Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kol nesusimokėsit skolų valstybei, apie naujus pirkinius galit tik pasvajoti

    Comment


      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
      Kol nesusimokėsit skolų valstybei, apie naujus pirkinius galit tik pasvajoti
      Naujų ekologiškų autobusų įsigijimas - dabar vienas svarbiausių dalykų. Nes ES pinigai nelauks. Jei laiku nepanaudosi - neteksi.

      O dėl skolų - jų kur kas daugiau turi Vilniaus m. savivaldybė, Kaunas nėra išskirtinis šiuo atžvilgiu. Kaunas išsiskiria kitais nemaloniais aspektais
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą

        O dėl skolų - jų kur kas daugiau turi Vilniaus m. savivaldybė, Kaunas nėra išskirtinis šiuo atžvilgiu. Kaunas išsiskiria kitais nemaloniais aspektais
        Pavyzdžiui?
        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2010.09.28, 18:45.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Pavyzdžiui?
          Prastai apšviestos gatvės, Šilainių mikrorajone didelė dalis gatvės apšvietimo lempų vis dar nepakeistos ir yra pasenusios (nors kituose mikrorajonuose atnaujintos), daug senų šviesoforų, daug kur jų nėra, bet turėtų būti. Duobėtos gatvės. Ir ir toliau apie pačius žmonės: kauniečiai labai nekultūringi, nevisuomeniški, linkę į uždarumą (savaitgaliais miesto centras būna tuščias, palyginus su Klaipėda ar Vilniumi), labai netolerantiški, be galo konservatyvūs, kartais kauniečių mąstysena man primena trečiojo pasaulio atsilikusių šalių tėvynainius.

          Nekalbu apie visus kauniečius, tačiau kalbu apie bendrą įspūdį, kurį galima susidaryti pakeliavus po kitus Lietuvos miestus ir vėliau atvykus į Kauną - skurtas matomas kaip mat. Kauniečiai netgi šypsosi mažiau (gal veikia ta pati neaptvarkyta aplinka, seni šaligatviai, apšiurę namų fasadai).

          Erzina ir tai, kad Kaune iš visų didmiesčių yra daugiausia gezų ir forsų. Man jie netrukdytų, jei ne jų nepagarba kitiems, norėjimas būti pasaulio bamba ir nusikalstama veikla, keiksmažodžiai, šiukšlinimas. Vilnius ir Klaipėda yra kompolitiški miestai, kuriuose yra didesnė kitų tautų atstovų įvairovė, daugiau kitatikių, kitakalbių, turistų. Yra įvairesnių subkultūrų atstovų. Kaune daugelis nepakanktūs ir linkę būti pilkomis asmenybėmis - vaikinai vengia rengtis šviesiai ir spalvotai, rengiasi tamsiai. Moterys linkusios per daug puoštis, bijo atrodyti negražiai. Vilnius ir Klaipėda šiuo atžvilgiu pranašesni, nes ten ir visuomenė laisvesnė, ir pažiūros platesnės.
          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.09.28, 22:05.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Prastai apšviestos gatvės, Šilainių mikrorajone didelė dalis gatvės apšvietimo lempų vis dar nepakeistos ir yra pasenusios (nors kituose mikrorajonuose atnaujintos), daug senų šviesoforų, daug kur jų nėra, bet turėtų būti. Duobėtos gatvės. Ir ir toliau apie pačius žmonės: kauniečiai labai nekultūringi, nevisuomeniški, linkę į uždarumą (savaitgaliais miesto centras būna tuščias, palyginus su Klaipėda ar Vilniumi), labai netolerantiški, be galo konservatyvūs, kartais kauniečių mąstysena man primena trečiojo pasaulio atsilikusių šalių tėvynainius.

            Nekalbu apie visus kauniečius, tačiau kalbu apie bendrą įspūdį, kurį galima susidaryti pakeliavus po kitus Lietuvos miestus ir vėliau atvykus į Kauną - skurtas matomas kaip mat. Kauniečiai netgi šypsosi mažiau (gal veikia ta pati neaptvarkyta aplinka, seni šaligatviai, apšiurę namų fasadai).

            Erzina ir tai, kad Kaune iš visų didmiesčių yra daugiausia gezų ir forsų. Man jie netrukdytų, jei ne jų nepagarba kitiems, norėjimas būti pasaulio bamba ir nusikalstama veikla, keiksmažodžiai, šiukšlinimas. Vilnius ir Klaipėda yra kompolitiški miestai, kuriuose yra didesnė kitų tautų atstovų įvairovė, daugiau kitatikių, kitakalbių, turistų. Yra įvairesnių subkultūrų atstovų. Kaune daugelis nepakanktūs ir linkę būti pilkomis asmenybėmis - vaikinai vengia rengtis šviesiai ir spalvotai, rengiasi tamsiai. Moterys linkusios per daug puoštis, bijo atrodyti negražiai. Vilnius ir Klaipėda šiuo atžvilgiu pranašesni, nes ten ir visuomenė laisvesnė, ir pažiūros platesnės.
            Nu jau čia nusikalbėjai, gal ne ta koja iš lovos išlipai. Delfio lygio pastebėjimas.

            Comment


              Parašė Linas Rodyti pranešimą
              Nu jau čia nusikalbėjai, gal ne ta koja iš lovos išlipai. Delfio lygio pastebėjimas.
              Tai, kad mano nuomonė nesutampa su tavo, nereiškia, kad tai yra "delfio lygio" nusikalbėjimas ir aš ne ta koja iš lovos išlipau. Tai tu man papasakok, ką tu apie Kauną ir kauniečius galėtum pasakyt. Nes tavo komentaras būtent įrodė, kad kauniečiai yra ne tik nepakantūs kito nuomonei, bet dar ir nesavikritiški, bijantys kritikos. Reikėtų pakeliauti tau po Lietuvą, Europą ir pasaulį. Grįžus į Kauną vėl matoma ta pati pilka visuomenės masė. Tik vasarą visi suaktyvėję, linksmesni.

              Keista ir tai, kad jei kritikuoju arba atsiliepiu neigiamai, tai jau pagal tave yra "delfio lygio pastebėjimas".
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė Linas Rodyti pranešimą
                Nu jau čia nusikalbėjai, gal ne ta koja iš lovos išlipai. Delfio lygio pastebėjimas.
                Mane irgi nustebino ...

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Tai, kad mano nuomonė nesutampa su tavo, nereiškia, kad tai yra "delfio lygio" nusikalbėjimas ir aš ne ta koja iš lovos išlipau. Tai tu man papasakok, ką tu apie Kauną ir kauniečius galėtum pasakyt. Nes tavo komentaras būtent įrodė, kad kauniečiai yra ne tik nepakantūs kito nuomonei, bet dar ir nesavikritiški, bijantys kritikos. Reikėtų pakeliauti tau po Lietuvą, Europą ir pasaulį. Grįžus į Kauną vėl matoma ta pati pilka visuomenės masė. Tik vasarą visi suaktyvėję, linksmesni.

                  Keista ir tai, kad jei kritikuoju arba atsiliepiu neigiamai, tai jau pagal tave yra "delfio lygio pastebėjimas".
                  Nera ka pasakot, daugiau nei puse tavo teiginiu prasilenkia su realybe, del to ir pavadino delfio lygio komentaru. Tuo labiau, kad tema apie viesaji transporta.

                  Comment


                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Tai, kad mano nuomonė nesutampa su tavo, nereiškia, kad tai yra "delfio lygio" nusikalbėjimas ir aš ne ta koja iš lovos išlipau. Tai tu man papasakok, ką tu apie Kauną ir kauniečius galėtum pasakyt. Nes tavo komentaras būtent įrodė, kad kauniečiai yra ne tik nepakantūs kito nuomonei, bet dar ir nesavikritiški, bijantys kritikos. Reikėtų pakeliauti tau po Lietuvą, Europą ir pasaulį. Grįžus į Kauną vėl matoma ta pati pilka visuomenės masė. Tik vasarą visi suaktyvėję, linksmesni.

                    Keista ir tai, kad jei kritikuoju arba atsiliepiu neigiamai, tai jau pagal tave yra "delfio lygio pastebėjimas".
                    Mėgsti štampus, ponuli. Bet tai neproduktyvu, turgaus lygis, studentui nepridera.

                    Comment


                      Negaliu pulti ginčytis, kad visiškai nėra taip, kaip amiko pastebėjo, bet manau, kad jo žodžiuose ir nemažai hiperbolizavimo, kuris yra tiesiog nebūtinas. Taip, kauniečiai yra santykinai konservatyvūs ir nelinksmi, intravertiški žmonės. Galbūt dėl to kaltas ir apšiuręs miestas, galbūt tai tiesiog toks minios mentalitetas. Tačiau dėl to kurti plačiai griebiančius apibendrinimus ir daryti iš Kauno Lietuvos juodąją skylę nereikėtų. Juo labiau, kad dirbtinis ekstravertiškumas ir ignoravimas, painiojamas su tolerancija - nebūtinai kultūros požymis. Dėl gezų ir kiaunių - pasenę duomenys. Kaune taip pat nemažai įvairių subkultūrų atstovų, ir niekas jiems į snukį duoti tikrai nepuola. Centro pasyvumą lemia tai, kad jame nėra ką veikti. Užtenka vien pažiūrėti, koks sausakimšas būna kad ir tas pats Džempubas, kad suvoktum, jog žmonės mielai leistų savo laiką centre, jei tik būtų kur. Čia jau ne žmonių reikalas, o verslininkų.

                      Comment


                        Na kas dėl amiko pastebėjimo apie apšvietimą, tai dabar aš jau sakyčiau - nesamonė aišku kaip visada norėti galima geresnio, bet kai dabar važiuoju gatve, kuri beveik metus buvo apšviesta tik iš vienos pusės ir kas trečias žibintas nedegė, o dabar dega visi ir abejose pusėse, tai sakyčiau šioje srityje amiko derėtų atnaujinti savo žinias

                        O dabar labiau link temos, apie VT. Mielai tai pasakyčiau kaip koks kauno forsas spjaudantis sėmkes neapšviestam skersgatvyje, bet tikėdamasis sušvelninti amiko požiūrį į kauno gyventojus susilaikysiu ir pasakysių žmoniškiau...
                        nu ple kaip užknisa trolikų/autikų vairuotojai kurie iš sustojimų(na ir apskritai gatvėse) pajuda nerodydami posukių...

                        Comment


                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          Na kas dėl amiko pastebėjimo apie apšvietimą, tai dabar aš jau sakyčiau - nesamonė aišku kaip visada norėti galima geresnio, bet kai dabar važiuoju gatve, kuri beveik metus buvo apšviesta tik iš vienos pusės ir kas trečias žibintas nedegė, o dabar dega visi ir abejose pusėse, tai sakyčiau šioje srityje amiko derėtų atnaujinti savo žinias
                          Taip yra ne visose gatvėse. Pvz., Baltų pr. nemažai apšvietimo lempų yra sudaužytos ir neveikia.
                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          O dabar labiau link temos, apie VT. Mielai tai pasakyčiau kaip koks kauno forsas spjaudantis sėmkes neapšviestam skersgatvyje, bet tikėdamasis sušvelninti amiko požiūrį į kauno gyventojus susilaikysiu ir pasakysių žmoniškiau...
                          nu ple kaip užknisa trolikų/autikų vairuotojai kurie iš sustojimų(na ir apskritai gatvėse) pajuda nerodydami posukių...
                          Taip, tai taip pat susiję su kultūra.
                          Parašė Carnifex Rodyti pranešimą
                          Negaliu pulti ginčytis, kad visiškai nėra taip, kaip amiko pastebėjo, bet manau, kad jo žodžiuose ir nemažai hiperbolizavimo.
                          Taip, šiek tiek yra. Už tai kaip smagu matyti kaip čia visi susivienijo kauniečiai, kad apgintų apšiurusio, bet reikia pripažinti, lėtai iš pelenų kylančio miesto, garbę Net juokinga iš šono žiūrėti, kokie jūs akli. Arba tiesiog vadovaujatės principu - gerai kaip yra.
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.09.29, 12:08.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Nepuolant "aklai ginti" ir kad neprajuokinčiau savo "aklumu", pakomentuosiu tik tai kas liečia gatvių apšvietimą. Šiuo metu senieji gyvsidabrio šviestuvai yra būtent tik Baltų pr., galima tik spekuliuoti kodėl jie nepakeisti (kaip ir diskutavome šioje temoje): galbūt planavo troleibusų liniją, ar apšvietimo linijos kapitalinę renovaciją ar pan.
                            Daugiau senų šviestuvų nei vienoje pagrindinėje gatvėje neesu matęs (apie kiemų apšvietimą negaliu daug pasakyti). Kas liečia dėl gatvių tamsumo, tai kiek pamenu iš spaudos Klaipėda taupė, o Vilnius išvis išjunginėdavo apšvietimą vasaros metu, tad Kaune apšvietimas buvęs visai neblogas.
                            Šiuo metu, kaip ir minėjo qwe gatvių apšvietimas Kaune įjungtas visu pajėgumu.

                            Comment


                              Jau tie troleibusų vairuotojai visai išnaglėjo. Šįryt troleibuse Solaris Trollino 12 garažinis nr. 020, Armatūrininkų g. stotelėje vaikams lipant per priekines duris vairuotoja kaip pradėjo koliot juos, dar po to sako "nu tik pažiūrėkit kaip jūs kojas keliat, kaip kokie tinginai, aš trečią ryto įpratus keltis o jūs čia kaip kokie neišsimiegoję ir dar nemaža to per priekines duris atsivelkate" . Tai nepagarbus elgesys su keleiviais. Gal žinote kas tą troleibusą vairavo?

                              Comment


                                Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                                Jau tie troleibusų vairuotojai visai išnaglėjo. Šįryt troleibuse Solaris Trollino 12 garažinis nr. 020, Armatūrininkų g. stotelėje vaikams lipant per priekines duris vairuotoja kaip pradėjo koliot juos, dar po to sako "nu tik pažiūrėkit kaip jūs kojas keliat, kaip kokie tinginai, aš trečią ryto įpratus keltis o jūs čia kaip kokie neišsimiegoję ir dar nemaža to per priekines duris atsivelkate" . Tai nepagarbus elgesys su keleiviais. Gal žinote kas tą troleibusą vairavo?
                                O sunku buvo pažiūrėt prie vairuotojos pakabintą darbo pažymėjimą? Panašu, kad vairuotojai kenkia toks rytinis kėlimasis, jei nesugeba laikyti liežuvio už dantų.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Blondinė? Senstelėjusi? AŠ JĄ ŽINAU.

                                  Comment


                                    Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                    Blondinė? Senstelėjusi? AŠ JĄ ŽINAU.
                                    Šalinti tokius darbuotojus reikia, kol dar nepakilo ekonomika. Nes paskui kils algos ir ereliai užsiaugins sparnus, o įmonė negalės atleisti, kadangi vėl bus po kelerių metų darbuotojų trūkumas.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Man kažkas šitoj temoj apie ją papasakojo, neatsimenu kas. Vardas lyg Ula, pavardė tikrai slaviškos kilmės. Manę irgi panašiai apkoliojusi kažkada pavasarį buvo. Tada ir pavardę pasižiūrėjau, ir veidą įsidėmėjau (ir daugiau stengiuosi su ja nevažiuoti, ji kartais dieną pralekia Savanorių gatve su 14-u), tik va, to posto nerandu...Turbūt ištrynė.

                                      Ai va, o man išlipus iš troleibuso, ir įbedus akis į tą kortelę, norint pasižiūrėti pavardę, ta vairuotoja manę pamatė, ir paslėpė kortelę, kas nematyčiau. Akivaizdžiai teisi nepasijuto. Irgi dėl to paties urzgė - lipam pro priekines duris "kai normalūs žmonės pro vidury eina", o va jaunimas lenda pro priekį, nes ten laisva. Paklausiau, kokio velnio atidarė, jeigu nenori, kad liptume. Neatsakė.
                                      Paskutinis taisė Magician; 2010.10.05, 17:37.

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Šalinti tokius darbuotojus reikia, kol dar nepakilo ekonomika. Nes paskui kils algos ir ereliai užsiaugins sparnus, o įmonė negalės atleisti, kadangi vėl bus po kelerių metų darbuotojų trūkumas.
                                        Taip taip, šalinti, ir kuo greičiau. Nes netgi jeigu jau dabar tokių chamiško elgesio atvejų pasitaiko, tai kas bus ateityje, kai ir Kaunas pereis prie įlipimo pro priekines duris, sunku net pagalvoti.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Taip taip, šalinti, ir kuo greičiau. Nes netgi jeigu jau dabar tokių chamiško elgesio atvejų pasitaiko, tai kas bus ateityje, kai ir Kaunas pereis prie įlipimo pro priekines duris, sunku net pagalvoti.
                                          Abejoju, ar greitai pereis... Nes sužvėrėję Kauno pensininkai Kupčinską sudraskytų į gabalus
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X