Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamieji kvartalai Lietuvoje.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Llinass
    Uz tokia kaina pardavinejant butus jokiai normaliai firmai net savikaina neatsipirktu
    O normali cia kuri? Tokia kaip statanti Mindaugo apartamentus 'tipo uzvakar kvadratini metra pardavinejome po 4 tukstancius, vakar po 8 tukstancius, o siandien isvis nustojom pardavineti, nes „Neparduodame, nes nežinome kainos. Šiandien rinkoje – viena, rytoj – jau kita kaina.“ ziureti 14 pranesima http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1375

    Siaip visada tvirtinau, kad daugiabuciu kvadrato savikaina neskaitant zemes kainos apie 1000LT (Vilniuje dar mazesne, nes isperka dar nepradejus statyti, todel galima naudoti pigias medziagas alia kartonines plokstes). Galetu ta Mazeikiu firma nusipirkti zemes salia Vilniaus ir uz tokia kaina statyti daugiabucius cia - pirkejai tikriausiai duris islauztu

    Comment


      #42
      Gladiator žinai prajuokinai visai. Dažniausiai aš patyliu apie tuos dalykus kurių visai neišmanau, siūlyčiau ir tau taip daryti.
      Iš kur tu trauki tokius skaičius?
      Kaip atsiliepia buto pardavimas jo savikainai jei jis parduodamas dar nepastatytas?
      Vilniuje savikaina yra daug didesne negu kur rajonuose ir pagrindine priežastis yra darbo užmokestis.
      Beja normaliomis firmomis aš vadinu tas kurios dirba neslėpdamos mokesčių. Ir pertvaras daro tikrai ne iš kartono

      Comment


        #43
        Parašė Llinass
        Beja normaliomis firmomis aš vadinu tas kurios dirba neslėpdamos mokesčių. Ir pertvaras daro tikrai ne iš kartono
        Kiek tokių yra?
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          #44
          Kiek tikrai nepasakysiu, tačiau tikrai yra ir ne kelios.

          Comment


            #45
            Parašė Llinass
            Gladiator žinai prajuokinai visai. Dažniausiai aš patyliu apie tuos dalykus kurių visai neišmanau, siūlyčiau ir tau taip daryti.
            Iš kur tu trauki tokius skaičius?
            Kaip atsiliepia buto pardavimas jo savikainai jei jis parduodamas dar nepastatytas?
            Vilniuje savikaina yra daug didesne negu kur rajonuose ir pagrindine priežastis yra darbo užmokestis.
            Beja normaliomis firmomis aš vadinu tas kurios dirba neslėpdamos mokesčių. Ir pertvaras daro tikrai ne iš kartono
            Na gerai jei toks zinovas prasau atsakyk i kelis klausimus:

            1. Koks vidutinis statybininko darbo uzmokestis Vilniuje ir provincijoje? (Atsakes palygink procentini skirtuma tarp darbo uzmokescio provincijoje ir sostineje ir procentini skirtuma tarp kvadratinio metro kainos provincijoje ir sostineje).

            2. Kiek procentu kvadratinio metro kainos sudaro darbo uzmokestis?

            3. Dar vienas klausimas: ''Mabilta'' normali firma ar ne?

            Comment


              #46
              Na surengiei čia man viktoriną.
              Į 1 ir 3 klausimus neatsakinėsiu nes vienu atveju reikia kreiptis į statistikos departamentą o kitu į Mabiltą (juk negali žinoti apie visas įmones visko)
              Na o į antrą klausimą tai pabandysiu atsakyt: Atliekant bendrastatybinius darbus darbo užmokesčio procentas nuo bendros vertės apie 40 procentų na, o atliekant dalinę apdailą išauga iki 70 procentų tai galutinėje objekto vertėje darbo užmokestis sudaro maždaug 50 procentų gal šiek tiek mažiau. Nepamiršti reikia to kad nuo darbo užmokesčio vertės skaičiuojasi visos pridėtinės išlaidos. Mano skaičiavimuose įvertintos ir jos.

              O dabar tu man paaiškink iš kur ištraukei kad 1m2 savikaina 1000lt? Man labai būtu įdomu sužinot.

              Aš tik ką norėjau pasakyt kad 1m2 daugiabučio statybos savikaina yra apie 1800lt jei statai normaliai mokėdamas visus mokesčius. Ir vienintelis būdas mažinti savikainos išlaidas yra taupyti darbo užmokesčio sąskaita ir slepiant mokesčius. Jei su manim nesutinkat prašau išreikšti savo nuomonę.

              Comment


                #47
                Man regis statybos kainos dar ir naudojamų medžiagų priklauso
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  Tai Mantai tu teisus, tačiau duok man pavyzdy kaip galima sutaupyti medžiagomis.
                  Na gerai tinkuotas fasadas ir plytelem klijuotas – na skirtumas nemažas. Na kaip dar galima sutaupyti medžiagomis a?

                  Comment


                    #49
                    Nesu susijęs su statybomis, tad nelabai ir žinau, kaip tau atsakyti
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #50
                      Parašė Llinass
                      Na surengiei čia man viktoriną.
                      Į 1 ir 3 klausimus neatsakinėsiu nes vienu atveju reikia kreiptis į statistikos departamentą o kitu į Mabiltą (juk negali žinoti apie visas įmones visko)
                      Na o į antrą klausimą tai pabandysiu atsakyt: Atliekant bendrastatybinius darbus darbo užmokesčio procentas nuo bendros vertės apie 40 procentų na, o atliekant dalinę apdailą išauga iki 70 procentų tai galutinėje objekto vertėje darbo užmokestis sudaro maždaug 50 procentų gal šiek tiek mažiau. Nepamiršti reikia to kad nuo darbo užmokesčio vertės skaičiuojasi visos pridėtinės išlaidos. Mano skaičiavimuose įvertintos ir jos.

                      O dabar tu man paaiškink iš kur ištraukei kad 1m2 savikaina 1000lt? Man labai būtu įdomu sužinot.

                      Aš tik ką norėjau pasakyt kad 1m2 daugiabučio statybos savikaina yra apie 1800lt jei statai normaliai mokėdamas visus mokesčius. Ir vienintelis būdas mažinti savikainos išlaidas yra taupyti darbo užmokesčio sąskaita ir slepiant mokesčius. Jei su manim nesutinkat prašau išreikšti savo nuomonę.
                      1. Esu girdejes is vieno statybo kompanijos savininko, kad reali savikaina nuo 1000Lt (naudojant pigiausias medziagas) iki 1400Lt.

                      2. Susirask kokiu 3-4 metu senumo Alio reklama ir paziurek kokios kainos buvo tada. Vieno kv. metro pardavimo(!) kaina apie 1500Lt. Na galima sutinkti, kad per tris-keturis metus isaugo statybinku atlyginimai, bet tikrai ne 100 ir ne 200 procentu. Paprasciausiai i rinka plustelejo pigios ir prienamos paskolos, kas ir pakele tas kainas, o ne statybininku atlyginimu kilimas ir saziningai pradeti moketi mokesciai.

                      P.S Siandienos zinute Delfyje: Būsto kainos tampa finasiniu burbulu

                      Comment


                        #51
                        Parašė Llinass
                        Tai Mantai tu teisus, tačiau duok man pavyzdy kaip galima sutaupyti medžiagomis.
                        Na gerai tinkuotas fasadas ir plytelem klijuotas – na skirtumas nemažas. Na kaip dar galima sutaupyti medžiagomis a?
                        Na kad ir plačiai naudojant gipskartonį ten, kur jo negalima naudoti
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          #52
                          Parašė Gladiator
                          1. Esu girdejes is vieno statybo kompanijos savininko, kad reali savikaina nuo 1000Lt (naudojant pigiausias medziagas) iki 1400Lt.

                          2. Susirask kokiu 3-4 metu senumo Alio reklama ir paziurek kokios kainos buvo tada. Vieno kv. metro pardavimo(!) kaina apie 1500Lt. Na galima sutinkti, kad per tris-keturis metus isaugo statybinku atlyginimai, bet tikrai ne 100 ir ne 200 procentu. Paprasciausiai i rinka plustelejo pigios ir prienamos paskolos, kas ir pakele tas kainas, o ne statybininku atlyginimu kilimas ir saziningai pradeti moketi mokesciai.

                          P.S Siandienos zinute Delfyje: Būsto kainos tampa finasiniu burbulu

                          Per 3-4 metus ne tik atlyginimai išaugo bet ir medžiagos pabrango. Realia dabartinę savikainą be žemės kainos aš parašiau. O kas liečia pardavimo kainą tai čia jau kas kita, beja tu teisus kas dėl paskolų.

                          Comment


                            #53
                            Na Mazeikiuose uz 1500 sugeba ne tik pastatyti, bet ir parduoti.

                            Comment


                              #54
                              Man atrodo aš tau paaiškinau kaip galima pastatyti pigiau, manau ta Rudesta taip ir stato. Tačiau labai jau abejoju ar jie pardavinės po 1500lt už 1m2. Tokios informacijos aš neradau. O kad buvo kažkieno komentaras toks kad kaina bus nuo 1550lt už 1m2, tai gal taip ir bus kad 1m2 kainuos apie 1800-2000.

                              Comment


                                #55
                                Taigi as ir rasiau kad NUO 1550 lt uz 1m2

                                Comment


                                  #56
                                  Radau gan idomu straipsni. Atkreipkit demesi i paskutini pastraipa.

                                  -----------------------------------------------------
                                  Pirmoji iš Lietuvos įmonių generalinę licenciją statyboms Baltarusijoje gavusi Vilniaus įmonė "Skala" šalyje ketina statyti prekybos centrą ir du didelius gyvenamųjų namų kvartalus. "Skala" artimiausiu metu Minske pradės statyti 13 tūkst. kvadratinių metrų prekybos centrą, savo dydžiu prilygstantį Vilniuje, Žirmūnuose, esančiam "Rimi Hypermarket" prekybos centrui.

                                  Dar vasarą bendrovė turėtų gauti visus leidimus statyti du gyvenamuosius 96 ir 140 namų kvartalus, rašo "Verslo žinios".

                                  Bendrovės negąsdina Baltarusijos valdžios planai suvienodinti ir nustatyti vienodas naujo būsto kainas visoje šalyje.

                                  "Būsto poreikis Minske didelis, tad pačiame Minske kainos labai panašios į vilniškes. Manau, kad įvedus kainų apribojimus blogiau bus Baltarusijos gyventojams nei statybininkams", - sakė "Skalos" direktorius Jonas Beganskas.

                                  Pasak jo, rinkos kaina yra viena, o statybų - kita, nes statybų kainos visur daugmaž panašios, o, pavyzdžiui, pelną Vilniuje reguliuoja žemės vertė.

                                  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=7091774
                                  -----------------------------------------------------

                                  Pagal statybos kompanijos vadovo zodzius iseina, kad statybos kaina Lietuvoje ir Baltarusijoje mazdaug vienoda, nors statybinku algos Lietuvoje minimum 2 kartus didesnes uz Baltarusiskas (man rodos vidutinis atlyginimas ten apie 200$). Iseina teiginys, kad didziaja dali statybos savikainos sudaro statybinku algos nevisai teisingas.

                                  Comment


                                    #57
                                    Žinai, GLADIATOR nebenoriu daugiau su tavim diskutuoti ar ginčytis nes tai beviltiška. Tu rašai komentarus suformuotus iš spaudos ar kokių nuogirdų pasitelkdamas savają logiką ir pats iš tikrujų nežinai kiek tame yra tiesos. O aš kiekvieną dieną su tuo susiduriu (mano darbas toks) tad žinau tikrąją padėtį šioje srityje, galėčiau aš tau apie kainas konkrečiai pavardinti kurio pastatato kokia savikaina buvo, tačiau negaliu atskleist paslačių

                                    Žinai būtų įdomu sužinot kas tave sieja su statyba?

                                    Comment


                                      #58
                                      Dar vasarą bendrovė turėtų gauti visus leidimus statyti du gyvenamuosius 96 ir 140 namų kvartalus, rašo "Verslo žinios".
                                      96 ir 140 namų kvartalus? Čia įdomu, ar privatūs, ar daugiabučiai
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #59
                                        Žinai Mantai panašu kad privatūs.
                                        Tu pagalvok jei tai būtų daugiabučiai, kokių įmonės pajėgumų reikia. Skala toli gražu ne ta įmonė ir iš vis tokios Lietuvoje nėra kuri galėtų tiek daugiabučių pastatyt na nebent labai smulkūs būtų

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė Llinass
                                          Žinai, GLADIATOR nebenoriu daugiau su tavim diskutuoti ar ginčytis nes tai beviltiška. Tu rašai komentarus suformuotus iš spaudos ar kokių nuogirdų pasitelkdamas savają logiką ir pats iš tikrujų nežinai kiek tame yra tiesos. O aš kiekvieną dieną su tuo susiduriu (mano darbas toks) tad žinau tikrąją padėtį šioje srityje, galėčiau aš tau apie kainas konkrečiai pavardinti kurio pastatato kokia savikaina buvo, tačiau negaliu atskleist paslačių

                                          Žinai būtų įdomu sužinot kas tave sieja su statyba?
                                          Niekas nesieja. Beje tokie komentarai kaipo: ''as ten dirbu ir viska zinau, bet jums nieko nesakysiu'' irgi nelabai priimtini. As bent pateikiu paciu statybos kompaniju vadovu citatas, bei faktus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X