Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Bent jau lentelėse, pagal spalvas, galima atskirti autobuso tai maršrutas ar troleibuso, nereikia užvertus galvą tikrinti.

    Comment


      Lietau, ka cia parasei? Nesupratau taves. Turbut pats nesupratai apie ka cia kalbame.
      Praeivi, man atrodo tai tu esi susireiksmines ir bandai sugedinti kitus uz skundu rasyma. Nepavyks. Beje, buk ramus, Kaune ant transporte perkamu bilietu - kasos kvitu vairuotojo asmens duomenys nepateikiami. Kaip jau minejau, mano tikslas, kad Kauno VT butu tvarkingas. Vairuotoju darbo kokybe i tai ieina. Parkai tikrai zino per mazai apie vairuotojus, tai patvirtina ir parku vadovybes atsiunciami atsakymai su padeka. Kadangi turiu galimybe bendrauti su Kauno VT organizavimu susijusiais zmonemis, del to zinau, kad mano ir dar kitu keleiviu kartais parasomi parkus informuojantys laiskai yra labai reikalingi ir naudingi. Kaune dar yra keli Transporto skyriaus darbuotojai, kurie kartais pavazineja VT ir pagaudo blogai dirbancius vairuotojus. Bet to nepakanka. O ir gaudo ten jau del visokiu smulkmenu ir iskart marsruto gale protokoluoja. Tai geriau pusetinai griezti keleiviu, ar griezti ir sudazninti vairuotoju darbo kontroles reidai?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        amiko, kadangi nesupratai tai tau asmeniškai paaiškinsiu, kad autobusų maršrutai žymimi mėlyna, o troleibusų raudona spalva, kas elektroninėse švieslentėse visai neatsispindi.

        Comment


          Parašė lietus Rodyti pranešimą
          amiko, kadangi nesupratai tai tau asmeniškai paaiškinsiu, kad autobusų maršrutai žymimi mėlyna, o troleibusų raudona spalva, kas elektroninėse švieslentėse visai neatsispindi.
          Lietau, ar tu iš medžio iškritai, man tai niekad nebuvo problemos atskiriant troleibusą nuo autobuso ;]
          Tiesa, kažkada buvo šnekėta, kad galbūt patogiau būtų pereiti prie bendros autobusų ir troleibusų numeracijos, o ne atskiros kaip dabar, gali pasiieškot, pasiskaityt.

          Comment


            Matyt ir nesupratau tik del to, jog nematau cia problemos. Raskit man zmogu, kuris nesugeba skirt autobusu nuo troleibusu. Abejoju ar verta apie tai kalbet. Lygiai taip pat yra Kaune, Vilniuje, Rygoje... Reiketu daugiau argumentu kodel turetu but sukurtas transporto rusiu skirtingas pateikimas transporto isorinese svieslentese.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
              Zinai,kai prades vietoje taloneliu pardavineti tuos cekius,kuriuos ismusa autobuso kasos aparatas, tai ten bus nurodyta ir kurioje stoteleje tu pirkai ir vairuotojo vardas ir pavarde.
              Jau dabar yra reikalaujama pardavus paprastą bilietą, išmušti bilietą-čekį, o kelionės lape surašyti, kiek parduota bilietų ir kiek čekių išmušta. Taip yra todėl, kad praktiškai niekada nepavyksta uždaryti pamainos net ir tvarkingai visą pamainą dirbusiame e-bilieto kompiuteryje.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Matyt ir nesupratau tik del to, jog nematau cia problemos. Raskit man zmogu, kuris nesugeba skirt autobusu nuo troleibusu. Abejoju ar verta apie tai kalbet. Lygiai taip pat yra Kaune, Vilniuje, Rygoje... Reiketu daugiau argumentu kodel turetu but sukurtas transporto rusiu skirtingas pateikimas transporto isorinese svieslentese.
                Būtent Rygoje pratęsus 8-ojo maršruto troleibusą iki Centrinės stoties jo numeris pakeistas į 27-ą nes keleiviai troleibusą pradėjo painioti su 8-ojo maršruto autobusu

                Comment


                  Parašė lietus Rodyti pranešimą
                  Būtent Rygoje pratęsus 8-ojo maršruto troleibusą iki Centrinės stoties jo numeris pakeistas į 27-ą nes keleiviai troleibusą pradėjo painioti su 8-ojo maršruto autobusu
                  Lietuvoje dar nesu girdėjęs apie tokius stebuklus Vienintelė objektyvi situacija, kada tikrai gali sumaišyt transporto priemones, tai nebent silpnaregiai.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    gal kas buvo susidures su tokia situacija, norejau nusipirkti nauja el.kortele, bet jos nepardave, nes nesutikau naujo elektornio bilieto pildytis kioske, as visad pildausi ji internetu, man taip patogiau...kazkaip tobulina ta sistema, yra galimybe pildytis internetu, bet tuscios korteles nusipirkti neimanoma...ar cia taip kol korteles nepabango? nes po nauju jos kainuos brangiau, bet nelabai cia jausis tas pabrangimas...kazkaip keistai

                    Comment


                      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                      gal kas buvo susidures su tokia situacija, norejau nusipirkti nauja el.kortele, bet jos nepardave, nes nesutikau naujo elektornio bilieto pildytis kioske, as visad pildausi ji internetu, man taip patogiau...kazkaip tobulina ta sistema, yra galimybe pildytis internetu, bet tuscios korteles nusipirkti neimanoma...ar cia taip kol korteles nepabango? nes po nauju jos kainuos brangiau, bet nelabai cia jausis tas pabrangimas...kazkaip keistai
                      Naujos e. bilieto kortelės tuščios niekada nebuvo ir nėra parduodamos. Reikia iškart perkant kortelę, ją ir pasipildyti. Nežinau kodėl taip yra, gal kai kam ir nepatogumų sukelia. Reikės išsiaiškinti to priežastį.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Siandien gera Kaledine dovana gavau is Kauno autobusu, neatvaziavo autobusas ir pavelavau i traukini bei dar sloga pasigavau. Esu labai piktas

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Siandien gera Kaledine dovana gavau is Kauno autobusu, neatvaziavo autobusas ir pavelavau i traukini bei dar sloga pasigavau. Esu labai piktas
                          Pasitaiko Genda net ir nuosavi automobiliai Ką jau kalbėt apie autobusus. Koks maršrutas neatvyko ir kurioj miesto daly?
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Pasitaiko Genda net ir nuosavi automobiliai Ką jau kalbėt apie autobusus. Koks maršrutas neatvyko ir kurioj miesto daly?


                            Sugedo autobusas....tu isitikines ,kad to nezino autobusu parkas.....skubek parasyti skunda:-)))

                            Comment


                              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                              gal kas buvo susidures su tokia situacija, norejau nusipirkti nauja el.kortele, bet jos nepardave, nes nesutikau naujo elektornio bilieto pildytis kioske, as visad pildausi ji internetu, man taip patogiau...kazkaip tobulina ta sistema, yra galimybe pildytis internetu, bet tuscios korteles nusipirkti neimanoma...ar cia taip kol korteles nepabango? nes po nauju jos kainuos brangiau, bet nelabai cia jausis tas pabrangimas...kazkaip keistai
                              Laiskas Kauno miesto savivaldybes Transporto ir eismo organizavimo skyriui:

                              Norėčiau išsiaiškinti, kodėl nuspręsta perkant naują e. bilieto
                              kortelę ją privalomai iškart pildyti? Kodėl žmogus negali įsigyti tik
                              tuščios e. kortelės ir ją pasipildyti kad ir internetu?
                              Atsakymas:
                              Taip nuspręsta, nes e. bilieto kortelės įsigijimo savikaina yra 5 Lt plius PVM, o jos siuo metu parduodamos už 2 Lt, todėl kiekviena parduota kortelė įmonėms neša nuostolį, kad jį kompensuoti kortelė parduodama tik su e. bilieto papildymu.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                taip, as kolekcija korteliu renku, ir taip pinigine pilna, dar man cia papildomai plesyti ja, kas per debilizmas, tai kam tada pildytis internetu??? pinigus dave ES ko jie cia skaiciuoja kas ne ju uzdirbta. as galiu ir 5 litus sumoket, bet kioske nenoriu pildytis, nes jau buvo pokstas man karta su argus kontrolieriais, kai nepasipilde, daugiau sau sukt galvos neketinu. eisiu pas Kera, tegul man parduoda kortele DD

                                Comment


                                  Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                  taip, as kolekcija korteliu renku, ir taip pinigine pilna, dar man cia papildomai plesyti ja, kas per debilizmas, tai kam tada pildytis internetu??? pinigus dave ES ko jie cia skaiciuoja kas ne ju uzdirbta. as galiu ir 5 litus sumoket, bet kioske nenoriu pildytis, nes jau buvo pokstas man karta su argus kontrolieriais, kai nepasipilde, daugiau sau sukt galvos neketinu. eisiu pas Kera, tegul man parduoda kortele DD
                                  ES neskirti kompensuoti visu e. korteliu kaina. Nesuprantamas man tavo piktinimasis, juolabiau, kad paaiskinimas gana logiskas ir suprantamas. Tau atrodo, kad tu ES pinigu ten neribotas kiekis.

                                  Tau pakaktu tik karta pasipildyt isigijus nauja kortele, kitus menesius galesi, kaip iprasta, pildyti internetu. Turek su savim kiosko kvita ir jei kils problemu su Argus kontrole, kvitas issklaidys visas ju abejones. O Paulius Keras ir taip turi ka veikt, del tokiu nesamoniu taves net nepriimtu i kabineta
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    ES neskirti kompensuoti visu e. korteliu kaina. Nesuprantamas man tavo piktinimasis, juolabiau, kad paaiskinimas gana logiskas ir suprantamas. Tau atrodo, kad tu ES pinigu ten neribotas kiekis.

                                    Tau pakaktu tik karta pasipildyt isigijus nauja kortele, kitus menesius galesi, kaip iprasta, pildyti internetu. Turek su savim kiosko kvita ir jei kils problemu su Argus kontrole, kvitas issklaidys visas ju abejones. O Paulius Keras ir taip turi ka veikt, del tokiu nesamoniu taves net nepriimtu i kabineta
                                    as ji kasdien sutinku gatveje, man net pas ji eit nereik, o jei ir reikia, visada galiu jam i mobilu paskambint

                                    Comment


                                      Tai ir nuo manes linkejimu perduok...

                                      Comment


                                        Elektroninio bilieto savikaina tik keli centai tera. Is kur jie traukia tokias kosmines kainas ? Tas papildymas, tai reikalingas kaip to bilieto aktyvavimas.
                                        Ydomu tik ar jau vyksta to e. bilieto padirbinejimas ar dar ne

                                        Comment


                                          Parašė e2ards Rodyti pranešimą
                                          Elektroninio bilieto savikaina tik keli centai tera. Is kur jie traukia tokias kosmines kainas ? Tas papildymas, tai reikalingas kaip to bilieto aktyvavimas.
                                          Ydomu tik ar jau vyksta to e. bilieto padirbinejimas ar dar ne
                                          E. korteles savikaina tikrai ne keli centai (kalbi ir pats nesupranti ka kalbi). Naujai pirktose kortelese yra ir mikroschema, i kuria bus irasoma informacija. I savikaina ieina ne tik korteles pagaminimas, bet ir jos uzregitravimas, patikrinimas, saugumo sprendimu tobulinimas. Kol kas problemu su siu korteliu padirbinejimu nera ir, manau, bus gal tik po keliu metu. Esamos apsaugos priemones kol kas leidzia buti ramiems bent metus.
                                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X