Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klaipėdos gyvenamasis namas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    @ jimmi
    taip, Kaune imant kiekiais, nauju pastatu pastatyta daugiau.
    @rokas
    taigi fredos rajonas jau beveik baigtas, jau zmones ten gyvena


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #22
      Kai pamatus tos Fredos prades pilt, tai tada bus atskira kalba, o kol dar viskas yra projektavimo stadijoj, tai manau neverta cai gincytis.
      Vat ir vėl noras parodyt, kad viską žinai, pakišo tau koją. Tuoj turėtų prasidėt antras etapas (plėtimas) fredos miestelio.

      @ jimmi
      taip, Kaune imant kiekiais, nauju pastatu pastatyta daugiau.
      alonso, bet tada jie pradeda skaičiuot pastatus vienam gyventojui...

      Comment


        #23
        gerai, visi kurie linke toliau pyktis - http://tinkle.miestai.net/showthread...2&page=1&pp=20

        jau seniai isdiskutota tema, tik pries rasydami, perskaitykite visus komentarus.


        Prie ruso man buvo geriau

        Comment


          #24

          spekit, kas ta tema sukure? isties supratau, kad klaida padariau del tos sukurtos temos, nes ten yra beviltiskka kazka irodyt ir t.t.

          del tos fredos, tai sorry, pasikakojau nerealiai sumaisiau su tuo dangoraiziu kvartalu, kuri ten zada statyt. sorry dar syk

          Comment


            #25
            Pastatas tikrai grazus, ypac labai graziai atrodo keliantis keltu i Kursiu Neringa

            Comment


              #26

              o tu isivaizduok, kaip atrods gandraliskes su savo auksciausiais

              Comment


                #27
                Kadangi gywenu nuo sio pastato 50m atstumu, tai i ji esu atsiziurejes, duodu 8, nes sita pastata grynai galima pawadinti broku kiek girdejau jis i metus gali paswirti po kazkiek mm ar cm, nes dabar jis yra siek tiek paswires, siaip jis turejo buti zymiai aukstesnis, bet jiems pradejo griuti ar smigti, tai jie sumazino auksti, ir gaila jauno statybininko kuris nukrito berots is 5 ar 6 aukto kai state si nama...Vis del to pirmas klp tokio pobudzio pastatas, vakare graziai apswiecia sonus, bet priekyje tuose balkuonose yra lempos kurios swiecia i wirsu, ir per widuri pora yra perdegusiu, tai atrodo nekaip, ir niekas ju nekeicia...Bus dar ciudu su siuo patatu (mano nuomone 8/10
                "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                Comment


                  #28
                  Grauz tai 10, bet kad brokas tai -5
                  %)

                  Comment


                    #29
                    Parašė Rokas

                    visur su kokybe yra sunku. turiu omeny, kad naudojamos pigios medziagos, o kas del pastarojo pastato, tai man rods cia greiciausiai bus projektavimo "brokas".

                    teisingai pastebeta, medziagos gal ir pigios naudotos, bet didziausia klaida tai yra projektavimo brokas. Baisu net buvo ziureti.

                    Tiesa buvau minejas, kad ten pardavineja du butus, tai 13 aukste jau pardave neseniai. O zemesniame aukste dar tebera, bet jo kaina pakilo 30000 litu.
                    Kame reikalas?

                    Comment


                      #30
                      Sita tema geriau tiktu i skilti " Pastatų Šlovės galerija "

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment

                      Working...
                      X