Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN} Jeruzalė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN} Jeruzalė

    Neseniai turėjau progos aplankyti šį vieną iš sparčiausiai atsinaujinančių Vilniaus rajonų, tad čia keletas (deja nedaug) nuotraukų.

    Rugių gatvė






    Pirkeyje Hanner statomi daugiabučiai






    Čia jau kita vieta, netoli Santariškių ties Molėtų plentu




    Mažas parkelis netolimais






    Bendras vaizdas nuo Kalvarijų gatvės
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Eilinis nuobodus miegamasis rajonas. Aciu uz nuotraukas.

    Comment


      #3
      O man visai gražiai atrodo aplinka ir šiaip sutvarkytas rajonas ... nieko prieš tokiame gyventi butu ..

      P.S: ačiū už nuotraukas

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Dekui uz foto Vienas is tu rajonu, kur noreciau gyventi

        Comment


          #5
          Mano brolis ten viename is tu pastatu gyvena, buvau ana savaitgali sveciuose, pasivaiksciojau vakare.. Liuks rajonas, ir grazus ir ramus ir modernus

          Comment


            #6
            Visai nieko, ypac pastatai kuriu aukstu sk. <= 5 ...
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              #7
              Tikrai rajonas. Su mielu noru apsigyvenciau ten

              Comment


                #8
                Pirmose nuotraukose esantys namai - kažkur 100m nuo mano namo
                Net gėda, kad mano rajoną čia pristato Mantaz... Vis galvodavau, kad reikia nueit pafotkint naujų Jeruzalės komiblokų, bet taip vis ir neprisiruošdavau...

                Comment


                  #9
                  Ačiū už nuotraukas, Mantai

                  Parašė Edd
                  Eilinis nuobodus miegamasis rajonas.
                  Drįstu nesutikti su gerb. Edd
                  Jeruzalė - vienas iš geriausių Vilniaus rajonų

                  Šiais laikais buvo pastatyti tik trys nauji rajonai - Jeruzalė, Žvejai ir Šiaurės miestelis.
                  Jie visai kitoje svorio kategorijoje nei Pilaitė ar Lazdynai.

                  Tų trijų naujausių rajonų tarpe Jeruzalė yra per vidurį (po Žvejų), o išnaudoto potencialo prasme geriausias rajonas (kol nebaigtos statybos, dar galima sugadinti gerą daiktą):
                  1. Šiaurės miestelis yra totalus nesusipratimas, kaip tokią vystymui tinkamą teritoriją užgrūsti vienodo formato (tiesa, skirtingų spalvų) dėžėmis be jokios žalumos.
                  Tai, kad namai buvo statomi parduotuvės (ne kokio nors taros kioskelio, o "Banginio") kieme, nepalikta jokios žalumos, per siauros gatvės, yra nusikaltimas Š.miestelio gyventojams.
                  Šeštadienį teko matyti, koks jovalas padarytas Žirmūnų gatvėje. Net ir toks privalumas kaip atstumas nuo centro, sugebėtas sugadinti.

                  2. Žvejai (pietinė Žirmūnų sen. dalis tarp Neries ir Šeimyniškių g.) prieš pradedant vystyti 2001 m. turėjo geresnį potencialą nei Žvėrynas. Deja, namai buvo statomi pagal principą - parduodu vaizdą/gaunu pinigus/užstatau vaizdą/vėl parduodu vaizdą
                  Po tokios "Kaustos", "Skirnuvos" ir "Mabiltos" veiklos Žvejai gali būti lyginami tik su Jeruzale, o ne su Žvėrynu ar Čiurlionio g. rajonu (su Antakalniu nelyginu - jame kokybė po truputį bloginanama sutankinat užstatymą). Neabejotinas Žvejų privalumas, kurio sugadinti negalima - upės kaimynystė ir artumas nuo centro.

                  3. Jeruzalės rajonas vystytas kompeksiškiausiai.
                  Pirmieji namai pradėti statyti apie 1998-1999 m. šalia jau esančių 199x pradžios raudonų plytų namų (Manto nuotraukoje Nr.3 - raudonas "Savy" ir geltonas "Orto" namas). Buvo suplanuoti ne tik daugiaaukščiai (iki 5 a.) namai, bet ir kotedžai bei individualūs namai. 9 a. "ekranų" statymas kiek pagadino bendrą rajono vaizdą, bet neįgavo tokių mastų kaip Fabijoniškėse ar šiaurės miestelyje.

                  Susisiekimas gana neblogas, bet padėtį gadina absurdiškas šviesoforas prie "Ventos" gamyklos, idiotiškas gatvės žymėjimas prie "Norfos" Kalvarijų g. bei kartais vykstantys renginukai "Rubikonų arenoje". Tolimesnė statyba tik blogins apkrovimą esamoms gatvėms. Parkavimo problema gana aštri, bet ne taip, kaip Š.miestelyje. Didžiausias Jeruzalės trūkumas - nėra mokyklos (esama trikalbė perpildyta).

                  Žalumos atžvilgiu šis rajonas geresnis už anuos du. Sovietmečiu, deja, dešinė dab. Jeruzalės g. pusė buvo atitverta visokiomis mokyklomis bei elektros pastotėmis. bet kam, reikia, nesunkiai randa kelią prie ežerėlio ar Kryžių kelio.

                  Comment


                    #10
                    taciau conclusion neisvedei? kurgi man pirkti buta Vilniuje tada, jei ir ten ir ten blogai?


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #11
                      Man kažkodėl "Šiaurės miestelis" vis vien labiausiai patinka ir jei pirkčiau butą, pirma žiūrėčiau ten Bet ačiū Romui už pateiktą "tyrimą"

                      Vaidas> Tu dar turi progą nufotogarfuoti mano rajoną, nes pats dar neprisiruošiau
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Pritarčiau Romui - šiaurės miestas yra baisi skylė. Jeruzalė atrodo kur kas normaliau (aišku iki idealo toli ).
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          #13
                          Parašė alonso
                          taciau conclusion neisvedei? kurgi man pirkti buta Vilniuje tada, jei ir ten ir ten blogai?
                          Galiu tik pasakyti, kuris rajonas ar projektas atitinka kainą.
                          Apie kainą kalbos nebuvo.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Romas
                            Galiu tik pasakyti, kuris rajonas ar projektas atitinka kainą.
                            Apie kainą kalbos nebuvo.
                            tai, kuri tada galu gale rekomenduotum?


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              Rajonas geras, bet pavadinimas nekoks - zydus primena.

                              Comment


                                #16
                                O ką tau žydai blogo padarė?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė tech
                                  Rajonas geras, bet pavadinimas nekoks - zydus primena.
                                  cia antisemitizmo banga ar kas?


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė alonso
                                    tai, kuri tada galu gale rekomenduotum?
                                    Kadangi Vilniuje dėmesio verta ne tik Jeruzalė, atsakiau temoje Gyvenamieji kvartalai Lietuvoje

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė jozikas
                                      O man visai gražiai atrodo aplinka ir šiaip sutvarkytas rajonas ... nieko prieš tokiame gyventi butu ..

                                      P.S: ačiū už nuotraukas
                                      Blogas labai susisiekimas miesto transportu is to rajono.

                                      Comment


                                        #20
                                        / Ir kuo jis tau "labai blogas"?
                                        Na, galbūt trūkumas tas, kad nėra troleibusų, o autobusai važiuoja žymiai rečiau, bet dar juk yra privatūs vežėjai, kuriais važiuoti tikrai patogu Aš susisiekimu tikrai nesiskundžiu

                                        Comment

                                        Working...
                                        X