Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Kodėl 2G, 7, 55 maršrutų autobusai nebuvo nukreipti Laisvės pr., Justiniškių g., Šešuolių g., aplinkkelis, L. Asanavičiutės g. (iki stotelės Karoliniškių poliklinika) ir toliau Laisvės prospektu?
    Manau Sleader jau pilnai atsakė KODĖL. O jei reikia kažkokių tikslesnių atsakymų, reikia kreiptis tiesiai į juos.

    Comment


      Taip, Sleader tikrai taikliai apibūdino visą VVT dispečerių ir apskritai ydingą Vilniaus VT valdymo sistemą. Dabar gi visi kratosi atsakomybės, nes nesuprasi, kas yra viršesnis - Susisiekimo paslaugos ar VVT dispečeriai. Išvis geriausias dalykas būtų vienos centrinės dispečerinės steigimas, kaip kad yra Varšuvoje. Ten iškart esant kokiems nors trikdžiams, į įvykio vietą yra išsiunčiama eismo kontrolės mašina ir eismo kontrolės darbuotojai nurodo, kokiomis apylankomis turi važiuoti vairuotojai.
      Šiuo atveju 2G, 55, 7 galėjo būti nukreipiami apylankomis kaip kad sakė KitoksBrolis. 4G važiuotų apylanka abiejomis kryptimis per Šešuolių g., Justiniškių g., Rygos g., Buivydiškių g., Ozo g., Ukmergės g. ir toliau įprasta trasa Konstitucijos pr. Būtent taip buvo vakar nukreipiami pertraukiami grafikai, išvykstantys iš Pilaitės.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        INFORMUOJU, KAD NEVYKSTA TROLEIBUSU EISMAS LAISVĖS PR.
        Kontaktininkai taiso kontaktinį tinklą.
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
          INFORMUOJU, KAD NEVYKSTA TROLEIBUSU EISMAS LAISVĖS PR.
          Kontaktininkai taiso kontaktinį tinklą.
          Prasidedą, ką nakty negalėjo padaryt ? darbus ?

          Comment


            Neveikia KT atkarpa nuo Spaudos Rūmų viaduko iki TV bokšto.
            Paskutinis taisė Arelis; 2014.07.26, 14:01.
            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Pažiūrėjau eismą realiu laiku - eismas vyksta.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Čia labai trumpai turbūt išjungė įtampą. Prie stotelės Laisvės prospektas iš vienos ir iš kitos pusės stovėjo kokie 9 troleibusai.
                My Flickr
                My Trainpix

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Beje, mano dukra maždaug 12:30 važiavo su 7 autobusu nuo Spaudos Rūmų iki Akropolio. Sakė tik jis atvažiavo, nei 2G, nei troleibusų nebuvo. Įdomu, ar jis pravažiavo estakada, ar važiuodamas iš Šiaurės miestelio apsisuko kur nors?
                  Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                  Galėjo apsisukti Spaudos Rūmų sankryžoje, nes mačiau du 7 maršruto autobusus kurie taip padarė.
                  Sako, kad praleido du 7-us, tikėdamasi 2G, įlipo į trečią. Visi važiavo nuo Karoliniškių pusės, o ne apsisuko Spaudos Rūmų sankryžoje.

                  Comment



                    Vilniuje „Volkswagen“ nestabdydamas rėžėsi į autobuso galą, mašina visiškai sudaužyta

                    Comment


                      Šiandien ~16:40 susidūrė 40-as ir lengvasis automobilis ( Tarp Gelvonų ir Gelvonėlio stotelių važiuojant link akropolio )
                      Abrikosai mus išgelbės. ~

                      Comment


                        Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                        Šiandien ~16:40 susidūrė 40-as ir lengvasis automobilis ( Tarp Gelvonų ir Gelvonėlio stotelių važiuojant link akropolio )
                        Kuris konkrečiai Mersas 40-o maršruto papuolė į avariją?
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Kuris konkrečiai Mersas 40-o maršruto papuolė į avariją?
                          Šis http://fotobus.msk.ru/vehicle/615204/#n710073
                          Abrikosai mus išgelbės. ~

                          Comment


                            Ką tik Kaune vytauto pr. autobusas atsitrenkė į užlindusį automobilį. Dėl staigaus stabdymo sunkiai sužalota autobuso keleivė.Aplink kamštis, troleibusai eismo įvykio vietą apvažiuoja permesdami ūsus į priešpriešinio eismo laidus. O dar be viso to trukdo kauno vandenų išpjaustytos duobės. Kurią bandant apvažiuot ir kilo avarija.

                            Comment


                              Troleibusas rėžėsi į autobusą, nukentėjo keleiviai

                              http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/09/1.../#!image-96342

                              yra nuotraukų.

                              Comment


                                Ir stipriai suvarė kauno Solarį 032!
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Nu ka, kol sutvarkys reklamos publikavimo laikas pasibaigs.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Jei neklystu, tai čia ketvirtasis Solaris troleibusas, kuris sudaužytas iki rėmo.
                                    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.09.18, 14:29.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      032turėjo eiti į 4 maršrutą

                                      Comment


                                        Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                                        Troleibusas rėžėsi į autobusą, nukentėjo keleiviai

                                        http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/09/1.../#!image-96342

                                        yra nuotraukų.

                                        Konkreciai kaip nukentejo?

                                        Comment


                                          Kauno troleibuse šuvis į 17-eti
                                          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...9-459630?cf=vl
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X