Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Policija ieško mačiusių tragišką avariją magistralėje prie Kauno, kai žuvo 4 metų vaikas
    http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-459553?cf=vl
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Pries pusvalandi Zveryne... Kazkaip daznai vazineja dabar 12 metru autobusai siuo marsutu..

      Comment


        Vilniuje sudegė autobusas Šį rytą.

        http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...-autobusas.htm
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
          Vilniuje sudegė autobusas Šį rytą.

          http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/...-autobusas.htm
          Baisu. Kažkas jau daros negerai, kad autobusai taip dažnai dega...
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Regis 2014 spalio 13 d.

            Gedimas nedidelis nes atlėkė "mažoji gelbėtoja" kažka padarė ir priešais troleibusa nuvažiavo į parka. Troleibusas tai pat.
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Daugiau nuotraukų iš 907 autobuso, manau turbut, kad nebetaisys šio autobuso...
              http://www.delfi.lt/fotogalerijos/vi...as.d?id=166394

              Comment


                Parašė Nike123 Rodyti pranešimą
                Daugiau nuotraukų iš 907 autobuso, manau turbut, kad nebetaisys šio autobuso...
                http://www.delfi.lt/fotogalerijos/vi...as.d?id=166394
                Kad čia jau nėra ką taisyti.

                Comment


                  Manau, jam pakaktų tik kosmetinio remonto

                  Comment


                    O gaila. Jei man atmintis nešblubuoja, šis autobusas (907) turėjo kondicionierių?
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      O gaila. Jei man atmintis nešblubuoja, šis autobusas (907) turėjo kondicionierių?
                      Serija 863-868 ir 906-907 turėjo kondicionierių. Realiai neatsimenu atvejo, kad nors vienam būtų normaliai veikęs
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                        Regis 2014 spalio 13 d.
                        Atvaizdas

                        Gedimas nedidelis nes atlėkė "mažoji gelbėtoja" kažka padarė ir priešais troleibusa nuvažiavo į parka. Troleibusas tai pat.
                        Beja kažkurią čia dieną lyg spalio viduryje , nepamenu , šis trolikas buvo papuolęs į smulkią avariją Tunelio g. Jam į galą įvažiavo dvi mašinos. Tik jam biški buferį palenkė.
                        Neskubėk ir nespėsi.

                        Comment


                          Siandien ryte dirbusios masinos GN 990, marsrute 2G vairuotojas specialiai neatidarinejo priekiniu duru, nes jam buvo salta ir bijojo susirgti. Nors stotelese zmones akivaizdziai judedavo link priekiniu duru ilipti, taciau jiems tekdavo sugrizti prie viduriniu duru.
                          Drasiai nesustodavo prie beganciu i autobusa keleiviu ir sau ramiai nuvaziuodavo, tarsi ju ne nematydamas.
                          Beje-vaziuodamas, kuri laika kalbejo mobiliuoju telefonu.
                          Neturiu asmeniskai pretenziju, bet manau jog taip neturetu buti, juolabiau jog vairuotojas jau "pasiekes" ilgaji autobusa ir G marsruta.

                          Comment


                            Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                            Siandien ryte dirbusios masinos GN 990, marsrute 2G vairuotojas specialiai neatidarinejo priekiniu duru, nes jam buvo salta ir bijojo susirgti. Nors stotelese zmones akivaizdziai judedavo link priekiniu duru ilipti, taciau jiems tekdavo sugrizti prie viduriniu duru.
                            Drasiai nesustodavo prie beganciu i autobusa keleiviu ir sau ramiai nuvaziuodavo, tarsi ju ne nematydamas.
                            Beje-vaziuodamas, kuri laika kalbejo mobiliuoju telefonu.
                            Neturiu asmeniskai pretenziju, bet manau jog taip neturetu buti, juolabiau jog vairuotojas jau "pasiekes" ilgaji autobusa ir G marsruta.
                            G maršrutas yra toks pat maršrutas, kaip ir visi kiti eiliniai maršrutai. Pagal taisykles priekines duris privaloma atidaryti įlaipinant keleivius, tačiau išleisti pro jas neprivaloma. Žiemos metu vairuotojams tikrai bus šalta, jeigu niekas neperdarys kabinų ir priekinių durų neatydarimo problema gali būti aštresnė. Formaliai keleiviai yra tie, kas laukia viešojo transporto stotelėse, todėl begantys keleiviai šiam apibrėžimui nepriklauso ir vairuotojas uždaręs duris turi teisę nelaukti vėluojančių. Išimtys gali būti taikomos retai kursuojančiuose maršrutuose, o G maršrutuose to daryti neapsimoka, nes intervalai tarp transporto priemonių yra minimalūs. Ir jeigu keleivis nespėja į autobusą, čia jau yra jo problema, o ne vairuotojo - nereikia išeiti iš namų paskutinę minutę.
                            Paskutinis taisė 0570043; 2014.10.27, 18:20.

                            Comment


                              Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                              Beja kažkurią čia dieną lyg spalio viduryje , nepamenu , šis trolikas buvo papuolęs į smulkią avariją Tunelio g. Jam į galą įvažiavo dvi mašinos. Tik jam biški buferį palenkė.
                              Suprasčiau jei viena būtų įvažiavus, bet dvi iškart... Kaip?
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Panevėžyje šiandien lengvoji "isimūrijo" į Neoplan N4009NF #2130
                                http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...busa-59-462674

                                Comment


                                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                  Suprasčiau jei viena būtų įvažiavus, bet dvi iškart... Kaip?
                                  Na viena trenkėsi , lyg opelis buvo , o paskui jį ir 5 golfas aš pro šalį pravažiavau , tai lyg tas "formutes" pyldėsi.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                    G maršrutas yra toks pat maršrutas, kaip ir visi kiti eiliniai maršrutai. Pagal taisykles priekines duris privaloma atidaryti įlaipinant keleivius, tačiau išleisti pro jas neprivaloma. Žiemos metu vairuotojams tikrai bus šalta, jeigu niekas neperdarys kabinų ir priekinių durų neatydarimo problema gali būti aštresnė. Formaliai keleiviai yra tie, kas laukia viešojo transporto stotelėse, todėl begantys keleiviai šiam apibrėžimui nepriklauso ir vairuotojas uždaręs duris turi teisę nelaukti vėluojančių. Išimtys gali būti taikomos retai kursuojančiuose maršrutuose, o G maršrutuose to daryti neapsimoka, nes intervalai tarp transporto priemonių yra minimalūs. Ir jeigu keleivis nespėja į autobusą, čia jau yra jo problema, o ne vairuotojo - nereikia išeiti iš namų paskutinę minutę.
                                    Del priekiniu duru atidarymo kalba ejo apie norincius ilipti keleivius. As irgi pvz. dirbu apsaugos darbuotoju, ir nuolat stoviu prie atidaromu duru, kur zmoniu srautai yra tiesiog milziniski. Visais metu laikas kosia skersvejis, apie ziema ir stingdanti ora nera net ka kalbeti. Stoviu tik su uniformine apranga. Gal man uzdaryti tiesiog pagrindines duris ir neileisti keleiviu, arba sau pasistatyti "buda" is kartoniniu deziu?
                                    Vairuotojas gali nelaukti atbeganciu keleiviu, bet visur yra ZMOGISKUMAS.
                                    Kalbejimas mobiliuoju telefonu, be laisvu ranku irangos, vairuojant-yra KET pazeidimas ir visiskai nepateisinamas.

                                    Comment


                                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                      Del priekiniu duru atidarymo kalba ejo apie norincius ilipti keleivius. As irgi pvz. dirbu apsaugos darbuotoju, ir nuolat stoviu prie atidaromu duru, kur zmoniu srautai yra tiesiog milziniski. Visais metu laikas kosia skersvejis, apie ziema ir stingdanti ora nera net ka kalbeti. Stoviu tik su uniformine apranga. Gal man uzdaryti tiesiog pagrindines duris ir neileisti keleiviu, arba sau pasistatyti "buda" is kartoniniu deziu?
                                      Vairuotojas gali nelaukti atbeganciu keleiviu, bet visur yra ZMOGISKUMAS.
                                      Kalbejimas mobiliuoju telefonu, be laisvu ranku irangos, vairuojant-yra KET pazeidimas ir visiskai nepateisinamas.
                                      Tu esi paprastas zmogus, kuris tik stovi prie duru. O vairuotojas yra atsakingas uz keliu simtu zmoniu gyvybes. Jam turi buti suteikiamos tinkamos darbo salygos ir jis turi jaustis darbe konfortiskai ir saugiai. Del kalbejimo mobiliuoju telefonu cia jau kita kalba, sito toleruoti niekaip negalima.

                                      Comment


                                        Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                        Regis 2014 spalio 13 d.
                                        Atvaizdas

                                        Gedimas nedidelis nes atlėkė "mažoji gelbėtoja" kažka padarė ir priešais troleibusa nuvažiavo į parka. Troleibusas tai pat.
                                        Elektrikų automobilis, taip vadinama "kengūra", juo važiuojama į liniją šalinti troleibusų elektrinius gedimus, atlikti smulkų remontą.

                                        Comment


                                          Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                          Tu esi paprastas zmogus, kuris tik stovi prie duru. O vairuotojas yra atsakingas uz keliu simtu zmoniu gyvybes. Jam turi buti suteikiamos tinkamos darbo salygos ir jis turi jaustis darbe konfortiskai ir saugiai. Del kalbejimo mobiliuoju telefonu cia jau kita kalba, sito toleruoti niekaip negalima.
                                          Mano darbas irgi yra atsakingas ne uz kanalizacine sistema.
                                          Vairuotojas turi atidarineti ilipimui ir priekines duris, reikia rengtis silciau.
                                          O jei jam nepatinka-lai nedirba! Pilna norinciu vairuotoju uzimti jo vieta su visomis kategorijomis.
                                          p.s. laukdamas stoteleje kito autobuso, pastebejau, jog visi iki vieno vairuotojai atidarineja priekines duris, nors ir nera keleiviu, is tolo per veidrodzius pamate atbeganti keleivi jo laukia- tokie vairuotojai ir turi dirbti VVT. Ir tegul bent vienas meta i mane akmeni, kas su tuo nesutinka.
                                          Paskutinis taisė Buss fanas; 2014.10.29, 16:33.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X