Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mandan Rodyti pranešimą
    Viskas su Jumis, aišku. Naujokai nepageidaujami. Norejau kad žmonės matytu kauno viešaji transportą vienoje temoje o ne per 50. Kai neimanoma surasti ka nori.
    Tai buvo mano paskutinis šiame forume rašytas laiškas.

    Dėkui už pastebėjimus, toliau rašykites.

    Sėkmės.
    Nesiparink, palaikoma ta tavo tema, ir jega tos nuotraukos, jei diskutuojama apie Kauno transporta tai Kauno transporto nuotraukos tik kokybiskai papildo tema

    Comment


      Parašė mandan Rodyti pranešimą
      Viskas su Jumis, aišku. Naujokai nepageidaujami. Norejau kad žmonės matytu kauno viešaji transportą vienoje temoje o ne per 50. Kai neimanoma surasti ka nori.
      Tai buvo mano paskutinis šiame forume rašytas laiškas.

      Dėkui už pastebėjimus, toliau rašykites.

      Sėkmės.
      Visai ne taip supratai. Naujokai čia ir kaip pageidaujami. Bet kai naujokas atėjęs įvedinėja nusistovėjusią tvarką - tai jau nelabai... Dėl temos išskaidymo į skirtingus miestus mes jau gražiai sutarėme, bet dėl fotogalerijos viskas juk lieka. Tai kaip tu manai, kam tos temos sukurtos. Pats įvedinėji savo tvarką, nors prieš tave buvo sutarta ir nusistovėjusi sistema - buvo temos: Viešasis transportas ir Viešojo transporto fotogalerija. Kadangi pirmoji tema bus išskirta į skirtingus miestus ir dauguma tam pritarė, o antroji lieka, tai kam dedi nuotraukas į Kauno viešojo transporto temą ir darai betvarkę? Kam tada tema "Viešojo transporto fotogalerija"?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Nesuprantu ko cia taip pyksti. Kas cia pasaulis sugrius jei bus nuotrauku? Man pvz. nuo to tema tik zymiai kokybiskesne tampa, nesiruosiu knaisiotis po galerijas.
        Ir siaip tema puiki, beveik niekada nesilankiau bndroj temoj, nes neidomu kas vyksta kitur, sia tema lankysiu nuolat.
        Naujoko nuotraukos man patiko, jos gražios ir įdomios, jų norėtųsi išvysti ir daugiau. Tačiau pykstu dėl to, kad jis jas deda į ne tam skirtą temą ir taip daro betvarkę. Jei būtų visų atsiklausta, ar nieko prieš naikinti fotogalerijos temą ir nuotraukas sukelti į Viešojo transporto atskirų miestų temas, tada gal būtų ir ok Nors aš asmeniškai norėčiau, kad fotogalerijos tema liktų, nes atėjus į, sakykim, temą Kauno viešasis transportas "žvejoti" naujienas tarp nuotraukų - menkas malonumas.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Ačiū už palaikymą. Ok tesiu viską toliau, o Amiko ir visiems kitiems norėčiau pasakyti kad nuotraukos parinde tik pirmose žinutėse, kol parodysiu beveik visus kauno autobusų, bei troleibusų modeliu foto. O paskui ir diskusijos. Atsiras naujas autobusas įdėsiu foto.

          Comment


            Parašė mandan Rodyti pranešimą
            Ačiū už palaikymą. Ok tesiu viską toliau, o Amiko ir visiems kitiems norėčiau pasakyti kad nuotraukos parinde tik pirmose žinutėse, kol parodysiu beveik visus kauno autobusų, bei troleibusų modeliu foto. O paskui ir diskusijos. Atsiras naujas autobusas įdėsiu foto.
            Jeigu perskaitysi teisingai idesi i Viešojo transporto foto galerija ,o jai ne tai taip ir tolia čia desi .

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Visai ne taip supratai. Naujokai čia ir kaip pageidaujami. Bet kai naujokas atėjęs įvedinėja nusistovėjusią tvarką - tai jau nelabai... Dėl temos išskaidymo į skirtingus miestus mes jau gražiai sutarėme, bet dėl fotogalerijos viskas juk lieka. Tai kaip tu manai, kam tos temos sukurtos. Pats įvedinėji savo tvarką, nors prieš tave buvo sutarta ir nusistovėjusi sistema - buvo temos: Viešasis transportas ir Viešojo transporto fotogalerija. Kadangi pirmoji tema bus išskirta į skirtingus miestus ir dauguma tam pritarė, o antroji lieka, tai kam dedi nuotraukas į Kauno viešojo transporto temą ir darai betvarkę? Kam tada tema "Viešojo transporto fotogalerija"?
              Mano nuomone temoje Viešojo transporto fotogalerija nuotraukos talpinamos apskritai, ir traukiniu ir autobusu iš viso pasaulio. Jei tema yra Kauno visumeninis transportas manau kad mano nuotraukos ir tinka tik šiai temai, ir papildo temą. Kas iš to kad fotogalerijoj bus jos? Tik pažiūrėsi ir viskas. O šioje temoje mes ir aptartumėm jas. Rašau straipsniuką apie kauno autobusų kokybę, vairuotojų problemas, pastebėjimus. Manau kaip tik čia reikia ir nuotraukų.

              Comment


                Parašė mandan Rodyti pranešimą
                Mano nuomone temoje Viešojo transporto fotogalerija uotraukos talpinamos apskritai, ir traukiniu ir autobusu iš viso pasaulio. Jei tema yra Kauno visumeninis transportas manau kad mano nuotraukos ir tinka tik šiai temai, ir papildo temą. Kas iš to kad fotogalerijoj bus jos? Tik pažiūrėsi ir viskas. O šioje temoje mes ir aptartumėm jas. Rašau straipsniuką apie kauno autobusų kokybę, vairuotojų problemas, pastebėjimus. Manau kaip tik čia reikia ir nuotraukų.
                Sutinku Ačiū už foto, laukiu daugiau.

                Comment


                  Parašė mandan Rodyti pranešimą
                  Mano nuomone temoje Viešojo transporto fotogalerija uotraukos talpinamos apskritai, ir traukiniu ir autobusu iš viso pasaulio. Jei tema yra Kauno visumeninis transportas manau kad mano nuotraukos ir tinka tik šiai temai, ir papildo temą. Kas iš to kad fotogalerijoj bus jos? Tik pažiūrėsi ir viskas. O šioje temoje mes ir aptartumėm jas. Rašau straipsniuką apie kauno autobusų kokybę, vairuotojų problemas, pastebėjimus. Manau kaip tik čia reikia ir nuotraukų.
                  Kaskada buvo kurta tema panasi Panevėžio viešasis transportas tik ji buvo po dienos ištrinta, o čia kaskas rožinius akinius užsidėjęs ir nemato .

                  Comment


                    Audringas naujoko atėjimas į forumą... Visai kaip ir aš čia atėjau kol užaugau, gavau ir aš nemažai neigiamų vertinimų, jų sulaukiu iki šiol. Tai natūralu. Kaip ir realybėje, taip ir virtualioje erdvėje, visada bus argumentų ir kontrargumentų, bus nuomonių sutapimų ir ne, bus pykčių ir gerų įvertinimų. Bus ir priešų, ir gerų žmonių palaikymo. Tik niekada neskubėk nukabinti nosį, bėgti ir save nuvertinti. Išlik stabilus ir žinantis ko nori. Bet niekada nepamiršk savo norais pasidalinti su kitais. Šis forumas yra mūsų visų, todėl ir turime tartis kartu, kokia jo turi būti struktūra. Persiprašau už negeras emocijas ir skatinu čia lankytis, bendrauti ir keistis informacija.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Vienas iš kelių trijų ašių Volvo B10M Saffle Karosseri


                      Taip pat vienintelis Kaune Volvo B10m Delta Plan
                      Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:21.

                      Comment


                        "Kauno Autobusų" parkas eksploatuoja keleta žemagrindžių Vanhool A300 (atvešti iš Olandijos):




                        Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:23.

                        Comment


                          Tas Volvo B10m Delta Plan (1985 m.) mane labiausiai ir nervina. Iš pažiūros panašus į Volvo B10M Saffle Karosseri (1985 m.) iš tikrųjų skiriasi tuo, kad Deltoje durys atsidaro į vidų (kaip Solariuose), o Saffle autobusuose - į išorę. Deltose aukštoki laiptai ir lipant, sakykim, vaikui ar senyvo amžiaus žemesniam žmogui, visiškai įmanoma, kad vairuotojas gali nepastebėti, kad žmogus vis dar neįlipo ir jo kojas priverti durų kraštu. Ten labai šlykštus ir iš pažiūros nesaugus mechanizmas. Nors iš tikrųjų vairuotojai durų "iš akies" neuždarinėja, o akimis seka įlipančius žmones, žiūrėdamas per veidrodėlį. Bet mano minėtas scenarijus įmanomas. Ypač pavargusiams, neatsakingam vairuotojui.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Jauniausi pagal amžių, 2004 metais pirkti nauji Solaris Urbino 12.




                            Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:25.

                            Comment


                              Oi, tų Vanhool irgi nemėgstu. Keistas sprendimas - variklis vidury durų. Žmonės labiau pratę lipti per vidurines duris, o ten kaip tik susiaurėjimas, o autobuso gale - daug vietos. Ir važiuoklė man jų nesuprantama: supa, linguoja... Man jie, lyg vaikiški kažkokie...
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Tas Volvo B10m Delta Plan (1985 m.) mane labiausiai ir nervina. Iš pažiūros panašus į Volvo B10M Saffle Karosseri (1985 m.) iš tikrųjų skiriasi tuo, kad Deltoje durys atsidaro į vidų (kaip Solariuose), o Saffle autobusuose - į išorę. Deltose aukštoki laiptai ir lipant, sakykim, vaikui ar senyvo amžiaus žemesniam žmogui, visiškai įmanoma, kad vairuotojas gali nepastebėti, kad žmogus vis dar neįlipo ir jo kojas priverti durų kraštu. Ten labai šlykštus ir iš pažiūros nesaugus mechanizmas. Nors iš tikrųjų vairuotojai durų "iš akies" neuždarinėja, o akimis seka įlipančius žmones, žiūrėdamas per veidrodėlį. Bet mano minėtas scenarijus įmanomas. Ypač pavargusiams, neatsakingam vairuotojui.
                                Tu kalbi apie galines duris? Nes priekinės atsidaro į vidu ir Delta ir Saffle tik į kitas puses. O apie galines tai tikrai geras pastebėjimas.

                                Comment


                                  Taip, kalbu apie Deltos galines duris, esančias ties autobuso viduriu. Kadangi autobuse sėdynės yra aukštos, tai visiškai netyčia ir ne dėl vairuotojo žioplumo, pastarasis gali priverti žmogui koją. Priverti ne taip, kad koja kyšotų lauke, bet priverti pėda su durų rėmu, kojos pėda iš vienos pusės būtų suspausta laipto, o iš kitos - durimis. Taip gali ir sulaužyti kojos pėdą. Todėl į šį autobusą stengiuosi lipti paskutinis, kad geriau privertų mane... O iš tikrųjų tai lipu paskutinis, nes lipu greit ir per du laiptus (tikiuosi nenusiversiu kada... )
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    1. Viena iš kelių Scania K 112 / Kutter 9 (1986 m.)


                                    2. Skania K 122 Ajokki (1983 m.)


                                    3. Vienintelis Neoplan N4014NF (1993 m.)
                                    Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:26.

                                    Comment


                                      Kaip ir daugelio kitų Lietuvos miestų autobusų parkuose eksplotuojamos čekiškos Karosa B732
                                      Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:27.

                                      Comment


                                        2007 metų vasaros pradžioje į Kauno gatves išriedėjo 5 sudvejinti Volvo B10M Berkhof Duvedec (1991 m.)


                                        ir tris Volvo B10M Den Oudsten (1991 m)
                                        Paskutinis taisė mandan; 2009.02.25, 15:28.

                                        Comment


                                          Palyginsiu du dalykus ir pasakysiu vieną nesąmonę. Man asmeniškai daug maloniau važiuoti 1985 m. Volvo, negu 2003 m. gamybos Solaris. Volvo gerokai senesni, tačiau man patinka, nes juose sėdynės pakankamai aukštai, be to, yra patogesnės. Man labiau patinka ir autobuso stabdymas, manevravimas ir jis minkščiau veža, nes nėra žemagrindis ir nerenka visų duobių, kaip Solaris. Volvo sėdynių išdėstymas išduoda tai, kad jie skirti važinėti priemiesčio maršrutais. Tačiau Lietuvoje miesto ir priemiesčio maršrutai dažnai yra sujungti į tuos pačius, o patys autobusai "mėtomi" su vairuotojais po skirtingus maršrutus ir grafikus. Tiesą sakant šiek tiek erzina ir tai - vieną dieną atvažiuoja vienas autobusas, kitą dieną - visai kitas...
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X