Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Nauji Vilniaus autobusai Volvo 7700

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN] Nauji Vilniaus autobusai Volvo 7700















    Kuris parkas pelningesnis,atobusu ar troleibusu? Ar cia suvaidins uzterstumas ?

    Kokia padetis EU miestuose ?
    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.11, 12:41.

    #2
    @Expectation: Del uzterstumo, tai jie sumazins uzterstuma Vilniuje. Nes autobusu parkas nera pleciamas, o tik atnaujinamas. Nauji autobusai ne taip tersia kaip senieji.

    Vilniuje pagrindinis viesasis transportas yra troleibusai, o antroje vietoje - autobusai. Per diena troleibusais pervezama 313 130 keleiviu, o autobusais - 275 380 keleiviu.

    Comment


      #3
      Klaipeda ir pirks ~20 nauju autobusu, bet tik neaisu kokiu.

      Comment


        #4
        Parašė Edd
        @Expectation: Del uzterstumo, tai jie sumazins uzterstuma Vilniuje. Nes autobusu parkas nera pleciamas, o tik atnaujinamas. Nauji autobusai ne taip tersia kaip senieji.

        Vilniuje pagrindinis viesasis transportas yra troleibusai, o antroje vietoje - autobusai. Per diena troleibusais pervezama 313 130 keleiviu, o autobusais - 275 380 keleiviu.


        manau nieks nenoretu keisti dar nestipriai uztersto oro i Vilniu be laidu....



        jei daugiau perveza,tai gal atsispindi bilietu kainoje

        Comment


          #5
          man nuo benzino buna

          Comment


            #6
            Parašė history
            man nuo benzino buna
            O taip nebūna?

            Gal laikas būtų išlipti iš autobuso / forumo?

            Comment


              #7
              Parašė history
              man nuo benzino buna
              Šiaip benzino nereikėtų gert, geriau jau kokį butelaitį nusipirk
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                kuo cia deti autobusai? ar jie architekturos dalis?

                Comment


                  #9
                  Parašė BrokenCloud
                  kuo cia deti autobusai? ar jie architekturos dalis?
                  Jie - neatskiriama miestų dalis
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Na va, bus ir nauju troleibusu. Tik kazko mazai ju perka, matyt masto toli i ateiti, kai troleibusus pakeis tramvajus .



                    Citata is www.vilnius.lt:

                    "Rytoj, birželio 23 dieną, 11 val. Mero svečių kambaryje pasirašoma SP UAB "Vilniaus troleibusai" sutartis su Lenkijos bendrove "Soliaris Bus & Coach sp. Zo.o" dėl 15 naujų žemagrindžių padidintos talpos troleibusų pirkimo.

                    KVIEČIAME ŽURNALISTUS!"

                    Comment


                      #11
                      Grazu, ypac is vidaus... Idomu kiek ilgai 5ni maciau pacanas su bmw 3 ar 5 dveju duru uzsinese centre, apsisuko 180 laipsniu uzsoko ant bardiuro ir vos ne i kino teatra Grazus vaizdelis (23.30val.)
                      %)

                      Comment


                        #12
                        Maciau viena ketvirtadieni su 2 numeriu.

                        Cia siek tiek OT: gal kas zinot Jacek'o buvusius nikus? (be WaRR). As pamirsau.

                        Comment


                          #13
                          @John: O koks jo vardas ir pavarde?
                          As atlikau dar slaptesni tyrima ir suradau saltini is kurio Jacekas traukia visus duomenis: http://img15.exs.cx/img15/9035/jacek.jpg

                          Comment


                            #14
                            Konrad? Tai ko jis pasirasineja "Jacek"? Bando uzsislaptinti?

                            Comment


                              #15
                              Congratulations on the new fleet of buses for Vilnius, guys!

                              Typical Volvo design, though: sort of boxy. And why those dreary army colors? Couldn't they have come up with something a bit more cheerful?
                              Originally Posted by

                              Comment


                                #16
                                Turiu, galėsiu vakare nuscanuot, jei įdomu.

                                Tokius pagavus reikia kailį iškaršt!

                                Tegu su ikarusais daro ką nori, bet savaitės senumo Volvus niokot tai jau tikras vandalizmas

                                Comment


                                  #17
                                  Mane tas taip pat labai besina, klp taip pat atsiradus naujiems busams, po poros dienu jau sediniu galai ispajaustyti, stiklai isbraizyti
                                  Isvis (atsiprasant) NX taip reik daryti???Gyvena savo mieste ir ji dergia O veliau tavaziave uzsienio pilieciai ir skleidzia kalbas ak ta Lietuva...Reik kameras itasyti kad vairuotojas matytu kas darosi autobuse (o ypac gale)
                                  Beje grazus autobusai
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Montezauras_klp
                                    Mane tas taip pat labai besina, klp taip pat atsiradus naujiems busams, po poros dienu jau sediniu galai ispajaustyti, stiklai isbraizyti
                                    Isvis (atsiprasant) NX taip reik daryti???Gyvena savo mieste ir ji dergia O veliau tavaziave uzsienio pilieciai ir skleidzia kalbas ak ta Lietuva...Reik kameras itasyti kad vairuotojas matytu kas darosi autobuse (o ypac gale)
                                    Beje grazus autobusai
                                    Jo reikia kamera!!! Labai!!! Pats gyvenau 3 metus Berline ir autobusai ir S-Bahn ir U-Bahn turejo kameras visur. Taigi vairotojas viska mate!!!

                                    Comment


                                      #19
                                      Hehe, vakar pačiam teko tokiu autobusu pavažiuot, nieko, gyvensim
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Heh.. ir as jau vazinejau su naujais autobusais
                                        pagaliau atsikratem drebejimo ir kratymo
                                        Tie maziukai seniau kur atsirado, man atrodo galingesni, bet is to nieko gero, nes jei stovi skraidai i visas puses

                                        Comment

                                        Working...
                                        X