Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gyvenamieji kvartalai Lietuvoje.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Na man jos pastatyti namai yra vieni gražiausių iš visų Vilniuje po nepriklausomybės pastatytų namų, o jos kvartalas- jaukus ir malonus.

    Comment


      #22
      Na kada siaulieciai buvo nerimti.Esu turejes su reikalu,tiksliau direktoriu Masenu-fainas senelis.Jei bandysim pirkt is ju,derekites -jie lankstus...Statybu kokybe man patiko,nors cia galetu pasakyt tik juose gyvenantys.Siaip as geros apie juos nuomones,firma artima AMB ir jo seimai

      Comment


        #23
        Santariškių šiaurinės dalies mikrorajone.










        Comment


          #24
          Šiaip visuomet pravažiuojant namai atrodo labai gražiai, bet kai pirmą kart pasivaikščiojau aplink kvartalą, likau kiek nusivylęs kai kurių naujųjų namų architektūra bei matoma kokybe. Tarkim šie

          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Kodėl? Man- tai vieni gražiausių naujos kartos namų.

            Comment


              #26
              Todėl, kad jie visiškai niekuom neypatingi ir net nudažyti kažkokiom keistom maskvietiškom spalvom. Pigiai atrodo, ir viskas
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #27
                Kiekvieno skonis skirtingas.

                Comment


                  #28
                  Ką galite apie tai pasakyti? Ar ištikrųjų tokia bloga situacija kaip čia rašoma?

                  Katastrofos nuojauta: be oro, tarp daugiaaukščių

                  Vilniaus miesto tarybos nariai netrukus galės įrodyti, kaip jiems rūpi vilniečių bei sava sveikata: bus sprendžiama, ar uždrausti sostinės gyvenamųjų rajonų tankinimą. Infarktai, astma, kvėpavimo sistemos ligos ir vėžys - tokia daugelio Vilniaus gyventojų ateitis. Žurnalistinis tyrimas atskleidė: sostinėje jau dabar yra "mirusių" kvartalų.

                  Vakar "Lietuvos žiniose" rašyta apie Vilniaus visuomenės sveikatos centro atliktą tyrimą. Jo duomenis palyginus su Vilniaus užterštumo žemėlapiu (jis buvo išspausdintas vakarykščiame LŽ numeryje), buvo gauti įspūdingi rezultatai.
                  Straipsnio tęsinys

                  Comment


                    #29
                    Cia man atrodo biski perdedama, kaip visada
                    Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                    Comment


                      #30
                      Parašė farbrom
                      Kodėl? Man- tai vieni gražiausių naujos kartos namų.
                      labai prastos architekturos (tiksliau cia jos nerasta) kvartalas su dar prastesne statybos kokybe. ji gelbsti tik vieta imho.
                      s.m.
                      www.a2sm.lt

                      Comment


                        #31
                        Parašė Mantaz
                        Todėl, kad jie visiškai niekuom neypatingi ir net nudažyti kažkokiom keistom maskvietiškom spalvom. Pigiai atrodo, ir viskas
                        Man irgi pažvelgus-liūdesys
                        אני בכל זאת אאמין באהבה, אפילו אם היא מתה,
                        אני אאמין באלוהים, אפילו אם הוא שותק.

                        Comment


                          #32
                          Cia sioks toks kvartalelis statomas pas mus Mazeikiuose:
                          http://www.rudesta.lt/index.php?lng=lt&id=kvartalas
                          nors ir nesimato, bet ten labai gera ir grazi vieta, vaizdai i Ventos upes sleni nerealus , deja neturiu fotiko negaliu pafotkinti...

                          Comment


                            #33
                            Galetu ir kiti ideti nuotrauku ar kokiu linku, kas vyksta kituose miestuose, ne tik didziuoziuose...

                            Comment


                              #34
                              Tikrai neblogas
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                savaitgali buvau Mazeikiuose, man jis tikrai patiko

                                Comment


                                  #36
                                  o zole ten truputi uzaugus

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė ogyzas
                                    Cia sioks toks kvartalelis statomas pas mus Mazeikiuose:
                                    http://www.rudesta.lt/index.php?lng=lt&id=kvartalas
                                    nors ir nesimato, bet ten labai gera ir grazi vieta, vaizdai i Ventos upes sleni nerealus , deja neturiu fotiko negaliu pafotkinti...
                                    Idomu kokios kainos naujos statybos namu Mazeikiuose?

                                    Comment


                                      #38
                                      Sio kvartalo butai kainuos nuo 1550lt uz kv.m. kiek man yra zinomao apie kotedzus nzn

                                      Comment


                                        #39
                                        Labai jau pigiai čia, kaži ar labai apsimoka jiems tokiai kainai statyti
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Uz tokia kaina pardavinejant butus jokiai normaliai firmai net savikaina neatsipirktu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X