Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Nauji prekybos centrai Kaune (Vasario mėn.)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Tomas
    „Romuva“ būtų geras kinoteatras, bet jo repertuaras turbūt žemiausio lygio Kaune. „Planetoj“ kartais rodo geresnius filmus, bet aplinka tikrai neįkvepianti.
    Drįstu nesutikti su prelegentu /. "Romuva" Kaune veik vienintėlė šiuo metu parodo ką nors vertingesnio pvz. "Scanorama".

    Comment


      #42
      Dėl grožio nesiginčysiu, man graži ir Vytauto, ir Arkikatedra, bet Soboras įspudingas dydžiu bei puošia
      Laisvės alėją.

      Comment


        #43
        dalius, su blimey apie tai nepatariu diskutuot


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #44
          apskritai del skonio nesigincyjama

          Comment


            #45
            Ačiū už nuotraukas, o Soboras tikrai stulbina savo išskirtiniu grožiu
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #46
              Mantai, leisk speti, po to meet'o Kaune, pamates realiai sobora - pamilai ji?


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #47
                O man jis visuomet patiko ir tikrai nesuprantu blitz'o, kuo soboras jam kliūva
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #48
                  nevertetu temos cia apie meet'a sukurti?

                  beje, neaplanket Karo muziejaus sodelio su amzinaja ugnimi?


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #49
                    o del soboro ir Blitz tai galiu pasakyti, tik tyliai, kad Blitz neisgirstu

                    man rodos, Blitzui labiau neitinka ne soboro isvaizda, bet tai, jog kadaise ta baznycia priklause ne katalikams, o ortodoxams, rusams, ir stilius primenantis juos, kad ir koks jis grazus bebutu.


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #50
                      jis tikrai neisgirdo
                      Alternative

                      Comment


                        #51
                        Senas, bet prekybos centras. Neradau kur ikelti, tai ikeliau i sia tema. Savanoriu pr. Hyper Maxima ir jos š.... malantis malūnas

                        Comment


                          #52
                          Parašė liutass
                          Hyper Maxima ir jos š.... malantis malūnas
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #53
                            man tas malunas su Lido visiskai gerai isipaiso. bent ne tokia nuobodi maximine dezute.


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #54
                              vienas is geresniu Maximos projektu. Siaip Kaunui su VPM prekybos centrais kol kas sekasi. Beveik visi yra labai neblogi

                              Comment


                                #55
                                Dainavoje“ - išskirtinės prekės


                                Jau kurį laiką merdėjęs kadaise garsus prekybos centras „Dainava“ atiteko naujiems savininkams, kurie žada, kad jau netrukus čia veiklą pradės naujas prekybos operatorius.

                                „Nuova“ įmonių grupė daugiau nei 5,6 tūkst. kv. m prekybos centrą Kaune pardavė uždaram investiciniam fondui „Parex Baltijos nekilnojamojo turto fondas – II“. Sandorio dalyviai neskelbia, už kokią sumą buvo parduota „Dainava“. Pranešama, kad fondas šį prekybos centrą įsigijo be esamų nuomininkų.

                                Iki šiol pustuščiame prekybos centre „Dainava“ veikė kelios pavienės parduotuvės. „Prekybos centro „Dainava“ pardavimo sandoris vyko taip, kaip ir buvo suplanuota. Derybos su pirkėju prasidėjo šių metų sausį ir sėkmingai pabaigtos rugsėjo 12 d. Kadangi buvo įvertinti investicinio fondo reikalavimai įsigyti prekybos centrą be nuomininkų, nuo sausio nebuvo pasirašinėjamos naujos sutartys, o senos – nebuvo pratęstos. Ilgiau nei planavome užtruko detalių derinimas su pirkėju“, – sakė „Nuova“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Minvydas Znaidauskas.

                                Sandorio tarpininkų – nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Colliers International“ pranešime teigiama, kad ateityje „Dainavoje“ veiklą pradės į Lietuvos rinką ateinantis naujas prekybos operatorius, veikiantis Latvijoje ir Rusijoje, kuris pasiūlys naują prekybos centro koncepciją. Prekybos centre bus prekiaujama išskirtiniais prekės ženklais.

                                Būsimo prekybos centro operatoriaus užsakymu „Colliers International“ parengė naują prekybos centro verslo planą. Jį rengiant buvo įvertinta konkurencinė aplinka Kaune, prekybos centro vieta, socialinė aplinka. Naujasis prekybos centras turės sėkmingai konkuruoti su tokiais prekybos centrais kaip „Molas“, „Maxima“, „Savas“. „Colliers International“ teigimu, naujojo prekybos centro išskirtinumas bus galimybė vienoje vietoje įsigyti pasaulyje pripažintų prekių ženklų produkcijos. „Universalinė parduotuvė bus orientuota į vidutines ir aukštesnes pajamas uždirbančius žmones, ieškančius kokybiškos produkcijos už prieinamą kainą, todėl ras savo nišą Kauno regiono rinkoje“, – tikisi sandorio tarpininkai.
                                Kauno diena

                                Comment

                                Working...
                                X