Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VNO] Tarptautinis Vilniaus oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz
    Eik tu nesamone. Ne tiek sena kiek tu supranti, bet sena lyginant su kaip turėtų būt.
    Na tu man kvailam paaiškink, kaip turėtų būti.
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      Parašė Mantaz
      Na tu man kvailam paaiškink, kaip turėtų būti.
      Nu jeigu tau nesiskiria VNO nuo bet kokio normalaus vakarų orouosto, tai tau nieks neiškins, jei bukai užsispyręs nepripažįsti to kas akivaizdu, ir toliau vaidini naivuolį.

      Comment


        Parašė kaunaz
        Nu jeigu tau nesiskiria VNO nuo bet kokio normalaus vakarų orouosto, tai tau nieks neiškins, jei bukai užsispyręs nepripažįsti to kas akivaizdu, ir toliau vaidini naivuolį.
        Aš gi tau jau sakiau, kad ne viename oro uoste lankiausi ir VNO bendras vaizdas nėra kažkuom blogesnis ir tai nėra mano bukas užsispyrimas. Nors sutinku su John dėl vietos parduotuvėms ir kavinėms trūkumo, bet čia jau kitos problemos.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Aš gi tau jau sakiau, kad ne viename oro uoste lankiausi ir VNO bendras vaizdas nėra kažkuom blogesnis ir tai nėra mano bukas užsispyrimas. Nors sutinku su John dėl vietos parduotuvėms ir kavinėms trūkumo, bet čia jau kitos problemos.
          Nu gal galima sutikt su tuo, kad problema dėl to, kad pastatas mažas ir visiškai neatinkantis orouosto terminalo reikmių pagal savo iplanavimą, todėl ten ir nėra parduotuvių ir kavinių ir t.t., bet vistiek tai nekeičia fakto, kad jis atgyvenęs, ir pigiai įrengtas. Jeigu būtų vertinama žvaigždutėmis, kaip viešbučius, tai jis vargiai 3 turbūt gautų.

          Comment


            Parašė Mantaz
            Na tu man kvailam paaiškink, kaip turėtų būti.
            Vilniaus oro uostas tikrai neatitinka funkcijinių reikalavimų. Tiesa sakant, aš nelabai tikiu, kad ruošiamas statyti "prielipas" iš esmės pagerins padėtį. Dalinai VNO atsilikimą lėmė istoriniai veiksniai, neracionaliai valdoma infrastruktūra toje teritorijoje.

            Comment


              Parašė Sula
              Vilniaus oro uostas tikrai neatitinka funkcijinių reikalavimų. Tiesa sakant, aš nelabai tikiu, kad ruošiamas statyti "prielipas" iš esmės pagerins padėtį. Dalinai VNO atsilikimą lėmė istoriniai veiksniai, neracionaliai valdoma infrastruktūra toje teritorijoje.
              Kokie tie funkcijiniai reikalavimai, kurių jis neatitinka?
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                Parašė Mantaz
                Kokie tie funkcijiniai reikalavimai, kurių jis neatitinka?
                Ilgai reikia bagažo laukti.

                Comment


                  Parašė Llinass
                  Ilgai reikia bagažo laukti.
                  Čia jau, brolyti, nieko nepadarysi- bagažo visur tenka palaukti. Ilgiau negu Stanstede man niekur neteko savo tašių laukti- nei daug nei mažai 45 min.

                  P.S. VNO mano bagažo niekad nebuvo pradanginęs, skirtingai nuo kokio LHR
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    Kokie tie funkcijiniai reikalavimai, kurių jis neatitinka?
                    Nėra normalios tranzitinės zonos, per mažos atvykimo salės, tragiškas parkavimas...

                    Comment


                      Parašė vytauc
                      Ilgiau negu Stanstede man niekur neteko savo tašių laukti- nei daug nei mažai 45 min.
                      V.Europos oro uostai susiduria su darbo jėgos trūkumu. Mažina kaštus, kita vertus.

                      Comment


                        Parašė Sula
                        V.Europos oro uostai susiduria su darbo jėgos trūkumu. Mažina kaštus, kita vertus.
                        Problema paprastesnė- keleivių srautai ir aerouostų dydžiai.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Parašė Sula
                          Nėra normalios tranzitinės zonos, per mažos atvykimo salės, tragiškas parkavimas...
                          Parkavimas labai geras - reik prisikabint prie kitos masinos galo ir isvaziuot kai atsidaro uztvaras

                          Comment


                            Pritariu Kaunaz'ui ir Sulai. Vilniaus aerouostas yra visiškai pasenęs ir neatitinkantis šiuolaikinių standartų. Neįsivaizduoju, kaip šitą perpildytą stalinistinę dėžutę kas nors gali lyginti su vakarų aerouostais (pvz. moderniuoju Stanstedu). VNO - šalia pasenusio, piktžolėm apaugusio ir apgriuvinėjusiom sovietinėm betoninėm tvorom aptverto pakilimo/nusileidimo tako pastatytas smarkiai per mažas stalinistinis pastatas su maža prielipa, o ne aerouostas.
                            You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                            Comment


                              Taip taip, blitz Beje, kas mūsų VNO lygino su moderniuoju Stanstedu?
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Parašė Mantaz
                                Taip taip, blitz Beje, kas mūsų VNO lygino su moderniuoju Stanstedu?
                                Stanstedas... O tas Stanstedas juk tėra tik 4 Londono orouostas, ir tai reiškia modernus. O Lietuva nei vieno neturi tokio lygio...

                                Comment


                                  Parašė kaunaz
                                  Stanstedas... O tas Stanstedas juk tėra tik 4 Londono orouostas, ir tai reiškia modernus. O Lietuva nei vieno neturi tokio lygio...
                                  Na tu vis mane stebini Pirma, stanstedas yra trečias JK oro uostas, tačiau nejaugi oro uosto dydis iš karto lemia jo modernumą? Deja, nepavyko atrasti jo istorijos, tad nežinau nei kada jis statytas, ar kada paskutinį kartą atnaujintas. Bet tai tik viso labo vienas pavyzdys. Antra, kodėl tu, kartu su blitz, keliat kartelę taip aukštai pagal kažkokį vieną pavyzdį? Galbūt Lietuvai kol kas nereikia supermodernaus oro uosto, kadangi tai tiesiog nesukurtų kažkokios pridėtinės vertės, taigi pinigų išmetimas į balą tam, kad būtų su kažkuo susilyginta. Beje, ar tik ne pats bandei įrodyti, kad modernūs komposteriai viešajame transporte yra dar ne Lietuvai ir skiriami pinigai geriau būtų panaudoti kitoms reikmėsm? Įdomu, kodėl nesi tokios nuomonės dėl oro uosto?

                                  Išvadoms, Lietuva tai ne Anglija ir ne kita vakarų Europos šalis, tačiau, mano kuklia nuomone ir palyginimu su konkrečiais atvejais, kur aš lankiausi, VNO nėra toks gėdingas, kaip čia kažkas bando parodyti
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    O Varšuva vakarų Europos šalis? Nu net nebūtinai Varšuva, Poznanė.

                                    Comment


                                      O dėl pačio VNO, kodėl jis nėra rekonstruojamas, tai galima nebent sutikt su tuo, jei taip ir yra, kad nėra kas duotų tų reikiamų šimtų milijonų moderniam orouostui, bet kad aš net nesu girdėjas, kad kas būtų susirūpinęs oruosto būklę, va kur bėda. Todėl tas orouostas ir yra gėdingas.

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz
                                        O Varšuva vakarų Europos šalis? Nu net nebūtinai Varšuva, Poznanė.
                                        Ir vėl parodei savo neišmanymą Varšuva su savo regionu yra gaunamomis pajamomis išskirtinė Lenkijos dalis. Varšuvos BVP lygis yra apie 130% Europos Sąjungos vidurkio (Lietuvos yra 45% ) ir visgi tai yra politinis ir ekonominis 40 mln. gyventojų valstybės centras. Nieko negaliu pasakyt apie Poznanę, tačiau galiu drąsiai teigti, kad Lenkija gali sau leisti turėti daugiau nei vieną modernų oro uostą
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          O Ryga ir Talinas? Rygos aerouoste buvau prieš pora metų - taip turi atrodyti nedidelis, modernus aerouostas. Kiek žinau jis buvo dar praplėstas nuo to laiko ir dar bus plečiamas. Talino aerouostas irgi panašus (kiek mačiau iš nuotraukų).

                                          Vilnius široje srityje yra visiškai apsileidęs.
                                          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X