Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vaizdai nuo šv. Jonų bažnyčios varpinės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Mano nuotraukos, kai kurie vaizdai kartosis, bet labai įdomu pasidairyti po senamiesčio kiemus. Gaila, kad apžvalos aikštelė dirba iki 17.30, tad naktinių senamiesčio panoramų bus galima pamatyti tik žiemą



























    Flickr

    Comment


      #22


























      Flickr

      Comment


        #23
























        Flickr

        Comment


          #24
          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Ne keliais, o keliolika ar keliasdešimt, plius labai patogi apžvalgos aikštelė, gali aplink apeiti iš visų pusių, o ten tik siauri langai su rėmais. Beto svarbiausias dalykas, kad prieinama ne tik saujelei išrinktųjų, bet ir visiems mirtingiesiems
          Nejuokauk

          Baltosios salės bokštelis įrengtas beveik 40 m. aukštyje, varpinės be kryžiaus aukštis- 62, bet apžvalgos aikštelė įrengta tik 42 m. aukštyje.

          http://www.diena.lt/naujienos/miesta...o-337832/psl-2
          http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

          Comment


            #25
            Parašė music Rodyti pranešimą
            Nejuokauk

            Baltosios salės bokštelis įrengtas beveik 40 m. aukštyje, varpinės be kryžiaus aukštis- 62, bet apžvalgos aikštelė įrengta tik 42 m. aukštyje.

            http://www.diena.lt/naujienos/miesta...o-337832/psl-2
            Nepasakyčiau, kad skirtumas tik 2 metrai:

            http://img45.photobucket.com/albums/...z/IMGP4854.jpg
            http://foto.terpe.lt/inkelti/2011060...20%2831%29.JPG
            ...
























            Paskutinis taisė Lettered; 2011.06.05, 22:05.
            Flickr

            Comment


              #26
              Bent jau kai aš buvau, man prižiūrėtojas sakė kad mes liftu pasikėlėm į 42 metrus, o tada dar lipome laiptais apie 15 metrų viršun.
              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

              Comment


                #27
                Parašė John
                O kaip dabar su Jonų bažnyčios bokšto aikštele? Kaip suprantu, jau galima laisvai patekti kiekvienam?
                Taip, tereikia susimokėti 5 litus Veikia nuo birželio 2 d.

                Comment


                  #28
                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Mano nuotraukos, kai kurie vaizdai kartosis, bet labai įdomu pasidairyti po senamiesčio kiemus. Gaila, kad apžvalos aikštelė dirba iki 17.30, tad naktinių senamiesčio panoramų bus galima pamatyti tik žiemą
                  Deja, turiu nuvilti, aikštelė žiemą neveiks, t.y. nuo spalio vidurio bus uždaroma, nes šaltajam sezonui yra nepritaikyta. Net ir vasarą ten neblogai košia vėjai, o žiemą lankytojus skersvėjai suriestų į ožio ragą, ir dar visokie pavojingi apledėjimai...

                  Parašė music Rodyti pranešimą
                  Labai panašūs vaizdai jau seniai žinomi iš visiems prieinamos VU bibliotekos Baltosios salės, laikrodžio bokštelio, Orientalistikos centro Binderio skaityklos, tik šičia gal keliais metrais aukščiau
                  Buvo pusė velnio tas bokštelis, kol langai buvo viengubi, o kai nelabai seniai įdėjo antrus, neatsidarančius, tai dabar bokštelio kaip apžvalgos aikštelės funkcija labai nukentėjo. Stiklai baisiai apmusiję, nešvarūs, dairytis dar galima, bet fotografuoti - jau nebe.
                  O ir šiaip žymiai mažesnis tas bokštelis, iš varpinės žiūrint puikiai matosi, kad jis gerokai žemiau. Be to, vaizdą į pietryčius smarkiai užstoja tas pats varpinės bokštas. Net astronomas Martynas Počobutas sielodavosi, kad Šv. Jonų varpinė trukdanti dangaus stebėjimams, mat užstoja nemažą plotą.
                  Paskutinis taisė Civis; 2011.06.06, 07:13.

                  Comment


                    #29
                    Buvau ir aš prieš porą dienų į ten pakilęs. Įspūdis tikrai labai geras. Tik vat kad tuos paskutinius laiptukus įveikt tai reikia turėt alpinistinių įgūdžių Pats mačiau kaip ten žmonės vos užlipa. Man tai nėra problema - paįvairina ir sustiprina ispūdžius Nuotraukų nėra.
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      #30
                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Buvau ir aš prieš porą dienų į ten pakilęs. Įspūdis tikrai labai geras. Tik vat kad tuos paskutinius laiptukus įveikt tai reikia turėt alpinistinių įgūdžių Pats mačiau kaip ten žmonės vos užlipa. Man tai nėra problema - paįvairina ir sustiprina ispūdžius Nuotraukų nėra.
                      Laipteliai tai nieko, didesnis azartas pakaišiot galvą į angas varpinėje
                      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                      Comment


                        #31
                        Šv. Jonų bažnyčios varpinė

                        Vaizdai nuo Šv. Jonų bažnyčios varpinės:
                        Attached Files
                        Paskutinis taisė sezi; 2011.07.16, 17:15.

                        Comment


                          #32
                          Šv. Jonų bažnyčios varpinė:
                          Attached Files
                          Paskutinis taisė sezi; 2011.07.16, 17:00.

                          Comment


                            #33
                            Tikiuosi, kad per daug nenukrypsiu nuo temos, manau, atsiras susidomėjusių forumiečių
                            „NAKTINĖ VILNIAUS PANORAMA“
                            Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios varpinė pakvies „Kultūros nakties“ žiūrovus pasigrožėti naktine Vilniaus panorama.
                            Registracija: iš anksto el. paštu info@muziejus.vu.lt arba telefonu 219 3029.
                            Vykdytojas: Vilniaus universiteto muziejus. Vieta: Šv. Jonų bažnyčios varpinė Pilies g. 21/ Šv. Jono g. 12 Laikas: 20.00 - 24.00 val.
                            Lankytojai bus įleidžiami kas 30 min. Vienoje grupėje registruojame iki 20 žmonių. Paskutinė grupė įleidžiama 23.30 val. Dėl saugumo reikalavimų alkoholio vartoję lankytojai nebus įleidžiami

                            Comment


                              #34
                              Šiek tiek mano 2012 m. vasaros kadrų nuo Jonų bažnyčios bokšto.










                              Comment


                                #35








                                Comment


                                  #36








                                  Comment


                                    #37













                                    Ir dar daug liko temai "Senieji Vilniaus stogai"

                                    Comment


                                      #38
                                      Iš šv. Jonų varpinės bokšto. Foto 2013 06 07










                                      Comment


                                        #39
                                        Dabar iš šv. Jono varpinės labai gražiai atsiveria Gedimino kalnas
                                        Anksčiau į medžiais apaugusį Gedimino kalną buvo žiūrimą kaip į amžiną duotybę ir mažai kas taikėsi nufotografuoti pilies kalną - kai iš 2011 m. varpinės atsivėrė nematyti kiemelių panoramos ir perspektyvos su senamiesčio bokštais.

                                        Gal kas nors yra anksčiau nufotografavęs apžėlusį Gedimino kalną per visą kadrą - būtų įdomu palyginti au dabartiniu vaizdu.

                                        Comment


                                          #40
                                          2011.06

                                          Comment

                                          Working...
                                          X