Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nelaimingi atsitikimai viešajame transporte

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/05/1...re-ligonineje/

    Ankstų ketvirtadienio rytą avarija užfiksuota Tunelio gatvėje, ties geležinkelio stotimi. Pirminiais duomenimis, automobilis “VW Golf” rėžėsi į autobusą. Avarijos metu sužeisti du žmonės.

    Comment


      Prie to pačio 11h Aukštaičiu gatvėje susidurė kaktomuša dujinis Solaris 790 ir Opel automobilis.

      Comment


        Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
        Prie to pačio 11h Aukštaičiu gatvėje susidurė kaktomuša dujinis Solaris 790 ir Opel automobilis.
        Pastebejau tokia tendencija. Jei jau nesekminga diena VT, tai ji buna nesekminga iki visos dienos pabaigos.
        Analogisku avariju diena, kazkada buvo ir VVT. Berots 3 avarijos kuriose dalyvavo VT priemones ivyko per ta pacia diena.
        Idomu nuo ko tai priklauso? Ar viska vel sulyginti "atsitiktinumui"?

        Comment


          Pilnatis jei rimtai tai nuo vairuotojų žioplumo priklauso ar pasitaikys tokia akimirka kai bus paliestas VT su auto įvikiais . Bent jau mano pastebėjimu Kaune kraupiausiai vairuoja Penktadienį, dažnai penktadieniais metai ne vieną auto įvikį tik, kad visa laime ne VT budavo.
          Tik kad ar sutapimas, kad aš bučiau važiavęs su tuo dujinių solariu butent tuo kuris pateko i avarija...

          Comment


            Nežinau sutapimas ar ne, bet prieš valandą gavau iš draugo informaciją, jog Mūrinės Vokės žiedo nuokalnėje lengvai "susiglaudė" 952 Solaris, važiavęs link Lazdynų pusės, ir Ridvijos 20-o maršruto mikroautobusas. Po šiek tiek stovėjimo 952 toliau sėkmingai tęsia reisą
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Delfi.lt 2014.05.15
              Vilniuje dviratininkas partrenkė iš autobuso išlipantį žmogų
              http://www.delfi.lt/news/daily/crime....d?id=64799415
              Paskutinis taisė Romas; 2014.05.15, 21:11. Priežastis: Plika nuoroda be pavadinimo

              Comment


                Šiandien maždaug apie 14 valandą, 2-o maršruto troleibusas tiesiogine tą žodžio prasme "nuskynė" automobilį iššokusį iš kiemo į pagrindinį kelią. Avarija įvyko Jogailos g. link Antakalnio. Garažinio troleibuso numerio nežinau, nes važiavau ne aš juo, tačiau kaip man pasakojo kaip viskas buvo, tai vaizdas turėjo būti visai neblogas. Smūgis buvo gan stiprus, buvo nuplėštas automobilio variklio dangtis ir ganėtinai smarkiai apgadintas priekis. Tuo tarpu po kelių akimirkų važiuodamas pro šalį, mačiau, jog troleibusas atsipirko įbrėžimais, kuo aš esu nustebęs, pasižiūrėjęs į šalią stovintį sudaužytą automobilį.

                Comment


                  Škodos, Karosos ir dujiniai Carrus (nr. 801-812, 853, 854, 862) - tikri tankai. Jiems avarijos nebaisios
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    O Saffle (815-817, 825-828, 848, 889-890) irgi nebaisios avarijos?
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Panašu, kad jiems irgi. Žinau tikrai, kad prieš porą metų sankryžoje prie Pramogų arenos kažkuris 50 maršrute dirbęs Carrus nuskynė jo nepraleidusią lengvąją mašiną. Autobusui tik dujų čiaupas nulinko, o lengvoji, ko gero, jau metalo lauže.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Kaune, Jurbarko gatvėje, apie 15:00 324 autobusas brūkštelėjo lengvąjį automobilį.
                        Nors vakare tas pats autobusas jau važiavo maršrutu.

                        Comment


                          Penktadienį gaubė stresas

                          Penktadienį kelios minutės po 9 ryto 8-ojo maršruto autobuso vairuotojas ties M.Mažvydo alėjos 9-uoju namu buvo priverstas staiga stabdyti, nes per perėją į gatvę netikėtai žengė žmogus.

                          Tuo momentu autobuse 59 metų keleivė griuvo ir į metalines sėdynių konstrukcijas susitrenkė galvą.
                          Iškart po įvykio moteris pamanė, kad tik susitrenkė galvą, tad prašė nekviesti medikų. Autobusas nuvažiavo toliau. Tačiau ties Taikos prospekto ir Dubysos gatvių sankryža keleivei pasidarė bloga, vairuotojas iškvietė greitąją pagalbą.

                          Medikai apžiūrėjo moterį ir nusprendė, kad jos būklę būtina nuodugniau ištirti ligoninėje.
                          Klaipėdos universitetinėje ligoninėje paaiškėjo, kad griūdama autobuso keleivė ne tik susitrenkė veidą bei galvą, bet ir susilaužė nosies kaulą.
                          Nukentėjusioji gydosi ambulatoriškai, o įvykio aplinkybes tiria Kelių policijos biuro pareigūnai.

                          Comment


                            Štai du Soliariai kuriam laikui iš rikiuotės išėjo...
                            http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/05/1.../#!image-79461

                            Ankstų ketvirtadienio rytą avarija užfiksuota Tunelio gatvėje, ties geležinkelio stotimi. Pirminiais duomenimis, automobilis “VW Golf” rėžėsi į autobusą. Avarijos metu sužeisti du žmonės.

                            Kaip teigė budintys pareigūnai, avarija užfiksuota apie 5 val. ryto. Šioje vietoje sumontuotas šviesoforas, išleidžiantis autobusus iš stovėjimo aikštelės.Kol kas neaišku, ar avarijos metu jis veikė.

                            Po “Golf” smūgio į autobusą medikų pagalbos prireikė tiek lengvojo automobilio, tiek autobuso vairuotojui.

                            Dar vienas eismo įvykis su viešuoju transportu įvyko apie 11 val. Žaliakalnyje, Aukštaičių gatve einančiame aplinkelyje. Pirminiais duomenimis šia gatve važiavęs maršrutinis autobusas susidūrė su Aušros gatve važiuojančiu automobiliu “Opel”.

                            Šioje vietoje dėl avarijos susidarė milžiniškos spūstys, nes šia itin siaura Žaliakalnio gatvele nukreipiamas visas Petrausko gatvės transporto srautas.



                            Skaityti daugiau: http://kaunas.kasvyksta.lt/2014/05/1...#ixzz31z7KJQFC
                            Paskutinis taisė Komandoras; 2014.05.17, 16:55.

                            Comment


                              621 turėtu kitą savaite jau toliau važiuoti 29ame, o dėl 790 užtruks žymiai ilgiau.

                              Comment


                                O kuris Solaris dabar dirba vietoje 621, kol jį suremontuos?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Ketvirtadienį dirbo 605 , vakar 643.

                                  Comment


                                    Kuriozinė avarija Kaune: neįvertinę veidrodžių dydžio susidūrė troleibusas su autobusu

                                    Tvirtovės alėjoje ir Sukilėlių prospekto sankryžoje keliu nepasidalino „1“ troleibuso bei „41“ maršruto autobusas.

                                    Abu vairuotojai suko į kairę pusę. Neapskaičiavę kiek transporto priemonėms prireiks vietos manevrui atlikti, susidūrė sankryžos viduryje susidaužę šoniniais veidrodžiais.

                                    Tiek autobusas, tiek troleibusas smarkiau nenukentėjo.

                                    Sankryžos viduryje iš autobuso ir troleibuso išleisti žmonės pasakojo, kad keleiviai smūgio net nepajuto ir niekas nenukentėjo.

                                    Comment


                                      Kaip matau tyliai praeis vakarykštė avarija, 351 apie 20h kliudė stulpą, (Draugo domenimis) sulankstytas galas, gali būti ir daugiau žalos nes pats savo akimis nemačiau.
                                      Beto šiandien mačiau 2748 važuojanti į parką po auto įvikio su nuluptu priekio kairio kampo buferiu ir priristu ant šniuro (Matomai norėjo užbaigti ratą).

                                      Comment


                                        Vilniuje dėl chuligano išpuolio autobusas rėžėsi į stulpą

                                        Nukentėjo naujasis Soliaris.

                                        Comment


                                          Pritariu. Autobusas yra tik metalo gabalas, o vat, kad trenkė vairuotojui tai baisu. Iš tiesų, tokiems idiotams reikia pradėti baudžiamąją bylą, o ne administracinę, nes kokia bus paskirtos baudos nauda? Sumokės tą baudą ir toliau netinkamai elgsis, nes iš savo veiksmų tikrai nepasimokys. Reikėtų tokius mažiausiai 2-3 metams pasodinti ir įvykį traktuoti kaip pasikėsinimą į žmogaus gyvybę, nes trenkė ne vien autobuso vairuotojui, tačiau trenkus, sukėlė grėsmė viduje buvusiems keleiviams. O kas būtų, jei tuo šaligatviu dar būtų ėję žmonės? Manau pasėkmės būtų kur kas siaubingesnės. Vairuotoją tikrai galima pagirti, kad stengėsi chuliganus sulaikyti. Tegul jie supranta, kad atkirtį už savo veksmus tikrai gaus ir kiti žmonės nebus tų debilų patyčių objektu ar patrankų mėsa.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X