Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno planai ir žemėlapiai

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Sveiki, kartojuos kolegai, bet civiliniu saugos sleptuviu zemelapis ir man aktualu, jeigu turite ir galite kazkas pasidalinti, skolingas neliksiu.

  Comment


   Kaunas / Kovno 1861


   Centrinė Kauno dalis   Šaltinis: Materijaly geografiji ir statistiki Rossiji. Kovenskaja gubernija 1861

   Comment


    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Kaunas / Kovno 1861


    Centrinė Kauno dalis    Šaltinis: Materijaly geografiji ir statistiki Rossiji. Kovenskaja gubernija 1861
    Dantyta linija kažkokie įtvirtinimai ar tiesiog šlaitas taip pažymėtas?

    Comment


     Ten pažymėti šlaitai.
     Kauno tvirtovės įtvirtinimai buvo pradėti statyti pora dešimtmečių vėliau.

     Comment


      Pilotas.lt 2018.05.11
      Kaunas paleido GIS‘a.
      Skaitmeninis topografinis žemėlapis tapo prieinamas


      Kaunas pagaliau turi savo topografinį GIS žemėlapį. 25 metus kantriai rinkta medžiaga, pasitelkus neseniai atnaujintą serverio įrangą, pagaliau tapo prieinama projektavimo ir statybų profesionalams, ir visiems miesto gyventojams.      Pasak SĮ „Kauno planas“ pradėjo rinkti duomenis ir skaitmenizuoti žemėlapius labai anksti – apie 1993-uosius. Tačiau vėliau šis darbas buvo apleistas. Galiausiai antrasis šalies miestas šioje srityje kone beviltiškai atsiliko nuo Vilniaus, kuris 1997 metais startavo su „ArcView 3“ programa ir prieš 11 metų jau pradėjo teikti interaktyvias paslaugas geodezininkams. O nuo 2011-ųjų sostinės GIS‘as (Geografinės informacinės sistemos) jau tapo pasiekiamas plačiajai visuomenei.
      SĮ „Kauno planas“ vadovo Raimundo Labučio teigimu, Kaune ilgus metus trūko savivaldybės palaikymo ir buvusių vadovų motyvacijos. Pagaliau pernai „Kauno planas“ atnaujino programinę ir techninę įrangą(...) Šiai dienai mes kaupiame Kauno miesto topografinių duomenų skaitmeninio žemėlapio duomenų bazę, atliekame jos priežiūrą ir pateikiame savivaldybės darbuotojams, geodezininkams, inžinerinius tinklus eksploatuojančioms organizacijoms bei kitiems vartotojams“, – pasakoja R.Labutis.

      http://pilotas.lt/2018/05/11/archite...po-prieinamas/

      Comment


       Iš Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos virtuali paroda KAUNO PRIEMIESČIŲ ISTORIJA. VILIJAMPOLĖ – NUO DVARO IKI MIESTO. Kauno Vilijampolės priemiesčio išplanavimo projektas. 1929 m.

       Nuorodoje yra daugiau įdomybių apie Vilijampolę.

       Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

       Comment


        Sveiki, labai reiktų Kauno sovietinių civilinės saugos slėptuvių žemėlapio. Kiek žinau paskutinė slėptuvė Kaune statyta 1989, tai maždaug to meto žemėlapiuose gal būtų.

        Comment

        Working...
        X