Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos futbolo stadionai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai planai buvo kur kas ambicingesni, prieš užpraeitą sezoną gal ,atėjus naujam bendrasavininkui, sezono pristatyme buvo demonstruojamas ir rekonstruotas stadionassu stogu virš tribūnų, po kiek laiko stašauskas kalbėjo,kad va va jau viskas ruošiama,bus techninis projektas, bet ko gero tai ir liko tik popieriuose jei jau tablo neįrengia, dar vienose rungtynėse vietoj tablo buvo ekranas acm naudojamas jei prisimint tai ir iki tokios būklės kokios dabar yra stadionas buvo ilgai einama ir ilgai stadionas buvo tvarkomas, gerai,kad stašauskas išvis rankų nenuleidžia ir kažką daro

    Comment


      Parašė mag Rodyti pranešimą
      Tai planai buvo kur kas ambicingesni, prieš užpraeitą sezoną gal ,atėjus naujam bendrasavininkui, sezono pristatyme buvo demonstruojamas ir rekonstruotas stadionassu stogu virš tribūnų, po kiek laiko stašauskas kalbėjo,kad va va jau viskas ruošiama,bus techninis projektas, bet ko gero tai ir liko tik popieriuose jei jau tablo neįrengia, dar vienose rungtynėse vietoj tablo buvo ekranas acm naudojamas jei prisimint tai ir iki tokios būklės kokios dabar yra stadionas buvo ilgai einama ir ilgai stadionas buvo tvarkomas, gerai,kad stašauskas išvis rankų nenuleidžia ir kažką daro
      Nu taigi "paliko" juos investuotojai iš Rusijos, dėl to ir liko planai neįgyvendinti. O tas ACM ekranas, arba kitaip - "Ekranomobilis" (va šits: http://www.acm.lt/default.asp?V_DOC_ID=346 ) buvo ten pastatytas FC "Vilnius" iniciatyva, bo jie savo namų varžybas kažkuriuo momentu "Vėtros" stadione žaidė.

      Comment


        Va, radau tuos ambicingus planus, kurtus prieš 2 metus:



        http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=4313

        Nu iš tiesų tai gaila, kad nepavyko visko įgyvendinti...

        Comment


          Buvo ruskiai ir avansa kinieciam uz svieslente sumokeje bet, zinia, paskui pabego
          Stasauskas bando aiskintis bet neina galu atsekt
          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

          Comment


            Ta švieslentė tai buvus nebuvus. Kur kas labiau reikalingas yra stogas bent jau virš vienos tribūnos.
            Got sun in my face, sleeping rough on the road

            Comment


              o tai kurie ten pabėgo? trušnikovas? ar kokie kiti. Spaudoj lyg rašė ,kad nauji investitoriai bus,kuriuos ir sklypai Vilniuje domina ir stadiono statyba , tai nauji prisidėjo prie trušnikovo ar vietoj jo atėjo ?Ar trušnikovas liko ,o kiti pabėgo
              Paskutinis taisė mag; 2008.03.28, 00:00.

              Comment


                Šiaulių miesto savivaldybės stadionas:

                Vietų skaičius tarp 3000 - 4000.




                Dešinėje šiek tiek matoma aikštelė skirta neįgaliesiems, kuri buvo įrengta praėjusiais metais.








                Po praėjusio sezono centrinėje tribūnoje iš buvusių juodų kėdžių buvo išdėliotas užrašas FC SIAULIAI, kuris mane žavi






                Turbūt geriausia vieta gyventi gyventi




















                (Vieta ir užkonservuoti laidai apšvietimo stulpui, kitąmet jau turėtų būti įrenginėjamas apšvietimas)








                Neužilgo tikriausiai šią vietą užlopys "šviežia" veja.




                Praėjusiais metais buvo pastatyti ir du tokie pastatėliai, čia jei neklystu - tuoletai.








                Paskutinis taisė vizas; 2008.03.28, 13:45.
                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                Comment


                  Taip stadionas atrodė prieš kokius 5 metus:




                  Taip atrodo dabar:

                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                  Comment


                    Ačiū už nuotraukas!

                    Comment


                      Ačiū, Vizas, pagaliau. Man, kaip vilniečiui, akys atsigauna pamačius žalią žolę... Keletas komentarų:
                      1. Dar vienas stadionas Lietuvoje darosi panašus į stadioną.
                      2. Pritrūko dviejų juodų kėdžių paukščiukams ant Š raidžių. Kitąvertus, tada gautųsi taškas, o ne paukščiukas..
                      3. Tas gyvenamas namas kaip iš Carlsberg reklamos - tikrai nesipriešinčiau gavęs butą jame. Kaip mano šeima į tai reaguotų, nežinau
                      4. Ten iš tikro tualetai.

                      Comment


                        Manau, jau dabar galėtų žaisti jaunimo rinktinės Šiauliuose, daugiau dėmesio sulauktų nei kokiame Vilniuje ar Kaune. Kuomet bus apšvietimas - Šiauliuose žaisti privalės, o ir Varanavičius taip žadėjo. Taip pat sulaukim švieslentės, kuri žadama buvo kartu su apšvietimu ir galbūt kada ir rinktinė atvyks pažaisti. Ažiotažą Šiauliuose tikrai sukeltų.

                        Mano asmenine nuomone, Šiaulių stadionas vienas geriausių Lietuvoje.
                        Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                        Comment


                          Parašė vizas Rodyti pranešimą
                          Manau, jau dabar galėtų žaisti jaunimo rinktinės Šiauliuose, daugiau dėmesio sulauktų nei kokiame Vilniuje ar Kaune. Kuomet bus apšvietimas - Šiauliuose žaisti privalės, o ir Varanavičius taip žadėjo. Taip pat sulaukim švieslentės, kuri žadama buvo kartu su apšvietimu ir galbūt kada ir rinktinė atvyks pažaisti. Ažiotažą Šiauliuose tikrai sukeltų.
                          Jep, jaunimas tai tikrai jau laisvai galėtų žaisti, o prie apšvietimo - rinktinė be problemų. Kalbant apie švieslentes, puse lūpų girdėjau, kad greičiausiai šiame sezone Panevėžy bus švieslentė, tik ne stacionari, o tokia, kur kažkada FC "Vilnius" buvo pasiėmęs kelioms rungtynėms: http://www.acm.lt/default.asp?V_DOC_ID=346
                          "Ekranomobilis", taip vadinamas Kažkada greitai turi įvykti "Ekrano" spaudos konferencija, per kurią, tikiuosi, bus daugiau informacijos apie tai.

                          Mano asmenine nuomone, Šiaulių stadionas vienas geriausių Lietuvoje.
                          Tikrai taip. Trūksta jau visai nedaug - švieslentės ir apšvietimo.

                          Comment


                            O kaip patenkama i ta tribuna priesais centrine - yra atskiras iejimas?
                            You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                            Comment


                              Na, rinktinės mačams švieslentė nebūtina (pavyzdys - Vėtra. Buvo gėda, kad berniukai kartonkes kaišiojo, bet tai tik prestižo reikalas - rungtynių rezultatui tai įtakos neturi), o apšvietimas - tikrai būtinas. Bet yra ir daug kitų reikalavimų norint suorganizuoti tokio rango mačą - saugumo užtikrinimas, pagalbinės patalpos, automobilių aikštelės ir t.t ir t.t.

                              Comment


                                Parašė zanaz Rodyti pranešimą
                                O kaip patenkama i ta tribuna priesais centrine - yra atskiras iejimas?


                                Jei kalbi apie tas kitoje pusėje, prie maniežo, tai į jas, kaip ir į centrinę tribūną patenkama pro pagrindinį įėjimą, nes ten bilietų kasa, o jau įėjus tenka eiti bėgimo taku kol apeini, na, sakyčiau identiškai kaip Panevėžyje.

                                Tačiau, jei rungtynės ne A lygos, o kokių dublerių, ar šiaip užeiti nori, tai galima patekti pro kitą įėjimą, esantį prie maniežo. Nuo to įėjimo vietos fotografuota ši nuotrauka:

                                Yra dar vienas, bet ten pavadinimu nepavadinčiau, iš kitos maniežo pusės tvoros nėra, greičiausiai dėl lengvaatlečių gerovės. Ten per A lygos rungtynes stovi po porą apsauginių, kad niekas neįeitų, bet reikėtų ten tvoros, tikiuosi, kai bus įrengta apšilimo aikštelė maža, tai bus įrengta ir likusi tvoros dalis.
                                Paskutinis taisė vizas; 2008.03.28, 14:59.
                                Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                Comment


                                  o tai tie vartai ir stovi istatyti visa laika ????

                                  Comment


                                    Parašė balabanas Rodyti pranešimą
                                    o tai tie vartai ir stovi istatyti visa laika ????
                                    Kiek pravažiuodavau pro stadioną ne sezono metu, tai stovėdavo, tinklus tik nuima, savaime aišku.

                                    O ką, nematau prasmės kam juos išiminėt

                                    P.S. Žiemą nepamenu buvo jie laikomi ar ne.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      tas daugiabutis suteiks stadionui uzdarumo jausma, bet jei ateiti (duok dieve) reikes stadiono ispletimo jis taps tikra problema.
                                      (arba ji visa reiks nupirkt ir VIP lozes ten padaryti )
                                      Great is Ok, but Amazing would be Great

                                      Comment


                                        Parašė vizas Rodyti pranešimą
                                        Kiek pravažiuodavau pro stadioną ne sezono metu, tai stovėdavo, tinklus tik nuima, savaime aišku.

                                        O ką, nematau prasmės kam juos išiminėt

                                        P.S. Žiemą nepamenu buvo jie laikomi ar ne.
                                        Panevezy tai juos nuima visalaik pasidomejau ar taip yra ir pas jus

                                        Comment


                                          Parašė Shaolinas Rodyti pranešimą
                                          tas daugiabutis suteiks stadionui uzdarumo jausma, bet jei ateiti (duok dieve) reikes stadiono ispletimo jis taps tikra problema.
                                          (arba ji visa reiks nupirkt ir VIP lozes ten padaryti )
                                          - Ten kiek pamenu ne taip ir arti, kaip atrodo nuotraukoje. Priedo yra toks dalykas kaip sklypo ribos - niekas toliau plėstis, jei netilpsi į jas neleis..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X