Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    galvojau, kad bus užvirintos antrosios durys ir papildomai dvi sėdynės įrengtos
    Ir čia tik dėl to, kad nesupratai mano pajuokavimo .

    Parašė Prodigal Stranger
    Šįryt pirmą kartą teko važiuoti naujuoju autobusu (gar. nr. 101) dirbančiu pertraukiamu 12.6 grafiku (1a). Ogi visai nieko. Erdvus tvarkingas autobusas.
    Klaipėdiečiai yra pripratę važiuoti minkštais ne miestui pritaikytais autobusais, kuriais dar labiau šiemet lepina privatininkai, o KLAPas gaunasi visiška priešingybė.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Ir čia tik dėl to, kad nesupratai mano pajuokavimo .
      kartais galima i tokius dalykus paziureti ir juokais bet siaip tikrai atrodo keista, kad Lietuvoje naudojamos visos trys durys priekyje
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė Prodigal Stranger
        Taip, bet argi tai blogai?...
        Nei iš šio, nei iš to prisiminiau pačius pirmus KLAP'o minkštus autobusus pasirodžiusius mieste (trys 'Man' pažymėti garažiniais numeriais - 10, 11 ir 12). Galbūt tai buvo 1993 metai, o gal 1994... Na, kažkas apie tą keistą laikmetį.
        Ka dar gali pasakyti apie Klap'o garazines numeracijos kitimo tendencijas?

        Comment


          Parašė Prodigal Stranger
          Tai kad apie garažinę numeraciją forume jau viskas sakyta nusakyta...
          Tiesa, jei būt tiksliam, tai tie pirmieji miestiniai 'Man'ai' buvo pažymėti gar. nr. 1010, 1011 ir 1012.
          O kokia tuomet masina buvo nr.1001? Ir kokia paskutine kolona buvo?
          Beje-dabartinis Klap'o 01 nebevazineja? Gal zinai kodel?
          Kokia paskutine dabartineje numeracijoje ukine masina,623 autokaras?

          Comment


            Parašė Prodigal Stranger
            'Ikarusas' buvo pažymėtas gar.nr. 1001. Pamenu, po kapitalinio remonto į gatves išriedėjo perdažytas tamsiai raudona spalva. Tuomet keistokai žiūrėjosi... Vairuotojas lig šiol tebedirba, tik jau ne autobusų parke, o 8-u mikroautobusu.
            O dabartinio 'Man'o' gar.nr. 01 nebeliko. Šio autobuso vairuotojai kurį laiką dirbo su skirtingomis mašinomis (gar.nr. 12 ir gar.nr. 20), tačiau gar.nr. 12 tikrajam 'šeimininkui' išėjus į pensiją, jie vėl 'susibėgo'.
            O kas atsitiko tai masinai nr.01, juk parke yra ir senesniu masinu?
            Beje-gal zinai kokia ukinio transporto masina turi paskutini garaz.nr.?
            p.s. keista kad keli Ikarus'ai turejo garaz.nr. toliau negu ukinio masinos..

            Comment


              Šiek tiek naujienų. Puiku, kad ir toliau kuriami nauji maršrutai, kurie bus integruoti į bendrąjį miesto vt tinklą.

              Keisis 23 ir 24 maršrutų tvarkaraščiai
              http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...asciai-629158/

              Comment


                Taip ir nesupratau, ar čia nauji maršrutai į Jokūbavą ir Šimkus bus atidaromi, ar kai kurie priemiestiniai bus integruoti į bendrąją miesto sistemą?

                Beje, o kaip 23 ir 24 sekasi? Ar jie jau tapo paklausūs, ar važinėja tušti?
                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Taip ir nesupratau, ar čia nauji maršrutai į Jokūbavą ir Šimkus bus atidaromi, ar kai kurie priemiestiniai bus integruoti į bendrąją miesto sistemą?

                  Beje, o kaip 23 ir 24 sekasi? Ar jie jau tapo paklausūs, ar važinėja tušti?
                  Dėl naujų maršrutų aš supratau taip, kad bus atidaromas vienas maršrutas Klaipėda-Šimkai pro Slengius, o kitas į Jokūbavą. Be to, dar norima integruoti į bendrą sistemą ir kitus maršrutus, kuriai kursuoja autobusai į netoli Jokūbavo esančius sodus.

                  O 23 maršrutu važiuojančių keleivių tikrai nemažai, tas pats ir su 24-uoju. Todėl norima dėti papildomus reisus, nes dabar vos sutelpa žmonės į tą mikroautobusą, kadangi jis kursuoja tik kartą į valandą.

                  Comment


                    Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                    Situ autobusu buvo pagaminta nedaug apie 300 vienietu specialiai EXPO 2000 parodai ir buvo paskirti per 2 miestus Hanoveri ir Leipciga, dizaineris - Britas Jamesas Irvinas. Stai kaip atrodo sudvejintas

                    Atvaizdas
                    Jei neklystu, būtent šitas autobusas (ex. 9113) važinėja Klaipėdoje su gar. numeriu 122. Kiti du ilgi berods ex. 9110 ir 9114

                    Comment


                      prisimenant senus laikus

                      Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                      Comment


                        Straipsnio nuorodą reikia dėti.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika...apulsi-631251/

                          Comment


                            http://auto.plius.lt/skelbimas/autob...enz/id-1785973

                            Kaip tai suprasti? Pirko ir nebereikalingas?

                            Comment


                              Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                              http://auto.plius.lt/skelbimas/autob...enz/id-1785973

                              Kaip tai suprasti? Pirko ir nebereikalingas?
                              aš irgi nesupratau, kodėl šitaip padarė gal kas nors iš klaipėdiečių žinos visą šitą reikalą?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                O kur jūs radot parašyta, kad autobusus parduoda Klaipėdos autobusų parkas? Taigi, skelbime parašyta, kad parduoda UAB „Oldnibus“ (įtariu, kad čia persivadino Bus & Auto Wern Baltija), kurie kaip dealer'iai tikriausiai autobusus pirko kartu su Klap'u.
                                Daugiau mano nuotraukų >>>

                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  aš irgi nesupratau, kodėl šitaip padarė gal kas nors iš klaipėdiečių žinos visą šitą reikalą?
                                  Parvare is vokietijos ir bando parduoti lietuvoje, bet neimatau kieno yra valstybinis numeris.

                                  Comment


                                    Vokiški numeriai.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                                      Vokiški numeriai.
                                      Tada viskas aisku, firma uzsiimancia naudotu autobusu prekyba iesko taip pirkejo.

                                      Comment


                                        Mieste - autobusų stovėjimo permainos

                                        Taikos pr. 3- čia apie 11-ojo maršruto galinę stotelę kalbama?
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X