Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nauji, modernūs iki 12 aukštų pastatai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Labai patinka Kaunas, bet kai įvažiuoji nuo Savanorių prospekto pusės vaizdas nekoks.
    Tie modernūs pastatai, pradedant autoservisais prie "sankryžos trijų degalinių" (perfrazuojant vieną poetą) iki pat monolito K.Petrausko sankryžoje sudaro nekokį įspūdį. Prisėta tų triaukščių - keturaukščių stiklinių dėžučių tarp namukų. Kiekviena - sau; nėra jokio bendro stiliaus. Toliau važiuojant - "Sekundės" banko laikų eklektika. Gal kas turite kokio "Anūkėlio" ar panašaus baisuoklio nuotrauką?
    Vienintėlis išties geras pastatas - buvęs Kauno holdingo kompanijos (po rekonstrukcijos), bet neseniai jį nuo Muravos pusės užstatė ta stiklinė troba su viršilos juostelėmis (rusiškai skamba geriau -"su lыčkėmis").
    Nepykit kauniečiai, aš ten būnu tik keletą kartų per metus, jums visą laiką tenka kentėti tą "architektūrą"

    Comment


      #62
      nepykstam

      Comment


        #63
        Parašė liutass
        nepykstam
        O kaip atrodo Vilniaus Savanoriai?

        Comment


          #64
          2x blogiau. Vilnieciai, manau, nesupyks?

          Comment


            #65
            nezinau, delko savanoriai Romui nepatinka. skirtingas namu stilius - kaip tik i nauda. tikrai nenoreciau matyti vienoda, nuobodzia gatve.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #66
              Apstatyta Ukmerges gatve yra juk miesto pakrastys. Kur dar galima butu stutelkti tokius prekybinius objektus ? Nemanau, kad zonu pasiskirstymas pagal funkcija yra blogai, kaip tik atvirksciai. Yra miesto centras, tankiai apgyvenantys rajonai, pramones rajonai ir prekybos zonos.
              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

              Comment


                #67
                John yra visiškai teisus.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  #68
                  Šeip dėl Vilniaus savanorių... Atkarpa iki Pietario/Žemaitės gatvių yra visai faina. Ir jei neskaitysim ten kasdien susidarančių žiaurių kamščių, tai labai viskas faina: į aplinką įsipaišantys Hansa, LT HQ, RIMI hypermarket, C-CP, naujai statomas Helios miestas. Galėtų tik toliau rajoną developint link žiedo. Bet manau pastačius pietinį aplinkelį, kuris „įvažiuos“ į tą žiedą, ir tolimesnė savanorių dalis atsigaus. Na o žemieji savanoriai, tai ten... pramoninis rajonas ir tiek...

                  Comment


                    #69
                    O idomiausia, kad Liutas net nepagalvojes kas tie savanoriai is karto parase, kad jie atrodo 2x blogiau nei Kauno savanoriai.

                    O siaip neatrodo ir Vilniaus savanoriai gerai, bet vistiek.

                    Comment


                      #70
                      norejau pasakyti, jog Vilniaus atrodo 3X blogiau?


                      Prie ruso man buvo geriau

                      Comment


                        #71
                        Parašė alonso
                        norejau pasakyti, jog Vilniaus atrodo 3X blogiau?
                        Cia man klausimas ar tu norejai pasakyti, kad kazkas Vilniaus atrodo 3X blogiau? Jei taip, tada nezinau - tu turetum geriau zinoti.

                        Comment


                          #72
                          aaaaaaaaaaaaa... paziurek, kaip arti U ir I salia viena kitos klaviaturoj

                          norejai?


                          Prie ruso man buvo geriau

                          Comment


                            #73
                            Parašė alonso
                            aaaaaaaaaaaaa... paziurek, kaip arti U ir I salia viena kitos klaviaturoj

                            norejai?
                            Nenorejau.

                            Comment


                              #74
                              Parašė Edd
                              O idomiausia, kad Liutas net nepagalvojes kas tie savanoriai is karto parase, kad jie atrodo 2x blogiau nei Kauno savanoriai.
                              O siaip neatrodo ir Vilniaus savanoriai gerai, bet vistiek.
                              Man ir atrodo blogiau. Ten daug senovisku blokiniu daugiabuciu, siaip kazkokiu pastatu keistu + tas prospektas labai siauras, del ko amzini kamsciai. O Ukmerges pl. nesu buves, tai negaliu ju lyginti su niekuo

                              Tiesa sakant, senai buvau, tai gal pasikeite i gera

                              Comment


                                #75
                                Parašė liutass
                                Man ir atrodo blogiau. Ten daug senovisku blokiniu daugiabuciu, siaip kazkokiu pastatu keistu + tas prospektas labai siauras, del ko amzini kamsciai. O Ukmerges pl. nesu buves, tai negaliu ju lyginti su niekuo

                                Tiesa sakant, senai buvau, tai gal pasikeite i gera
                                Na didele savanoriu prospekto dalis Vilniuje yra senom gamyklom apstatyta. Eismo juostu savanoriu prospekte yra keturios (kiek zinau tas pats ir Kauno savanoriu pr.). Taciau savanoriu prospekto galas kuris isiremia i miesto centra yra po truputi tvarkomas:
                                http://tinkle.miestai.net/attachment...ttachmentid=75
                                http://img.photobucket.com/albums/v152/BoyXm/19.jpg
                                http://img.photobucket.com/albums/v1...s/84630028.jpg
                                http://img154.exs.cx/img154/3646/378b8sq.jpg
                                http://img118.echo.cx/img118/8261/11bv.jpg
                                http://www.eikosstatyba.lt/admin/image.php?id=336

                                Comment


                                  #76
                                  Nesuprantu aš jūsų, parašiau, kip atrodo Vilniaus savanoriai ir jau nuomonių.

                                  Pirma, kodėl Kauno lyginau su Vilniaus?
                                  Todėl, kad tai yra pagrindiniai įvažiavimai į miestus, kas labiau gal Vilniui tinka, nes neturi aplinkelių, tai pasirinkimo didelio kaip ir nėra Visur turi belstis per miestą.
                                  Antra, šiose gatvėse senais laikais buvo daug pramonės ir gyvenamųjų namų primaišyta ir jos buvo pagrindinėmis gatvėmis ar kažkas panašaus, kas taip pat Vilniui labaiu aktualu.

                                  Trečia, tiek apie pusę Vilniaus, tiek apie pusę Kauno savanorių yra 6 juostų, likusi dalis 4.

                                  Ketvirta, išskyrus tą dalį kur nuo žiedo, nors ir ten ne stebuklai, Vilniuje savanorių prospektas tikrai nekokio vaizdo.

                                  Taip, kad išvada tokia, tiek Vilniaus, tiek Kauno savanorių prospektai atrodo nekaip , išskyrus kai kurias vietas.

                                  Tarp kitko abiejuose miestuose pilna kontrastingų vietų, todėl apie ištisus gražius kvartalus nėra net ko ir šnekėti.

                                  Ir man atrodo užtenka šito pasakymo.

                                  Comment


                                    #77
                                    PST pastatas Tuskulėnų g-je Žirmūnuose. Kiekvieną kartą pravažiuodamas spoksau i šį pastatą tai vieną kartą ir nufotografavau . Mano nuomone tai vienas gražiausių šios kategorijos pastatų."iki 12 nauji modernūs pastatai Vilniuje (ne gyvenamieji)" pastatų.



                                    Comment


                                      #78
                                      Ahh pagaliau atsinaujino. Dekui uz foto
                                      Sis pastatas tikrai yra grazus

                                      Comment


                                        #79
                                        Cia vienas is naujausiu A. Ambraso darbu:




                                        Nuotraukos paimtos is www.ambrasas.lt

                                        Comment


                                          #80
                                          Ačiū už nuotraukas.
                                          O kur tas paskutinis pastatas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X