Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Žaliasis Vilnius

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Žaliasis Vilnius

Taigi šiandien pasiimiaus savo trantą dviratį ir aplėkiau nemažą Vilniaus dalį Čia nuotraukos :)

Šalia keturių juostų gatvės

Tai tikrai Vilnius, nenustebkit :)

Šioje nuotraukoje matosi Spaudos rūmai ir Europa bokštas

Link spaudos rūmų, arčiau dar Žvėryno cerkvė

Va, matosi Žirgo būstas

Šiek tiek iš arčiau :)

Ten tas pats oro balionas virš NMC

Mano galerija Flickr'yje

Nuostabus miestas!

Comment

Mantai, fainos nuotraukos! Savo zaluma primena teletabiu sou!
      I kuria ten vieta tiksliai su dviraciu nusikasei? Kazkaip vaizdelis truputi fantazmagoriskas - zalios pievos, lusnos, dangoraiziai, balionas kazkox kyla. Susidaro ispudis, kad pardave diedukas karve, pasistate Europa Toweri ir laukia griztant anuko, beskraidancio balionu. Tiesa, dar stovi kazkox neaiskus bokstas, panasus i pamauta skraidancia lekste (TV), is kurio tikriausiai ufonautai stebi besimezgancias miesto formas Lietuvos zemeje!

O siaip labai grazu, aciu (paziurejau jau skyscrapercity.com)

Comment

Parašė Jeffas
        Mantai, fainos nuotraukos! Savo zaluma primena teletabiu sou!
        I kuria ten vieta tiksliai su dviraciu nusikasei? Kazkaip vaizdelis truputi fantazmagoriskas - zalios pievos, lusnos, dangoraiziai, balionas kazkox kyla. Susidaro ispudis, kad pardave diedukas karve, pasistate Europa Toweri ir laukia griztant anuko, beskraidancio balionu. Tiesa, dar stovi kazkox neaiskus bokstas, panasus i pamauta skraidancia lekste (TV), is kurio tikriausiai ufonautai stebi besimezgancias miesto formas Lietuvos zemeje!

O siaip labai grazu, aciu (paziurejau jau skyscrapercity.com)
        Šitą vietelę man Jonas pašnibždėjo Šiaip ji yra maždaug prie Liepkalnio ir žirnių gatvių sankryžos :)
        Mano galerija Flickr'yje

Comment

EDIT

Comment

Butu viskas labai grazu, jei sie vaizdai butu is kokio balbieriskio kaimo.
            Didmiescio tokie vaizdai nepuosia.
            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

Comment

lol Blitz

Comment

Puikios nuotraukos. Labai gerai pagautos vakaro spalvos.

Žinodamas aukščių skirtumą, manau, kad turėjai neblogą mankštą.

Mantai, ar negalėtum įmesti pirmųjų dviejų nuotraukų su Mindaugo tiltu į "Tiltų" temą? Turiu porą iš statybos laikų. Bus ką palyginti.

Comment

Parašė Romas
                  Puikios nuotraukos. Labai gerai pagautos vakaro spalvos.

Žinodamas aukščių skirtumą, manau, kad turėjai neblogą mankštą.

Mantai, ar negalėtum įmesti pirmųjų dviejų nuotraukų su Mindaugo tiltu į "Tiltų" temą? Turiu porą iš statybos laikų. Bus ką palyginti.
                  Gali bet kur ir bet kada ir neatsiklausęs mano nuotraukas dėt :)
                  Mano galerija Flickr'yje

Comment

Working...
                  X