Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto stotelės ir galiniai punktai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Andrys Rodyti pranešimą
    gal kas nors turi foto stotelės prie vilniaus pasų poskyrio. ten "langai" yra mažu akučių grotelės. geras rajonas
    Turbūt turi omeny stotelę "Burbiškės" ar "Naugarduko st."? Prie pat poskyrio jokios stotelės nėra?
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      #82
      Sargėnų stotelė Domeikavos kaime (Kauno raj.). Tai galutinė 54 maršruto mikroautobuso stotelė.




      Tvarkaraštis senas ir realybės neatitinka...
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        #83
        Tai reiškia, kad 54- as važiuoja iki Domeikavos? Kodėl gi tuomet rašoma, kad važiuoja iki Sargėnų?

        Beje, Sargėnai, atrodo, priklauso Kauno miestui, o ne rajonui.
        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
        Marsrutai.lt tinklaraštis!
        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

        Comment


          #84
          Pati stotelė yra už riboženklio ir priklauso Domeikavai. Žinoma, ten pati Domeikavos pradžia, todėl gal ir rašoma, jog iki Sargėnų.
          Daugiau mano nuotraukų >>>

          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

          Comment


            #85
            Parašė Godo Rodyti pranešimą
            Šis buvęs 1-ojo maršruto troleibusų žiedas nebenaudojamas pagal paskirtį nuo 1991 m., kai buvo pastatytos gynybinės barikados ant Žvėryno tilto ir dėl to panaikintas šis troleibusų maršrutas. Vėliau daugelį metų jis nebuvo atkurtas dėl prastos techninės senojo Žvėryno tilto būklės. (dabar 1-asis maršrutas atkurtas, bet pakoreguotas: apsisuka Karoliniškėse ir prie gelž. stoties, važiuoja per Liubarto tiltą ir t.t.). Žvėryno žiede dabar apsisuka tik 11 ir 32 autobusai. Iš mažens pamenu, jog dar kai jis buvo gausiai naudojamas, šį žiedą žvėryniečiai vadino "Šilelio žiedu", pagal ten buvusio gastronomo (dab. p.c. "Iki"), galanterinių prekių parduotuvės ir iki šiol "Šilelio" vardą išsaugojusio knygyno pavadinimą. Beje, teko girdėti, jog dabartinėje žiedo vietoje apsisukdavo ir tarpukariu kursavęs autobusas (Antakalnis-centras-Žvėrynas).

            O čia Žiedo dispečerinės pastatėlis, jau senokai nebenaudojamas. Apie šį žiedą sumaniau parašyti, nes neseniai sužinojau, jog buv. troleibusų dispečerinė privatizuota, netrukus bus nugriauta ir statomas daugiabutis. Taigi, kad nepamirštume, kaip atrodė
            Atvaizdas


            Vaizdas iš Blindžių g. Jau iškirsti krūmai, kasamos komunikacijos, aptverta statybine tvora:
            Atvaizdas


            Taigi, galbūt tai vieni iš paskutinių "Šilelio žiedo" infrastruktūros vaizdų:
            Atvaizdas


            Vaizdas iš "galo" nykokas:
            Atvaizdas


            Tiesa, šį naujesnį greta žiedo esantį pastatą ir transformatorines iki šiol naudoja "Vilniaus troleibusai" - čia nuo seno įsikūrusi jų Elektros ūkio tarnyba:
            Atvaizdas
            Man ypatingas šis žiedas ir širdis verkė matant kaip tas pastatas nebenaudojamas. Kadangi gyvenome Paribio g. 28, tai šiame žiede prabėgo mano visa vaikystė.

            Antroje nuotraukoje matyti langai - kaip dabar atsimenu ten buvo mažas Bistro . Kaip dabar atsimenu sulčių kolbas, dešreles (kepamos buvo ant sukamų vamzdelių) ir berods viskas. Kava, arbata. Kiek žinau senelis mane vesdavo į tą Bistro dešrelių pavalgyti, o pats bendraudavo su keliais 1-ojo maršruto troleibusų vairuotojais. Meniu skurdus, bet buvo puiki vieta užkąsti troleibusų vairuotojams.

            Atsimenu patalpa pati buvo maža, gal 3-4 stovimi ir 2 sėdimi staliukai. Metalinėje lėkštėje dešrelės, garstyčios, duona ir pomidorų sultys - tokie atsiminimai š to pastato likę...

            Ech, sori, sugrįžau į praeitį.

            PS Reiktų peržiūrėti nuotraukas, nes esu ten toje kavinėje nufotografuotas porą kartų Jei įdomu, žinoma...

            Comment


              #86
              Buvusi "Lietuvos dujų" stotelė, Baltosios Vokės gatvėje.



              Juodšilių stotelė Kirtimų gatvėje neužilgo atrodys kitaip.

              Comment


                #87
                Parašė aRa
                Man kažkodėl įdomios Laiko tėkmėje ir pačių stotelių įrengimo ar aplinkos pasikeitimus galima būtų pamatyt.
                Aha, ir man įdomu užmest akį.
                Nesu dažnas svečias šilainiuose, tai ta stotelė ''Naujakurių g.'' nedidelėje gatvelėje visai įdomiai atrodo. Net nepasakyčiau kad tai - Kaunas

                Comment


                  #88
                  Naujoji Sakalaičių (buv. Jašiūnų stotelė) po Salininkų gatvės rekonstrukcijos


                  Pagal projektą stotelė turėjo būt šioje vietoje. Už kokių 200 metrų - stotelė "Pervaža"


                  Melioratorių stotelė - mėgstamiausia vietinių įkalti mėgstančių pasisėdėjimo vieta


                  Salininkų stotelė. Kadaise čia buvo paskutinė stotelė 19 maršruto autobusui. Šioje pavėsinėje anksčiau buvo "Lietuvos spaudos" kioskas
                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.07.13, 13:33.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #89
                    Pagal projektą stotelė kaip buvo, taip ir liko senojoje vietoje. Ta įvaža buvo padaryta tik laikinai, kol vyko gatvės remontas.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      #90
                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                      Pagal projektą stotelė kaip buvo, taip ir liko senojoje vietoje. Ta įvaža buvo padaryta tik laikinai, kol vyko gatvės remontas.
                      Anksčiau stotelė buvo prie pat posūkio, dabar - patraukta arčiau stotelės link miesto centro. Tą stotelę fotografavau stovėdamas senojoje stotelėje
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        #91
                        Abiejų krypčių Jašiūnų/Sakalaičių stotelės šiek tiek pasislinko .
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          #92
                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Abiejų krypčių Jašiūnų/Sakalaičių stotelės šiek tiek pasislinko .
                          Link Centro nė kiek nepasislinko
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            #93
                            Senųjų Trakų autobusų stotelė (prie bažnyčios).



                            Ir tvarkaraštis.

                            Comment


                              #94
                              Vilnius, Naujoji Vilnia, Pramonės g. žiedas ir buvusi dispečerinė.
                              Taip par priemiestinių ir tarptautinių autobusų stotelė.



                              Guriai, Šumsko krypties žiedas.



                              Paskutinis taisė Zorro; 2013.04.28, 19:01.

                              Comment


                                #95
                                S. Krasausko stotelė Paneriuose.





                                Ir keistai atrodo Kulokiškių stotelės pavadinimas prie Regitros, kai iki pačio buvusio kaimo virš 2 km.

                                Comment


                                  #96
                                  Vaduvos stotelė. Čia kokia nors naujovė?



                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                                    Vaduvos stotelė. Čia kokia nors naujovė?

                                    Atvaizdas


                                    Atvaizdas
                                    Viena iš 40 stotelių, kurioje bus švieslentė, kurioje bus rodoma po kiek minučių atvyks reikiamas transportas. Stulpo su grafikais nebebus, popieriniai grafikai bus prie žemėlapio (maždaug kaip Kaune)
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      #98
                                      Vaduvos st.



                                      Karaliaus Mindaugo tiltas.

                                      Comment


                                        #99
                                        Man keletas klausimų kyla:

                                        1. Kodėl Karaliaus Mindaugo stotelėje po švieslente esančiame maršrutų sąraše yra paminėtas 14-o maršruto troleibusas, kai jis iš tikro važiuoja per Šeimyniškių ir Žaliąjį tiltą?
                                        2. Kodėl savaitgalį švieslentėse rodo "4 Žemieji Paneriai", kai realiai jisai važiuoja tik iki Gerosios Vilties st.?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          2. Kodėl savaitgalį švieslentėse rodo "4 Žemieji Paneriai", kai realiai jisai važiuoja tik iki Gerosios Vilties st.?
                                          Ten pirmadienis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X