Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KUN] Tarptautinis Kauno oro uostas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė negative Rodyti pranešimą
    O apskritai Vilnius nesugebėjęs tapti įdomiu nei savoms avialinijoms, nei rimtoms užsieninėms, nustvėrė kąsneli iš savų, nes iš niekur kitur jo nesugebėjo paimti.
    Gaila, kad gera idėja Vilnius-reguliarių avialinijų oro uostas, Kaunas-pigių, pradedama griauti iš nesugebėjimo nuveikti ką nors rimčiau pačiame Vilniuje
    Gaila, kad nemaža dalis žmonių bandantys dalyvauti šioje diskusijoje net nepasivargina minimaliai pasidomėti apie tai, apie ką taip aršiai diskutuoja...

    Comment


      Parašė udrius Rodyti pranešimą
      Pala , na bet Tu bukas, tupas arba bambukas. Kiek galiu klausit to paties:

      Esu kvailas nieko nenuraukiantis geografijoje ir istorijoje užsienio turistas, yra pasiekiami keli oro uostai : Vilnius, Ryga, Talinas, na tarkim Krokuva. Plašau man išvardinti pliusus kodėl turiu skristi į Vilnių.

      Pliusas 1., 2., 3.,...
      Kaip suprantu daugiau nei pasimėtyt vaikiškais įžeidinėjimais ir pasiputot dėl užgautų ambicijų smegenėlės nebetraukia? Yra priežasčių kodėl būtų galima rinktis Vilnių, yra priežasčių dėl kurių galima rinktis Rygą, Taliną ar Krokuvą, bet čia jau nuo prioritetų daug kas priklauso ir kiekvienas renkasi pagal save. Bet kalba ne apie tai. Skrydžius į Vilnių perkėlė iš Kauno. Ne iš Rygos, ne iš Krokuvos, ne iš Talino. Kodėl būnant turistu verčiau rinktis Vilnių, o ne Kauną, aiškinti turbūt nereikia?
      Got sun in my face, sleeping rough on the road

      Comment


        Ne nematau jokio skirtumo, kodėl turistas turėtų rinktis Kauną arba Vilnių ir tne ir ten yra labai daug lankytinų objektų, ir manyčiau kad net Kaune yra jų daugiau., Gerai, vis niekaip negaunu atsakymo į vieną klausimą. Jūs visi klykiate kad persikėlus RYANAIR į Vilnių ten pasipils pilni lėktuvai turistų, aš vis bandau Jūsų paklausti, KODĖL turistai turėtų važiuoti į Vilnių. Dar kartą prašau, pavardinkite punktus, kodėl jie turėtų važiuoti į Vilnių.:
        1.,
        2.,
        3.,

        Comment


          Parašė udrius Rodyti pranešimą
          Ne nematau jokio skirtumo, kodėl turistas turėtų rinktis Kauną arba Vilnių ir tne ir ten yra labai daug lankytinų objektų, ir manyčiau kad net Kaune yra jų daugiau., Gerai, vis niekaip negaunu atsakymo į vieną klausimą. Jūs visi klykiate kad persikėlus RYANAIR į Vilnių ten pasipils pilni lėktuvai turistų, aš vis bandau Jūsų paklausti, KODĖL turistai turėtų važiuoti į Vilnių. Dar kartą prašau, pavardinkite punktus, kodėl jie turėtų važiuoti į Vilnių.:
          1.,
          2.,
          3.,
          O aš prašau nustot forumą teršti savo įkyriais beverčiais paistalais, kurie geriausiu atveju remiami pačio sugalvotais "faktais".

          Šiaip tu kaip turizmo ekspertas, žinai geriau nei bet kas kitas, jog Ryanair grąžins tas kryptis, pamačiusi, jog srautas iš Kauno buvo didesnis, jau nebekalbant apie užsieniečius, kurių Vilniui pritraukti, tiek kiek pritraukdavo Kaunas, šansų nėra jokių. Tiesiog palauk sezoną ir galėsi iškėlęs galvą visiems pasakoti, kad iškart numatei tokią baigtį.

          Comment


            Aš matau tik vieną - iš Vilniaus bus išguitos tradicinės avialinijos galutinai, Kauno oro uostas pasiliks merdėti, o bilietų kainos bus didesnės nei su įprastinėmis linijomis . Tokia situacija jau yra Airijoje.

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Aš matau tik vieną - iš Vilniaus bus išguitos tradicinės avialinijos galutinai, Kauno oro uostas pasiliks merdėti, o bilietų kainos bus didesnės nei su įprastinėmis linijomis . Tokia situacija jau yra Airijoje.
              Beveik visos tradicinės aviakompanijos Vilniuje fiksuoja geriausius arba arti to rezultatus per visą savo veiklos istoriją šiame oro uoste.

              Comment


                tai yra ši diena. DEJA

                Comment


                  LLC skriado jau daugiau nei metai laiko į Vilnių, pridėjus dar ir Star1, galima sakyti dveji. Ir tendencijos išlieka teigiamos, kad ir kaip tamstai dėl to apmaudu bebūtų.

                  Comment


                    Ne, na bet ką daryti, kai žmonės nesupranta elementarių sakinių. Ar jau labai sunku pasižiūrėti į esamą situaciją Dublino oro uoste ? Tu man gali pasakyti, kodėl ten net ir su pigiom avialinijom, skrydžiai yra tokie brangūs?

                    LLC - viso labo tik užsakomųjų kompanijų avialinija, kiek užsakys skrydžių tiek ir bus

                    Comment


                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                      Ne nematau jokio skirtumo, kodėl turistas turėtų rinktis Kauną arba Vilnių ir tne ir ten yra labai daug lankytinų objektų, ir manyčiau kad net Kaune yra jų daugiau., Gerai, vis niekaip negaunu atsakymo į vieną klausimą. Jūs visi klykiate kad persikėlus RYANAIR į Vilnių ten pasipils pilni lėktuvai turistų, aš vis bandau Jūsų paklausti, KODĖL turistai turėtų važiuoti į Vilnių. Dar kartą prašau, pavardinkite punktus, kodėl jie turėtų važiuoti į Vilnių.:
                      1.,
                      2.,
                      3.,
                      O ką tu pamatysi Krokuvoje? Gražų senamiestį (kas yra gražu - skonio reikalas). Ką pamatysi Rygoje? Tik gražų naujamiestį, nes jų mažiuką senamiestį pamatysi bet kur Vokietijoje. Ką amatysi Vilniuje? Tą patį - gražų senamiestį (imho, unikalų visame regione, nes jame nėra nei vokiškumo, nei skandinaviškumo, net kaip kai kurie mėgsta sakyti - lenkiškumo (PL pasižymi vadinamuoju lenkišku Renesansu - analogų mes neturime)). Bent kiek pasidomėjęs ir kažką išmanantis žmogus, pabuvęs trijose Baltijos valstybėse, tą patį pasakytų.
                      + turizmas lygu piaras. Kuo daugiau reklamuojiesi, tuo daugiau turistų turi. Mes nesame pragmatiški, vis dar kapstomes ir kuriame nacinalinius epus, bet tai visos šalies problema, ne tik Vilniaus ar Kauno.
                      Naktinis gyvenimas, barai, restoranai, moterys, vyrai, xxx pramogos, žolė ir t.t. yra susiję dalykai ir jie traukia turistus. Pvz, mano pažįstami lenkai krokuviečiai (o patikėkite, tokie žodžiai krokuviečiai kaip įžeidimas ) sako, kad Krokuvoje jiems nuobodu, nors man taip ir neatrodė. Keliose šio forumo temose galima rasti nuorodų į gana žinomus pasualio naktinio gyvenimo apžvalgininkų straipsnius, kuriuose Vilnius išskiriamas.
                      Viską, ką išvardinau, gali rasti ir Vilniuje ir pigiau nei kokiam Stokholme ar kaimyninėje Rygoje. Kas ieško, tas randa
                      Man tik keista,iš kur toks provincializmas...cypooo kas už mano trobos, tas geriau, ten žolė žalesnė ir dar velniai žino kio pločio medaus upės teka.

                      Visi tie punktai - nesąmonė. Tai grynai asmeninis reikalas.
                      Pvz, aš vykčiau į Vilnių dėl : fotogeniško senamiesčio, gana unikalaus regione, įdomaus, kitokio. Dėl pigių ir kokybiškų pramogų (tiems, kam patinka 5dienio vakara praleisti prie alaus bokalo Vln kavinėje turėjo pastebėti, kad mūsų barai bariukai išsiskiria kokybišku interjeru ir kultūringa publika - Rygoje daugiau chaoso ir kičo, nors Ryga man vienas mėgstamiausių miestų). Nors tai nėra svarbiausias dalykas, bet tai vėl skonio reikalas (skaityt lryte Ray Bartkus iš NY intervių - matyt pagyvenęs kitur žmogus viską pamato kitaip).
                      Man šie du punktai svarbiausi - gražus miestas ir aplinka in general. Realiai, į tą patį paryžių traukia tik dėl šių dviejų dalykų. Luvro neturime, bet Luvro turi tik prancūzai, o jų konkurentai - Londonas. Kiek tokių miestų Europoje ir pasaulyje yra?
                      Paskutinis taisė D.P; 2012.07.30, 21:54.

                      Comment


                        Parašė D.P Rodyti pranešimą
                        O ką tu pamatysi Krokuvoje? Gražų senamiestį (kas yra gražu - skonio reikalas). Ką pamatysi Rygoje? Tik gražų naujamiestį, nes jų mažiuką senamiestį pamatysi bet kur Vokietijoje. Ką amatysi Vilniuje? Tą patį - gražų senamiestį (imho, unikalų visame regione, nes jame nėra nei vokiškumo, nei skandinaviškumo, net kaip kai kurie mėgsta sakyti - lenkiškumo (PL pasižymi vadinamuoju lenkišku Renesansu - analogų mes neturime)).
                        Naktinis gyvenimas, barai, restoranai, moterys, vyrai, xxx pramogos, žolė ir t.t. yra susiję dalykai ir jie traukia turistus. Pvz, mano pažįstami lenkai krokuviečiai (o patikėkite, tokie žodžiai krokuviečiai kaip įžeidimas ) sako, kad Krokuvoje jiems nuobodu, nors man taip ir neatrodė.
                        Viską, ką išvardinau, gali rasti ir Vilniuje ir pigiau nei kokiam Stokholme ar kaimyninėje Rygoje. Kas ieško, tas randa
                        Vadinasi + kurie pritrauktų į Vilnių nėra? Jei taip, vadinasi turistų tikėtis neverta, vadinasi tai yra tik vietinės rinkos pertempimas nuo vieno oro uosto į kitą?

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Vadinasi + kurie pritrauktų į Vilnių nėra? Jei taip, vadinasi turistų tikėtis neverta, vadinasi tai yra tik vietinės rinkos pertempimas nuo vieno oro uosto į kitą?
                          Tai mano asmeninė nuomonė. Be kelių pagrindinių miestų Europoje (Paryžius, Roma, Praha, Viena, Londonas), visos kitos - gana lygioje, startinėje padėtyje. Kas geriau startuos - priklauso nuo reklamos ir nuo n kitų faktorių.
                          Vilnius išsiskiria visame regione - tą parašiau aiškiai. Tam nereikia būti baigus architektūros istoriją, nes tai matosi plika akimi. Tai pastebi ypač latviai (žr. SCC forumą).
                          Pramogų kultūra, įvertinus mūsų rinka, yra LABAI gera ir lyginant su Vokietijos, Švedijos etc. - pigi. Pastebėjau, kad ir Kaune pradeda panašiai eiti - kuriame ne lariokai, o normalios, patrauklios, prabangaus interjero užeigos. Ir t.t. ir pan.
                          Tai mano akimis ir mano galva - yra išskirtinumas. Pvz, man visiškai nepatiko Helsinkis. nematau jokio pranašumo prieš Vilnių.
                          Tik tie tamstos punktai - tai pernelyg subjektyvus vertinimas. jei būtų du vienodi miestai...

                          o turistai...išeik į gatvę ir pamatysi. dar geriau - užkalbink. preitą savaitę palydėjau vieną vokietį iki rūkalų parduotuvės Vilniaus gatvėje. Su 20 žmonių chebra atvyko į Vilnių 3 dienom pasitūsinti. Pabrėšiu - tik pasitūsinti, nes kai įžengėm į Vilniaus gatvę, pasakė kažką panašaus į " kokie graži gatvė...dar joje nebuvau...".
                          Turistų daugėja ir platėja jų geografija.
                          Baltijos valstybių sostinės - patrauklus taškas. Visų pirmo dėl pigumo. O Vilnius gana pigus. Ir tai yra gerai.
                          Paskutinis taisė D.P; 2012.07.30, 22:07.

                          Comment


                            Parašė John
                            Manau neilgai trukus tai sužinosime pasižiūrėję turizmo ir Ryanairo VNO statistiką.
                            Buvo prognozuojama, kad šie metai Vilniuje bus rekordiniai. Nesistebėčiau, jei taip ir būtų. O kiek tai priklausys nuo Ryanairo - laikas parodys. nemanyčiau , kad šiuo metu, vasaros sezone, Ryanaras bus tas indikatorius, nors norisi tikėtis,kad turistų srautus jo atėjimas paspartins..

                            Comment


                              Parašė D.P Rodyti pranešimą
                              Baltijos valstybių sostinės - patrauklus taškas. Visų pirmo dėl pigumo. O Vilnius gana pigus. Ir tai yra gerai.
                              kažkaip aš to vilniaus pigumo nematau, faktai jau buvo pateikti aukščiau...

                              Comment


                                Udriau, papasakok tuos visus savo faktus Ryanair, gal netyčia patikės.
                                Paskutinis taisė Edd; 2012.07.30, 22:42.

                                Comment


                                  Be galo idomu, kokius gi turtingus uzsienio turistus ponams vilnieciams atves Ryanair is Londono Lutono, Liverpulio ar Birmingemo? Turbut tuos pacius vargo pelytes lietuviu emigrantus, kurie keiksis is Vilniaus toli vazinedami. Dieve mano, is kur toks noras iskelti Vilniu visos Lietuvos saskaita?

                                  Comment


                                    Parašė John
                                    Manyčiau, tai yra ne kas kita, kaip eilinis Vilniaus ponų bandymas apgauti, apvogti ir kitaip nuskriausti Kauną. Tik aklas gali to nematyti.
                                    Ačiū už įvertį, bet turbūt pats supranti situacijos absurdiškumą. Ryanair, įtakotas Susisiekimo ministerijos sudarytų sąlygų, tik skaldo mus visus, skatina rietis. Ar to reikia? Neatsakingi valdžios veiksmai kartais padaro labai daug blogo visiems.

                                    Comment


                                      Nepagaunu tiesioginio ryšio tarp turizmo specifikos ir Ryanair skrydžių politikos.

                                      Comment


                                        Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                        Ačiū už įvertį, bet turbūt pats supranti situacijos absurdiškumą. Ryanair, įtakotas Susisiekimo ministerijos sudarytų sąlygų, tik skaldo mus visus, skatina rietis. Ar to reikia? Neatsakingi valdžios veiksmai kartais padaro labai daug blogo visiems.
                                        O kuo čia dėta Susisiekimo ministerija? Ji, ką, turėjo neleisti VNO sumažinti mokesčių? Liepti Ryanairui sėdėti tik Kaune ir niekur kitur ir rizikuoti, kad jo Lietuvoje išvis neliks tik dėl vieno miesto interesų?
                                        Post in English - fight censorship!

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą
                                          O kuo čia dėta Susisiekimo ministerija?
                                          Tuo, kad neįvertino, ko nori mergaitė.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X