Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2007 metais gruožio pradžioje iš Olandijos pargabenti pirmieji VOLVO B10B Berkhof (1994 m.) autobusai.


    Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:30.

    Comment


      Tos Scania K 112 / Kutter 9 (1986 m.) durys, jei neapsirinku, irgi atsidaro kaip ir Deltos. O jei ne šitos Scania, tai turbūt Scania K 122 Ajokki (1983 m.).

      Man labai patinka tie sudvejinti Volvo B10M. Įsibėgėja gan greitai, turi automatinę pavarų dėžę ir gal turbiną, kad taip suūžia, visiškai įsigreitėjęs pirma pavara?
      Ir kuo skiriasi Volvo B10M Berkhof Duvedec (1991 m.) nuo Volvo B10M Den Oudsten (1991 m)?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Taigi autobusų apžvalgą su foto kaip ir baigiau. Gaila neturiu DAB mažylių foto kurie dažniausiai važinėja 27 maršrutu. Taip pat dar neturiu foto ir naujųjų DAF SB220 Den Oudsten kurie į Kauno gatves išriedėjo šiais metais
        Paskutinis taisė mandan; 2008.05.28, 12:06.

        Comment


          VOLVO B10B Berkhof (1994 m.) autobusai man taip pat patinka, bet juose klaikiai nemėgstu gae esančių plastikinių sėdynių (nežinau, gal ir patogios, bet ant jų niekada taip ir nesėdau...), kitos salone esančios sėdynės nėra plastikinės.
          Ir paniškai bijau autobuso gale esančių durų ir laiptelių. Laipteliai statesni ir siauresni, nei autobuso viduryje. Išlipdamas, svirduliuoju lyg girtas, nes kojai ant laiptelio neužtenka vietos... Durys gerokai siauresnės ir man toks įspūdis, kad jos kada nors mane tikrai prispaus
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            O tie mažieji DAB, tai grynas nesusipratimas Žemi, trumpi ir važiuoja, lyg valtelė plaukdama - linguoja į visus šonus (bando įveikti duobes)... Jais esu važiavęs keletą kartų, anksčiau kursuodavo ir kituose maršrutuose, kur mažai keleivių, bet pastaruoju metu tikrai matau tik 27-ame. Šitie man atrodo yra iš Danijos ir yra pakankamai neseni. Tik keistas dalykas - kodėl juose iki šiol nėra elektroninių komposterių? Ar jau įdėti?
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              2007 metų vasaros pradžioje į Kauno gatves išriedėjo 5 sudvejinti Volvo B10M Berkhof Duvedec (1991 m.) ir trys Volvo B10M Den Oudsten (1991 m)
              Šitom transporto priemonėm galiu pasakyti tik vieną žodį - TOBULI !!! Man nėra patogesnių autobusų Kaune. Važiuoja greitai, be jokių trūkčiojimų, daug vietos, patogios sėdynės ir t.t. Tikrai protingas sprendimas buvo juos įsigyti. Kadangi labai dažnai šie autobusai kursuoja 24,39 ar 36 maršrutais, tenka jais pasinaudoti kasdien.
              Kalbant apie Vanhool, sutinku su Amiko. Sėdint gale kiekviena duobė tampa lyg linksmieji kalneliai, ir kartais net tenka pašokti į orą
              دائما الليتوانيه

              Comment


                zmogau, gal eik atvesk. ar seip nuveik kazka nevirtualiame pasaulyje. cia jau ryskiai perlenkei lazda. "naujokas, naujokas"... tas naujokas, kaip tu sakai, man atrodo ryskiai blaiviau mastantis negu pats. keli cia is saves nezinia ka. jei cia i kazka ir reikia atkreipti forumo tvarkytoju demesi, tai tik i tave.
                seip gal greiciau prie reikalo prieitum, gal turi kazkokiu pasleptu argumentu kodel butent sios temos zutbut negali buti?
                as nesuprantu kas darosi. cia juk internetas. tai nepasidarykit nekaikurie sitos vietos "dievais". forumas visiem lygus isreiktis savo nuomone ir turimas zinias. ypac tada kai tai net nepazeidzia nerasytu forumo taisykliu.
                atsiprasau, issakiau savo mintis ne i tema.

                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Audringas naujoko atėjimas į forumą... Visai kaip ir aš čia atėjau kol užaugau, gavau ir aš nemažai neigiamų vertinimų, jų sulaukiu iki šiol. Tai natūralu. Kaip ir realybėje, taip ir virtualioje erdvėje, visada bus argumentų ir kontrargumentų, bus nuomonių sutapimų ir ne, bus pykčių ir gerų įvertinimų. Bus ir priešų, ir gerų žmonių palaikymo. Tik niekada neskubėk nukabinti nosį, bėgti ir save nuvertinti. Išlik stabilus ir žinantis ko nori. Bet niekada nepamiršk savo norais pasidalinti su kitais. Šis forumas yra mūsų visų, todėl ir turime tartis kartu, kokia jo turi būti struktūra. Persiprašau už negeras emocijas ir skatinu čia lankytis, bendrauti ir keistis informacija.
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                  zmogau, gal eik atvesk. ar seip nuveik kazka nevirtualiame pasaulyje. cia jau ryskiai perlenkei lazda. "naujokas, naujokas"... tas naujokas, kaip tu sakai, man atrodo ryskiai blaiviau mastantis negu pats. keli cia is saves nezinia ka. jei cia i kazka ir reikia atkreipti forumo tvarkytoju demesi, tai tik i tave.
                  seip gal greiciau prie reikalo prieitum, gal turi kazkokiu pasleptu argumentu kodel butent sios temos zutbut negali buti?
                  as nesuprantu kas darosi. cia juk internetas. tai nepasidarykit nekaikurie sitos vietos "dievais". forumas visiem lygus isreiktis savo nuomone ir turimas zinias. ypac tada kai tai net nepazeidzia nerasytu forumo taisykliu.
                  atsiprasau, issakiau savo mintis ne i tema.
                  Naujokas, na ir kas, kad taip pavadinau, juk vadinu tikru vardu ir be jokios potekstės ar noro įžeisti. Savęs visiškai nekeliu, o kad savo nuomonę įnirtingai gyniau, nereiškia, kad vadinu save dievu ar keliu save aukščiau už kitus. Pats eik ir dirbk ką nors ne virtualiame gyvenime ir mažiau aiškink ką kitiems daryt. Pačiam vertėtų pailsėti, nes prisimąstai apie "kažkokius paslėptus argumentus". Jei skaitytum neužsimerkęs, neišsižiojęs ir neapsimiegojęs, tai suprastum mano mintis.
                  Paskutinis taisė Ametistas; 2008.05.28, 00:32.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Kolegos manau, čia nevieta ginčytis ir įžeidinėti vieni kitų. Baigiam ginčytisir diskutuokime apie Kauno visuomeninį transportą.
                    Paskutinis taisė mandan; 2008.05.28, 07:18.

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Tos Scania K 112 / Kutter 9 (1986 m.) durys, jei neapsirinku, irgi atsidaro kaip ir Deltos. O jei ne šitos Scania, tai turbūt Scania K 122 Ajokki (1983 m.).

                      Man labai patinka tie sudvejinti Volvo B10M. Įsibėgėja gan greitai, turi automatinę pavarų dėžę ir gal turbiną, kad taip suūžia, visiškai įsigreitėjęs pirma pavara?
                      Ir kuo skiriasi Volvo B10M Berkhof Duvedec (1991 m.) nuo Volvo B10M Den Oudsten (1991 m)?
                      Pasklausinesiu vairuotoju kuom skiriasi. Kad kebulu skiriasi net nereikia komentuoti, bet manau skiriasi varikliais ir kitais agregatais.

                      Comment


                        Taip pat jei neklystu Den Oudsten ir Berkhof yra Olandijos autobusų gamintojai.

                        Den Oudsten gamina autobusus gamina ant DAF, Leyland, Volvo ir Iveco važiuoklių.
                        Paskutinis taisė mandan; 2008.05.28, 11:34.

                        Comment


                          Parašė mandan Rodyti pranešimą
                          Taip pat jei neklystu Den Oudsten yra Danijos autobusų gamintojas o Berkhof - Olandijos.
                          "Den Oudsten" yra Nyderlandų įmonė.
                          http://en.wikipedia.org/wiki/Den_Oudsten

                          Kilo toks klausimas: kai yra tiek skirtingų autobusų tipų, kaip autobusų parkas susitvarko su tokiu zoologijos sodu? Iš kur gauti atsargines dalis (ypač visam tam 80-ųjų gamybos antikvarui), kaip remontuoti? Ar verta pirkinėti po kelis skirtingų tipų autobusus?

                          Beje, kartą nugirdau, kaip kažkoks užsienietis, viešajame transporte kalbėdamas su vietiniu, atkreipė dėmesį, kad kiekvieną kartą atvažiuoja vis kitoks autobusas. Manau, nevietiniams tikrai sunku susigaudyti, kuris stotelėje sustojęs autobusas yra miesto, kuris - priemiesčio ar tarpmiestinis.

                          Comment


                            Pagaliau pavyko šiandien Kipro Petrausko gatvej pagauti DAF SB220 Den Oudsten (1996 m.), kiek mačiau jų yra keli
                            Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:32.

                            Comment


                              Šiandien sumaniau Kauno autobusus "aprengti naujais drabužiais". Manau bendra autobusų spalva kampanijos prestižo reikalas. Ką manote?










                              Spalvų derinį pastebėjau iš Kaune važinėjančių Solaris Urbino 12 su Jonučių miestelio reklama. (apačioje mėlyna)
                              Paskutinis taisė mandan; 2008.05.28, 15:02.

                              Comment


                                o kam ta violetinė apačia?

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  o kam ta violetinė apačia?
                                  Kad nebūtų pernelyg monotoniška.

                                  O šiaip nepykit ant naujoko. Čia mūsų problema, kad šitų autobusų nuotraukos būtų idealiai tikusios bent trims temoms. Puikios nuotraukos, ir aš pradėjau žavėtis viešuoju transportu .

                                  Comment


                                    Dar juk svarbiausia, kad butu pigios eksplotavimo salygos. Pvz, jusu mineta Delta pastoviai stovi remontuose.. Is vis Svedisku autobusu detaliu kainos tikrai nera pigios, o su jais vaziuoti tikrai nieko patogaus(priestrauju amiko) aukstos, purvinos sedynes, langai visi aprasoje, kad sunkiai beiziuri, kas lauke dedasi, visuje baisi tvankuma... Geriau jau Ikarus...

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      o kam ta violetinė apačia?
                                      Apačia nevioletine, bet mėlyna. Jei kur matosi vieletina vadinas pries saule.

                                      Comment


                                        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                        Dar juk svarbiausia, kad butu pigios eksplotavimo salygos. Pvz, jusu mineta Delta pastoviai stovi remontuose.. Is vis Svedisku autobusu detaliu kainos tikrai nera pigios, o su jais vaziuoti tikrai nieko patogaus(priestrauju amiko) aukstos, purvinos sedynes, langai visi aprasoje, kad sunkiai beiziuri, kas lauke dedasi, visuje baisi tvankuma... Geriau jau Ikarus...
                                        Man asmeniškai ir nepatinka senieji Volvo, bet tik dėl to kad sėdynės purvinos, bet reikia pripažinti - patogios, autobusų viduje kvapas nekoks. Tarp langu aprasoje ir kaupiasi vanduo.
                                        Solaris irgi nepatinka nes sėdynės nėra patogios. Bet čia visų miesto autobusų minusas.

                                        Comment


                                          Parašė mandan Rodyti pranešimą
                                          Pagaliau pavyko šiandien Kipro Petrausko gatvej pagauti DAF SB220 Den Oudsten (1996 m.), kiek mačiau jų yra keli
                                          Pala, tu apie šituos kalbėjai, kur važinėja 27-ame maršrute? Šie, esantys nuotraukoje, man labai patinka. Minkštai važiuoja, sėdynės patogios. Jų yra keli Kaune.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X