Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Daugiau kaip puse uzsienio keleiviu tikslas yra vilnius
    Apskritai visu keleiviu iskaitant lietuvius- toli grazu ne, vilniuj gyvena tik penktadalis Lietuvos. Apgailetinas tas vilnieciu susireiksminimas ir Europos metropolio vilniaus aukstinimas pries visa Lietuva
    Ir vėl ta pati dainelė. Aš parašiau savo nuomonę ir pabandžiau ją išdėstyti argumentuotai, kas skraido ir kodėl skraido. Tavo atsakymas vėl iš "bobučių kliedesių serijos". Pats turbūt supranti, kad ne visi skraido ir ne visi vienodai dažnai skraido. Papildomai galėtum atsižvelgti ir į deep'o argumentus ir pabanyti atsakyti sau į paprastą klausimą: kodėl aviakompanijos tiesiog neperėjo/nepereina iš Vilniaus oro uosto į Kauno oro uostą? Kauno oro uostas juk tokioje patogioje padėtyje, buvo/yra taikomi labai maži mokesčiai, o tuo tarpu Vilniaus oro uoste mokesčiai buvo vieni didžiausių Europoje, o dabar irgi yra daug didesni nei Kauno ir jis yra kažkokiame užkampyje prie Baltarusijos sienos? Juk laisva rinka, aviakompanijos gali tiesiog pereiti ten kur žymiai geriau - nereali padėtis, Lietuvos centre, maži mokesčiai, galimybė plėstis ir t.t.? Kodėl?
    Susireikšminimas ar ne, bet bent jau pabandyk atsakyti sau į pateiktus klausimus, pažvelk į statistiką tiek dėl turistų skaičiaus, tiek dėl visų kitų anksčiau mano minėtų dalykų. Negi taip sunku palikti savo ambicijas nuošaly ir pažvelgti į viską ne pro "Vilnius vs Kaunas", "Kaunas yra Kaunas" akinius?
    Aš iš savo pusės galiu pasakyti tik tiek: jei bus geros salygos skristi iš Kauno oro uosto, aš iš ten ir skrisiu.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Apgailetinas tas vilnieciu susireiksminimas ir Europos metropolio vilniaus aukstinimas pries visa Lietuva
      Apgailėtinas yra kai kurių piliečių kompleksas
      Man, kaip trečios kartos vilniečiui, nesudarytų problemos skraidyti kad ir iš Tauragės. O štai kai kuriems kauniečiams tai, pasirodo, tai neįveikiama problema

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Apgailėtinas yra kai kurių piliečių kompleksas
        Man, kaip trečios kartos vilniečiui, nesudarytų problemos skraidyti kad ir iš Tauragės. O štai kai kuriems kauniečiams tai, pasirodo, tai neįveikiama problema
        Suprantu, kad Lietuvai "labiausiai reikalingi" Valdovų rūmai ir VEKS vietoj to, kad puoselėti savo tikras kultūros vertybes. O Vilnius verslininkai tik "padės" mums... Jie ir oro uosta mums pastatytų, dar viena.....

        Comment


          aisku smagu kai 1/6 lietuvos gyventoju jauciasi lietuvos bambomis. ir visiskai nesvarbu kad kitiem lietuvos zmonem kaip pagrindinis oro uostas daug patogiau kaunas. cia panasiai kaip kadaise zuokas svaigo kad railbaltika reikia "pasukt" per vilniu, o jei nesigauna tai tada ir kauno ji turi nesiekt. smagu.
          *censored*

          Comment


            Parašė PukiS Rodyti pranešimą
            aisku smagu kai 1/6 lietuvos gyventoju jauciasi lietuvos bambomis. ir visiskai nesvarbu kad kitiem lietuvos zmonem kaip pagrindinis oro uostas daug patogiau kaunas. cia panasiai kaip kadaise zuokas svaigo kad railbaltika reikia "pasukt" per vilniu, o jei nesigauna tai tada ir kauno ji turi nesiekt. smagu.
            Ir vel ta pati dainele

            Geriau atsakyk i klausima: kodel aviakompanijos tokios kvailos ir nepersikelia i kauna? Juk ir 5/6 lietuvos gyventoju tai patogiau ir mokesciai mazi ir vietos tvarkarastyje atsirastu?

            Comment


              Sunku čia matyt bus pritempti prie kažkokios normalios diskusijos. VEKS, Valdovų rūmai, niekšingi, tamsieji Baltarusijos pasienio kėslai...

              Comment


                Parašė a_p Rodyti pranešimą
                Ir vel ta pati dainele

                Geriau atsakyk i klausima: kodel aviakompanijos tokios kvailos ir nepersikelia i kauna? Juk ir 5/6 lietuvos gyventoju tai patogiau ir mokesciai mazi ir vietos tvarkarastyje atsirastu?
                Tai tu pasakyk kodėl neatsikelia į Kauną? Čia tik ta viena valanda papildomo kelio įtaką daro?
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  /\
                  "...toks vilnieciu primytivus mastymas, svarbu jiem gerai.."

                  Comment


                    Parašė fredis Rodyti pranešimą
                    Tai tu pasakyk kodėl neatsikelia į Kauną? Čia tik ta viena valanda papildomo kelio įtaką daro?
                    Tik keli pavyzdžiai:
                    I. Turi du pasirinkimus: 1. Sėsti į taksi, ~30min važiuoti iki oro uosto. 2. Sėsti į taksi, ~30 min važiuoti iki mikroautobusiuko, persikraustyti į mikroautobusiuką ir dar ~1h 20 min važiuoti iki oro uosto. (skaičiai apytiksliai, nes viskas priklauso nuo eismo situacijos + mikroautobusiuko vietos)

                    Ką pasirinksi? Aš pirmą variantą (nors mane greičiausiai pavežtų privačiu automobiliu, į Kauno oro uostą tikrai nevežtų).

                    II. Užsienio turistas galvoja į kokią Baltijos šalių sostinę skristi, jam sako, kad tiesioginio skrydžio į Vilnių nėra. Jis pasirenka iš kitų dviejų sostinių. Apie tai, kad galima pasiekti Vilnių per Kauną niekas nekalba (marketingo problemos), negalvoja apie Kauno oro uostą ir dėl kitko - susisiekimo problemos.

                    ...

                    Susisiekimas su Vilniumi yra svarbus, tačiau yra ir kitų priežasčių. Tarkim labai abejoju, kad "normali" aviakompanija eis ten, kur jau įsitvirtinusi pigių skrydžių bendrovė, nes ji tiesiog nebus pajėgi konkuruoti. Kauno oro uosto plėtra labai priklauso nuo Ryanair.

                    Comment


                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                      (nors mane greičiausiai pavežtų privačiu automobiliu, į Kauno oro uostą tikrai nevežtų)
                      O jei pats atvažiuotum su nuosavu auto ir paliktum jį aikštelėje. Kainos tikrai ne tokios kaip Vilniuje. Bet aš tai skaičiuoju, kas pigiau ir kai skirdau į Vokeitiją pigiausiai buvo skristi per Kauną, net jei įvertinčiau tai jei būčiau iš Vilniaus, vis tiek pigiau, kad ir mašina vienas važiuočiau...

                      Dėl užsieniečių, tai čia tyrimą reikia daryti, netikiu, kad esi tokį padaręs...
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        cia ziuriu pesasi vilnieciai ir kaunieciai, o as pasisakysiu kaip provinvijos atstovas, kuriam karts nuo karto tenka paskraidyti. esu skraides is visu triju pagrindiniu regiono oro uostu (Vilniaus, Kauno ir Rygos). niekaip nesuprantu kur iziurima, kad pasiekti Kns oro uosta yra nepatogu, tai kad Vln oro uosta kaip tik zymiai nepatogiau yra pasiekti. Trintis Vilniaus kamsciuose daug blogiau nei nuo autostrados pasukti kelis kilometrus. Kns oro uosto blogumas yra tik tas kad jie kolkas neturi pasiulyti daugiau marsrutu. O ziurint ne per Vilniaus ar Kauno prizme, o Lietuvos tai betkurios Lietuvos zmogui Kauno oro uosta pasiekti, kur kas lengviau ir patogiau nei sostines. tik, kad vat atrodo, kad sostines valdininkai niekaip neziuri Lietuvos mastu, o tik mano, kad tik jie vieni skraido.

                        Comment


                          Pritariu Marux. Esu taip pat skridęs iš visų oro uostų, ir galiu drąsiai pasakyt, kad VISAI Šiaurinei Lietuvai lengviausia pasiekti Rygą, nei Vilnių, todėl jie skraido iš Rygos, o iš Vilniaus belieka skraidyti tik patiems vilniečiams ir gyvenantiems aplinkui. Jei Kaune būtų pasiūlyta daugiau skrydžių, tikrai neabejoju, kad dauguma žmonių vietoj Rygos rinktųsi Kauną, pvz.: mes, panevežiečiai...

                          Beje, norint VNO konkuruoti su RIX, reikia jį plėsti, o kaip kažkas ir minėjo, greitai nebebus kur... Todėl reikia pagrindinį šalies oro uostą plėtoti ten, kur yra galimybė. O kam statyti naują oro uostą už 50km, jei už 100km yra jau pastatytas oro uostas, kurį galima plėsti?
                          دائما الليتوانيه

                          Comment


                            O aš esu iš Kėdainių ir pritariu, kad Kauno oro uostas yra patogiau. O aš esu iš Trakų ir pritariu, kad Vilniaus oro uostas yra patogiau. O aš esu iš Jonavos ir pritariu, kad Kauno oro uostas yra patogiau... Kur veda tokios diskusijos? Niekur. Reikia žiūrėti į daugumos realiai skrendančių poreikius.

                            Comment


                              taip taip, Lietuvoje skraido tik vilnieciai. idomu kiek nuteka pinigu Rygai nes vakaru Lietuvai nepatogu vazineti iki Vilniaus? bet is ten nieks neskrenda, skrenda tik vilnieciai.

                              Comment


                                Niekas nesako, kad skrenda tik vilniečiai, tad nereiktų puldinėti į kraštutinumus. Ramiai ir atidžiai perskaityk kas buvo parašyta.

                                Comment


                                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                  Niekas nesako, kad skrenda tik vilniečiai, tad nereiktų puldinėti į kraštutinumus. Ramiai ir atidžiai perskaityk kas buvo parašyta.
                                  na ish pasakymu "su taksu 30 min" tai tamstos poziuris aiskus - skraido tik vilnieciai. o visi kiti eikit švilpt.
                                  Paskutinis taisė Mantas; 2009.03.07, 20:41.
                                  *censored*

                                  Comment


                                    Parašė PukiS Rodyti pranešimą
                                    na ish pasakymu "su taksu 30 min" tai tamstos poziuris aiskus - skraido tik vilnieciai. o visi kiti - uzhsi3.14skit, bile mum gerai.
                                    Kas chia per pasakyms "su taksu 30 min"? Tu chia mania cituoji ar savia?

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Niekas nesako, kad skrenda tik vilniečiai, tad nereiktų puldinėti į kraštutinumus. Ramiai ir atidžiai perskaityk kas buvo parašyta.
                                      Tai ir sako, kad skrenda visa Lietuva, o Kaunas yra Lietuvos centre, kur susikerta visi keliai. Plius nereikia maltis po miesta, kas uzima dar papildomai laiko.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        Tai ir sako, kad skrenda visa Lietuva, o Kaunas yra Lietuvos centre, kur susikerta visi keliai. Plius nereikia maltis po miesta, kas uzima dar papildomai laiko.
                                        Bet avialiniju tai kazkodel vistiek neitikina. Kitaip juk senai visos butu susikelusios i kauna. Ipac siais laikais, kai klientai po kojom nesivolioja. Keista, ar ne?

                                        Comment


                                          Bet Kauno oro uostas derasi su avialinijomis, net tuo paciu Ryanair'u, bet skrydziu neskelbia nauju... nors KALBAMA BUVO APIE NAUJUS SKRYDZIUS...
                                          O neina naujos gal del to, jog pagalvojus tokie varianta gali buti:
                                          1)Nera gero susisiekimo su vilniumi ir kitais didziausiais Lietuvos miestais(na gal nera issreklamuota)...
                                          2) Avialinijos galvoja, jog nelabai kas gautusi skrendant i Kauna KRIZES METU , gal del to, jog nelebai kas ir zino Kauna is uzsienieciu, o gal zino as net nzn.
                                          3)Niekas nenori lysti ten, kur jau Ryanair'as yra...
                                          4)Bloga vadovybe, nesugebanti pritraukti nauju avialiniju

                                          Bet tikrai saunu butu, jog padaugetu skrydziu is Kauno.
                                          Beje labai butu gerai padaryti autobusa specialiai susisiekimui tarp Kauno oro uosto ir Kaunas1 tarukiniu stoties, bent jau siai vasarai, kad zmones galetu traukiniu vaziuoti i Vilniu, o autobusas galetu dar uzsukti i nelaikina Kauno gel. stoti ir tuo paciu autobusu stoti...
                                          Na dabar kur vazineja autobusas, neparasyta kur aiskiai vaziuoja autobusas NR 29.
                                          Paskutinis taisė kaskas; 2009.03.07, 17:18.
                                          Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X