranešimą
                                      to HSV: ar manęs klausi?
                                      Nea, aš aplamai apie archyvines nuotraukas klausiu. Pabandysiu paieškoti senienų...

                                      Comment


                                        Pora nuotraukų iš "Ekrano" Facebook'o puslapio, skyrelio FKE Istorija.

                                        2004 11 08. "Ekranas" - FBK "Kaunas", mūšis dėl aukso, kuomet pirmą ir ko gero vienintelį kartą A lygos rungtynes tiesiogiai transliavo dvi televizijos ir abi atskirai filmavo su savo įranga.


                                        Čia - pirmosios "Ekrano" rungtynės Europos turnyre, 1993 m. mačas su La Valettos "Floriana" FC.


                                        Šiaip, Facebook'e "Ekranas", tikiuosi, įdės dar ne vieną panašią archyvinę nuotrauką.

                                        Comment


                                          93 metų fotkės atrodo kaip kokių 53..
                                          Jūsų,
                                          Analitikas PlėtRa™

                                          Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X