Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Jonava

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Comment

Comment

Comment

Comment

Comment

Comment

Comment

Comment

1980

Comment

Jonavą realiai reikia atvažiuoti ir pamatyti, nes daugelyje nuotraukų, kurios čia yra sukeltos, viskas labai greit keičiasi ir gražėja, manau reikės kada nors pasiimti fotoaparatą ir praeiti pro keletą vietų ir aprodyti jums

Comment

Na, nelygu kas kaip supranta grožį. Man Jonava, nepyk, nėra kažkuo labai gražus miestas. Tvarkingas? Taip. Bet kad galėčiau jį vadint labai gražiu tai man norisi matyt daugiau kad ir kažkokios įdomesnės architektūros. Nes dabar man visas grožis apsiriboja tik Kauno g. ir Neries pakrantėmis
                        You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Jeigu neklystu Jonava buvo pastatyta daugiau mažiau sovietmečiu. Iki tol buvo mažas miestukas, tad nenuostabu, kad jos dominuojanti architektūra yra blokiniai namai, kurie beje yra renovuojami ir puikiai atrodantys. Taip, Jonava tvarkingas miestas. Duok die, kad joje būtų kam gyventi, dirbti ir dziaugtis ramiu gyvenimu, nes su panašių miestų tuštėjimu yra kažkas siaubinga.

Comment

Daugeliui Jonava asocijuojasi su daugiaukščiai bendrabučiais, marozų gaujomis, pijokais, nesugebėjusiais išsilaikyti Kaune ir t.t. Bet šiap sutinku, tvarkingas miestas

Comment

Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Na, nelygu kas kaip supranta grožį. Man Jonava, nepyk, nėra kažkuo labai gražus miestas. Tvarkingas? Taip. Bet kad galėčiau jį vadint labai gražiu tai man norisi matyt daugiau kad ir kažkokios įdomesnės architektūros. Nes dabar man visas grožis apsiriboja tik Kauno g. ir Neries pakrantėmis
                              Dar Joninių parką prie gražių vietų priskirčiau - ir sutvarkyta viskas, ir reljefo yra, ir vandens telkinys visada savo priduoda. Bet bendrai imant taip - tvarką gali įvest, bet grožio tokiam miestui nelabai pridėsi.

Ta proga gal niekas nesupyks, jei savo blogą pasireklamuosiu, kaip tik paskutinis įrašas su nuotraukom iš Jonavos.

https://simtaskeliu.blogspot.lt/2017...s-miestas.html

Got sun in my face, sleeping rough on the road

Comment

Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Daugeliui Jonava asocijuojasi su daugiaukščiai bendrabučiais, marozų gaujomis, pijokais, nesugebėjusiais išsilaikyti Kaune ir t.t. Bet šiap sutinku, tvarkingas miestas
                                Niekam iš mano aplinkos su tuo nesiasocijuoja. Pirmą kartą girdžiu netgi (Rukla ir pijokai girdėjęs).
                                Atsarugiau švaistykis savo ar savo aplinkos muomone kaip daugelio nuomone

Comment

Dirbu su smurtinėm traumom, tiksliau snukių daužymais, ko pasekmė lužę veido kaulai. Statisiškai ir procentaliai Jonava smarkiai lenkia kitus regionus
                                  Paskutinis taisė Garbanius; 2017.01.16, 20:10.

Comment

Working...
                                  X