Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    reikejo kartu ir tas issvajotasias svieslentes prie to komplekto prirasyt dar pamenu Vytas Bancevicius apie jas svaigo, bet atejo kupcius ir gerus vadovus isvare, o atejo kaladeliu meistas taip kad teks palaukt pora meteliu kai gal but pamatysime skodose tas svieslentes...bet galetu zalias kaip vilniuje, zalia spalva grazesne...nors musu troleibusai zali...susilies viskas
    Tai tu apsispresk.. Pries 5minutes liepei nesvaigt, dabar pats svaigsti apie tas svieslentes..

    Comment


      Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
      reikejo kartu ir tas issvajotasias svieslentes prie to komplekto prirasyt dar pamenu Vytas Bancevicius apie jas svaigo, bet atejo kupcius ir gerus vadovus isvare, o atejo kaladeliu meistas taip kad teks palaukt pora meteliu kai gal but pamatysime skodose tas svieslentes...bet galetu zalias kaip vilniuje, zalia spalva grazesne...nors musu troleibusai zali...susilies viskas
      Projektas buvo ne vienas, o jo finansavimas - ribotas. Tų "žalų" švieslenčių Kaune nenaudos, tokios yra esamuose Scania autobusuose. Jie nauji gerai, nes šviečiant saulei labiau matosi, bet kai tamsu, apšvietimas jų silpnas. Po kelerių metų apšvietimas dar labiau silpsta, nes viskas ten apdulka, bet niekas nevalo.
      Mano nuomone, geriau įprastos led švieslentės, kokios dabar yra Kaune. O tu švieslentes žiūriu lygini ne pagal jų technologiją, bet pagal spalvą
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
        Tai tu apsispresk.. Pries 5minutes liepei nesvaigt, dabar pats svaigsti apie tas svieslentes..
        tai ir sakau,kad greitu laiku ju tikrai nebus, kaip kad cia jus uzsimanet

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Tu parasei, kad stotele pravaziavo, dabar patikslinai, kad i stotele atvaziavo, tai dabar jau aisku, kad reisa aptarnavo, bet pirmame tavo komentare nebuvo aisku. Dabar tau aisku, kodel man buvo neaisku? kaip jau minejau, apie si ivyki parasyk Transporto ir eismo organizavimo skyriui, o jei duomenu neturi, tai teks jau apsieit be skundo. Pakartoju - visi siustuvai ir kita iranga yra ir naudojama, veikiausiai tai vairuoto klaida.

          Baikit jus su tais skundais. Zmogus vaziavo,stengesi ,dirbo del jusu ,o jus kaledu proga ji skundais ruosiates uzversti. O nors viena padeka ar esate kada parase,ar tik skundai galvoj? Juk daugybe kartu jus aptarnavo ir laiku ir mandagiai.

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Projektas buvo ne vienas, o jo finansavimas - ribotas. Tų "žalų" švieslenčių Kaune nenaudos, tokios yra esamuose Scania autobusuose. Jie nauji gerai, nes šviečiant saulei labiau matosi, bet kai tamsu, apšvietimas jų silpnas. Po kelerių metų apšvietimas dar labiau silpsta, nes viskas ten apdulka, bet niekas nevalo.
            Mano nuomone, geriau įprastos led švieslentės, kokios dabar yra Kaune. O tu švieslentes žiūriu lygini ne pagal jų technologiją, bet pagal spalvą
            o kuom vilniaus solaris troleibusu svieslentes blogos?

            Comment


              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
              tai ir sakau,kad greitu laiku ju tikrai nebus, kaip kad cia jus uzsimanet
              Šiandien apie tai kalbėjau su Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėju. Jų iki šiol nepirko ir nemontavo, nes Kaune Škodos senesnės, nei Vilniuje, investuoti į senas transporto priemones neapsimoka. Perkant naujas, jau iš gamyklos atkeliauja troleibusai su visa įranga, tad nupirktos ir keletą metų panaudotos švieslentės turėtų būti išmestos arba parduotos kitiems miestams už daug mažesnę kainą, nei pirkta. Todėl nuspręsta pakentėti naujų transporto priemonių. O tu nors ir teisus, bet tavo teisumas visada lieka be argumentų, todėl tavo komentarų ir nevertinu. Tu ką nors pasakai, bet tik pats supranti, ką kalbi, nes nekonkretizuoji savo minčių. Virtualioje erdvėje suprasti mintis šiek tiek sunkiau, o dar kai nekonkretizuoji - lieka plati erdvė interpretacijoms.
              Parašė praeivis Rodyti pranešimą
              Baikit jus su tais skundais. Zmogus vaziavo,stengesi ,dirbo del jusu ,o jus kaledu proga ji skundais ruosiates uzversti. O nors viena padeka ar esate kada parase,ar tik skundai galvoj? Juk daugybe kartu jus aptarnavo ir laiku ir mandagiai.
              Kaip nevengiu rašyti skundų, taip nevengiu rašyti ir pagyrimų. Tikrai.
              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
              o kuom vilniaus solaris troleibusu svieslentes blogos?
              Jau parašiau, daugiau žinių šioje srityje neturiu, nes nesu šios srities žinovas. Bet jau kažkada čia esame diskutavę apie tas technologijas (tik nepamenu kurioj temoj).
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                Baikit jus su tais skundais. Zmogus vaziavo,stengesi ,dirbo del jusu ,o jus kaledu proga ji skundais ruosiates uzversti. O nors viena padeka ar esate kada parase,ar tik skundai galvoj? Juk daugybe kartu jus aptarnavo ir laiku ir mandagiai.
                cia tik stukacint megsta zinok, nes daugiau veiklos zmonems nera, pamirsta net mokslus kai pasineria i transporto pasauli 5.1 DDDD

                Comment


                  Nesvaikit žmonės! Kokia dar dauguma? Iš maždaug 320 Vilniaus troleibusų, tik 68 turi švieslentes (45 Soliariai, 23 Škodos)... Aš nematau jokios būtinybės dėti švieslentes išorėje, o ypač tokiu metu. Amiko, atidėk šitą svarstymą geresniems laikams. ES parama tam ir yra parama, kad paremtų, o ne visiškai padengtų projekto išlaidas. Šitiek laiko gyvenome be švieslenčių ir staiga jų labai prireikia.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Nesvaikit žmonės! Kokia dar dauguma? Iš maždaug 320 Vilniaus troleibusų, tik 68 turi švieslentes (45 Soliariai, 23 Škodos)... Aš nematau jokios būtinybės dėti švieslentes išorėje, o ypač tokiu metu. Amiko, atidėk šitą svarstymą geresniems laikams. ES parama tam ir yra parama, kad paremtų, o ne visiškai padengtų projekto išlaidas. Šitiek laiko gyvenome be švieslenčių ir staiga jų labai prireikia.
                    kolega, jus visiskai teisus

                    Comment


                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Nesvaikit žmonės! Kokia dar dauguma? Iš maždaug 320 Vilniaus troleibusų, tik 68 turi švieslentes (45 Soliariai, 23 Škodos)... Aš nematau jokios būtinybės dėti švieslentes išorėje, o ypač tokiu metu. Amiko, atidėk šitą svarstymą geresniems laikams. ES parama tam ir yra parama, kad paremtų, o ne visiškai padengtų projekto išlaidas. Šitiek laiko gyvenome be švieslenčių ir staiga jų labai prireikia.
                      Jų seniai reikėjo, tiesiog tik dabar apie tai prabilta (bet jau ne pirmą kartą). Elektroninės švieslentės patogios tuo, kad jose informacija geriau matoma. O į garažą keliaujančių troleibusų švieslentėse galima pateikti daugiau informacijos apie tokią trasą. Įvykus elektros tinklų avarijai, galima keisti maršrutą ir švieslentėje parašyti jį pakeistą. Lentelės yra atgyvena ir labai neinformatyvus maršruto pateikimo būdas. Jei projektas būtų pradedamas rašyti dabar, tai finansavimas būtų gautas po kelerių metų - būtų pats laikas. Tad labai abejoju, ar dabar per anksti apie tai kalbėti ir tai inicijuoti.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Lentelės yra atgyvena ir labai neinformatyvus maršruto pateikimo būdas.
                        Tuo tarpu Varšuvoje jos yra aktyviai naudojamos vietoje šoninių maršruto švieslenčių, nes ten yra surašyta visa maršruto trasa.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Tuo tarpu Varšuvoje jos yra aktyviai naudojamos vietoje šoninių maršruto švieslenčių, nes ten yra surašyta visa maršruto trasa.
                          Tai nėra rodiklis. Varšuva - vienas iš labiausiai nuskurdusių Europos miestų. Man kur kas estetiškiau atrodo elektroninės švieslentės.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                            cia tik stukacint megsta zinok, nes daugiau veiklos zmonems nera, pamirsta net mokslus kai pasineria i transporto pasauli 5.1 DDDD


                            Na as suprantu,kad galima skunda parasyti jei tave nachaliskai apreke,issityciojo ar dar kazkas panasaus buvo. Na kai aiskiai tavo atzvilgiu buvo padaryta kazkas negeranorisko ir padaryta specialiai. O kaip cia amiko siulo skundus rasyti jei netilpo i grafika,velavo ar truputi paskubejo ar dar del kiekvienos smulkmenos,kad per staigiai stabde ar dar kazkas.......nezinau,mano supratimu tai cia jau ispindejimas visiskas.

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Tai nėra rodiklis. Varšuva - vienas iš labiausiai nuskurdusių Europos miestų. Man kur kas estetiškiau atrodo elektroninės švieslentės.
                              Tiesą sakant, Varšuva viešojo transporto atžvilgiu yra žymiai labiau pažengusi, nei mūsų miestai. Per pastaruosius 2 metus pridygo labai daug naujų maršrutų, sudažnėjo transporto kursavimas, vietoje standartinio dydžio autobusų paleidus midi klasės mašinas, populiaresniais tapo retai važiavę autobusai, nes buvusį 1 didelį, pakeitė 2 maži. Autobusų ir tramvajų parkas taip pat reguliariai yra atnaujinamas.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Tiesą sakant, Varšuva viešojo transporto atžvilgiu yra žymiai labiau pažengusi, nei mūsų miestai. Per pastaruosius 2 metus pridygo labai daug naujų maršrutų, sudažnėjo transporto kursavimas, vietoje standartinio dydžio autobusų paleidus midi klasės mašinas, populiaresniais tapo retai važiavę autobusai, nes buvusį 1 didelį, pakeitė 2 maži. Autobusų ir tramvajų parkas taip pat reguliariai yra atnaujinamas.
                                Teisybė, Varšuva VT atžvilgiu labai pažengusi, bet tų lentelių naudojimas man kvepia senumu - jos po kiek laiko ištepliojamos (nes perdedamos iš vieno autobuso į kitą), užrašai po kiek laiko atsilupinėję, o keičiant maršrutą, reikia rūpintis užrašų pakeitimu. Lentelės, lyginant su švieslentėmis, pranašesnės tik dėl silpnaregių keleivių, kuriems švieslentėje parašytos raidės matomos blogiau (nes liejasi vaizdas), nei įprastoje lentelėje.
                                Bet ne VT atžvilgiu Varšuva vis tebėra vienas iš skurdesnių, o ne "europietiškų" miestų.
                                Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                Na as suprantu,kad galima skunda parasyti jei tave nachaliskai apreke,issityciojo ar dar kazkas panasaus buvo. Na kai aiskiai tavo atzvilgiu buvo padaryta kazkas negeranorisko ir padaryta specialiai. O kaip cia amiko siulo skundus rasyti jei netilpo i grafika,velavo ar truputi paskubejo ar dar del kiekvienos smulkmenos,kad per staigiai stabde ar dar kazkas.......nezinau,mano supratimu tai cia jau ispindejimas visiskas.
                                Kur siūlau? Informuoti nereiškia skatinti. Neteisingai mane supratai.
                                Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                cia tik stukacint megsta zinok, nes daugiau veiklos zmonems nera, pamirsta net mokslus kai pasineria i transporto pasauli 5.1 DDDD
                                Keleivis yra paslaugos pirkėjas - jis moka pinigus - jis turi teisę skųstis, jei yra nepatenkintas paslaugos kokybe. Kiek tuo naudojuosi - mano - ne tavo reikalas. Taip pat mano reikalas sugebėti suderinti mokslus su savo pomėgiais. Neabejoju, kad dauguma besidominčių kuo nors, sugeba tai suderinti su mokslais ir jų rezultatai nėra žemi. Tiesa, su tokia problema buvau susidūręs, bet tai nemaloni praeitis, iš kurios pasimokiau ir dabar mano mokymosi rezultatai yra kur kas geresni, o informacija apie tokius rezultatus yra dviprasmiškai suprantama, nes prišlieta sena informacija (pažymys) su nauja (kursas). Iš tiesų, nesitikėjau, kad leisi sau pažeisti asmens duomenų įstatymą, bet tai jau tavo rūpestis...
                                Kad nebūtų per daug į šoną nuo temos - žmonės GALI ir gerai mokytis, ir domėtis kuo nors, turėti pomėgį ir būti visuomeniškai aktyvūs. Bet tai nereiškia, kad būdami tokie jie privalo būti visur puikūs, kiekvienas renkasi, kas jam įdomu ir kur jis nori būti ką nors pasiekęs. Dėl savo prastų mokymosi rezultatų praeityje nesijaučiu bukas dabar, bet nemaloniai turėtum jaustis tu, ne aš. Tu bandei įrodyti, kad skundus rašo žmonės, besidomintys kažkuo, kas nesusiję su jų tolimesniu gyvenimu, o materija (mokslai) jiems nerūpi - nuraminu - taip nėra. Skundus rašo ir protingi, išsilavinę, norintys, kad miesto VT būtų modernus ir tvarkingas, žmonės.
                                Paskutinis taisė Ametistas; 2009.12.22, 18:12.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  siūlau? Informuoti nereiškia skatinti. Neteisingai mane supratai. Keleivis yra paslaugos pirkėjas - jis moka pinigus - jis turi teisę skųstis, jei yra nepatenkintas paslaugos kokybe.


                                  Na jei skunda pavadinsi informavimu,pranesimu ar dar kaip kitai,is esmes tai nieko nekeicia:-)))) taip tu perki paslauga (tave nuveza nuo tasko A iki tasko B ), bet tai neduoda tau teises nurodineti kaip ta paslauga turi buti atlikta su visomis smulkmenomis ( ar per greit vaziavo,per staigiai stabde ar nepalauke taves nes tu atejai istotele pavelaves ir pan.) Isivaizduok situacija : autobusas jau vaziuoja atsilikdamas nuo grafiko ir stai tu net dar ir veluodamas nespeji ateiti i stotele ir begi is toli.gerai-taves vairuotojas palaukia. sekancioje stoteleje vel tas pats : autobusas jau veluoja kelias minutes ,bet kazkokia moterele vel atbega is toli. vairuotojas vel palaukia. dar po kokiu poros stoteliu autobusas privaziuoja jau veluodamas kokias 5 minutes,o ten tu atbegi is toli. Vairuotojas nusprendzia: na sito jau nebelauksiu ,nes visai issimusiu is grafiko ir nuvaziuoja. Tu parasai skunda,kad taves nepalauke,tu atseit perki paslauga,o autobusas nors ir mate tave ,bet vis tiek nuvaziavo. Tai kas cia kaltas butu sitoje situacijoje ir kieno cia ambicijos imtu virsu??

                                  Comment


                                    Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                    Na jei skunda pavadinsi informavimu,pranesimu ar dar kaip kitai,is esmes tai nieko nekeicia:-)))) taip tu perki paslauga (tave nuveza nuo tasko A iki tasko B ), bet tai neduoda tau teises nurodineti kaip ta paslauga turi buti atlikta su visomis smulkmenomis ( ar per greit vaziavo,per staigiai stabde ar nepalauke taves nes tu atejai istotele pavelaves ir pan.) Isivaizduok situacija : autobusas jau vaziuoja atsilikdamas nuo grafiko ir stai tu net dar ir veluodamas nespeji ateiti i stotele ir begi is toli.gerai-taves vairuotojas palaukia. sekancioje stoteleje vel tas pats : autobusas jau veluoja kelias minutes ,bet kazkokia moterele vel atbega is toli. vairuotojas vel palaukia. dar po kokiu poros stoteliu autobusas privaziuoja jau veluodamas kokias 5 minutes,o ten tu atbegi is toli. Vairuotojas nusprendzia: na sito jau nebelauksiu ,nes visai issimusiu is grafiko ir nuvaziuoja. Tu parasai skunda,kad taves nepalauke,tu atseit perki paslauga,o autobusas nors ir mate tave ,bet vis tiek nuvaziavo. Tai kas cia kaltas butu sitoje situacijoje ir kieno cia ambicijos imtu virsu??
                                    Ne skundą vadinu informavimu, bet informacijos pateikimą apie galimybę nusiųsti skundą vadinu informavimu. Skunde aš neturiu teisės nurodinėt, kaip jam važiuoti (tokio skundo nesu net rašęs), bet turiu teisę parašyti pasipiktinimą dėl vairavimo, jei man tai sukėlė kokių nors problemų (bet taip dar nenutiko). Nesuprantu, ko tu prie manęs prisikabinai. Pagal tave, aš tuos skundus rašau kas savaitę ir dėl bet ko, o patį skundo rašymą vadini kaip blogą dalyką. Taip nėra. Skundas skundui nelygu - vieni pagrįsti, kiti visiškai absurdiški (pastarųjų, manau, iš mano pusės nepasitaiko).
                                    Beje, nesu rašęs ir nei vieno skundo dėl nesuspėjusio keleivio, mano manymu keleivis pats kaltas, jei nespėjo į reikiamą autobusą, juk sudaryti tvarkaraščiai galioja ne tik vairuotojams, bet ir keleiviams, o laiku ateiti į stotelę ir yra keleivių rūpestis.
                                    Žinai, persiskaityk tu mano komentarus iš naujo. Nes vien faktas, kad parašau kartais skundus tave taip sukrėtė, kad čia užsivedęs pradėjai paistyti tai, kas man netaikytina, bet man taikai.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      O jei sustojo, bet švieslentėje nerodė, tai apie tokius atvejus reikia pranešti Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyriui, šio tinklapyje užpildžius specialią formą >>> .
                                      Čia reikia paminėti datą, kuo tikslesnį laiką minučių tikslumu, autobuso/troleibuso/maršrutinio taksi maršruto numerį, tikslų stotelės pavadinimą, važiavimo kryptį, autobuso/troleibuso garažinį numerį (būna salono viduje ir ant kėbulo išorėje), nepakenktų ir valstybiniai numeriai (bet garažinis prioritetu svarbiau), na ir problemos aprašymas.


                                      Stai jei butu tik problemos aprasymas su tavo pageidavimais komkreciame marsrute kaip turetu buti- tada tai butu transporto skyriaus informavimas ka reiketu tobulinti keleiviu aptarnavme,nes patys parkai patys labai gerai zino kas ir kokiame autobuse neveikia,nes vairuotojai kiekviena vakara jei reikia pildo paraiskas remontui.
                                      O kai tu esi labai susireiksmines ir siulai nurodyti tikslu laika,autobuso garazini numeri ir t.t. - tai cia jau grynu gryniausias skundas konkreciu vairuotoju,siekiant savo ambiciju. Zinai,kai prades vietoje taloneliu pardavineti tuos cekius,kuriuos ismusa autobuso kasos aparatas, tai ten bus nurodyta ir kurioje stoteleje tu pirkai ir vairuotojo vardas ir pavarde. Tau bus rojus zemeje tada:-))) Visi duomenys bus tavo rankose,tik rink tuos talonelius ir taskykis skundais i visas salis:-)

                                      Comment


                                        Parašė praeivis Rodyti pranešimą
                                        Stai jei butu tik problemos aprasymas su tavo pageidavimais komkreciame marsrute kaip turetu buti- tada tai butu transporto skyriaus informavimas ka reiketu tobulinti keleiviu aptarnavme,nes patys parkai patys labai gerai zino kas ir kokiame autobuse neveikia,nes vairuotojai kiekviena vakara jei reikia pildo paraiskas remontui.
                                        O kai tu esi labai susireiksmines ir siulai nurodyti tikslu laika,autobuso garazini numeri ir t.t. - tai cia jau grynu gryniausias skundas konkreciu vairuotoju,siekiant savo ambiciju. Zinai,kai prades vietoje taloneliu pardavineti tuos cekius,kuriuos ismusa autobuso kasos aparatas, tai ten bus nurodyta ir kurioje stoteleje tu pirkai ir vairuotojo vardas ir pavarde. Tau bus rojus zemeje tada:-))) Visi duomenys bus tavo rankose,tik rink tuos talonelius ir taskykis skundais i visas salis:-)
                                        Patys parkai nežino visų problemų, o ir vairuotojai ne viską pastebi.
                                        Kitas dalykas- parko administracijos požiūris į darbuotoją, jei požiūris normalus, tai ieškos techninės klaidos. Tačiau jei nori atleist darbuotoją tai sumastys, kad tai jo klaida.
                                        Pabaigai ne visi žmonės tokie drąsūs, kad surašytų visus trūkumus, gedimus.

                                        Comment


                                          Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
                                          Patys parkai nežino visų problemų, o ir vairuotojai ne viską pastebi.
                                          Kitas dalykas- parko administracijos požiūris į darbuotoją, jei požiūris normalus, tai ieškos techninės klaidos. Tačiau jei nori atleist darbuotoją tai sumastys, kad tai jo klaida.
                                          Pabaigai ne visi žmonės tokie drąsūs, kad surašytų visus trūkumus, gedimus.


                                          Nelabai supratau,kodel manai kad zmones bijo surasyti trukumus?? Niekas ju uz tai nebaudzia,visada suraso. Tai nereiskia,kad ims ir is karto suremontuos,bet gedimus darbo pabaigoje visuomet uzfiksuoja. Na gali koki karta vairuotojas numoti ranka,jei darbo pabaigoje jau veluoja i budinti autobusa ir nera laiko,bet tai kita diena uzrasys ta gedima.
                                          Vairuotojo nebaudzia uz tai,kad neveike svieslente ar dar ten kazkas,jei jis tai atzymejo keliones lape. Todel nemanau,kad cia tame yra kokiu nors problemu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X