Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto programėlės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Bet iki kažkurio atnaujinimo, nebuvo galimybės su užsienietišku numeriu ir banko kortele pirkti bilieto, kiek aš atsimenu visą programėlės istoriją
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      #42
      Parašė themanual Rodyti pranešimą
      Aš mticket ir naudoju, jungiasi gerai, bet dar paprasčiau apmokėti kortele. Vieną kart suvedi duomenis ir gali išsisaugoti kortelės duomenis ateičiai.
      Du klausimai:
      1. Išsikrovė telefono akumas (pamatai tai kai prieina kontrolierius). - ką daryti?
      2. Girdėjau iš vieno žmogaus kad mticket gali pradėti savaiminį programos atnaujinimą (ir kaip tik tuo metu, kai įlipi į troleibusą). - ką daryti?

      Comment


        #43
        1. Pakraus tikrintojai.
        2. Reikia atjungti automatinius atnaujinimus.

        Comment


          #44
          1. Tikrintojams iš sandelio išduoda išmaniųjų aparatų pakrovimo laidus?
          2. Automatiniai atnaujinimai yra išjungti (net per Wi-Fi), bet mticket vistiek atsinaujina savaime.
          Išvada: "Vilniečio kortelė" yra SUPER.

          Comment


            #45
            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Du klausimai:
            1. Išsikrovė telefono akumas (pamatai tai kai prieina kontrolierius). - ką daryti?
            2. Girdėjau iš vieno žmogaus kad mticket gali pradėti savaiminį programos atnaujinimą (ir kaip tik tuo metu, kai įlipi į troleibusą). - ką daryti?
            Pas mane kadangi telefonas dėl savo svarbos pastoviai kraunamas namie/darbe/automobilyje (ačiū bevielio krovimo technologijai), tai jau nepamenu kada paskutinį kartą buvo išsikrovęs. Ai vieną kartą teko nuo žmonos telefono krautis, kai nebuvo kito pasirinkimo. Naujuose autobusuose ir troleibusuose mačiau yra usb lizdai, tai turint laidą turbūt nuo jų galima pasikrauti, bet dar neteko.

            Aišku tiems kurie dažnai neapsižiūri, jog telefonas išsikrauna, tikrai appsas nebus geriausias metodas.

            Dėl atnaujinimų, tai jo, pas mane padaryti tik per WiFi, dar nebuvo nė karto, kad kažkoks appsas savaime atsinaujintų be wifi, nelabai ir įmanoma nes čia telefono os blokuoja juos. Nebent kai buvo įjungtas wifi parsiuntė atnaujinimą ir tuomet dėl kažkokių priežasčių updeitinant nulūžo appsas. Tuomet sekantį kart įjungiant gali būti toks reikalas, bet man dar kažkaip nepasitaikė. Jeigu kažkas tokio nutiktų, tai eičiau pas vairuotoją pirkti talonėlį.

            Kortelę irgi esu turėjęs, bet bilietų pirkimas per appsą man žymiai patogesnis o ir nereikia laukti kol galėsi pasižymėti jei daugiau žmonių autobuse, tai kažkaip natūraliai perėjau prie aplikacijos, nieko prieš vilniečio kortelę neturiu

            Comment


              #46
              1. Taip.
              2. BS.

              Comment


                #47
                Man žinomas ne vienas atvejis, kai išsikrovus telefonui užtekdavo pasakyti telefono numerį ir kontrolierius pagal tai atsekdavo ar bilietas aktyvus ar ne.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  #48
                  Citymapper (populiarus britiškas Trafi analogas) tarp kitų pasaulio miestų atsirado ir Vilnius:
                  https://content.citymapper.com/news/...ome-to-vilnius

                  Click image for larger version

Name:	4B4EF003-94AF-4AF7-A49F-832558850939.png
Views:	503
Size:	13,6 kB
ID:	1898619

                  Comment


                    #49
                    Zmones skundziasi del TRAFI. minimas Kaunas. https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...-ir-paklaidina

                    Comment


                      #50
                      Parašė Nerijus_kns Rodyti pranešimą
                      Zmones skundziasi del TRAFI. minimas Kaunas. https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...-ir-paklaidina
                      Aš skundžiausi, kad web versija jau vos ne metus neveikia. Tai jau nebesinaudoju. Sunku suvokti kaip kažkas gali atsisakyt web versijos, kuri jau egzistuoja.

                      Comment


                        #51
                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                        Aš skundžiausi, kad web versija jau vos ne metus neveikia. Tai jau nebesinaudoju. Sunku suvokti kaip kažkas gali atsisakyt web versijos, kuri jau egzistuoja.
                        Esamos versijos palaikymas irgi kainuoja. Matyt taupo ir palieka tik mobilią programėlę. Nenustebčiau jei pradėjo nuomotis programerius kokioj pigioj vietoj ir dėl to teko perrašyti ir mobilią programėlę. Kad naujokai sugebėtų su ja dirbti. Gaila, seniau labai kokybiškai buvo padaryta.

                        Comment


                          #52
                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Aš skundžiausi, kad web versija jau vos ne metus neveikia. Tai jau nebesinaudoju. Sunku suvokti kaip kažkas gali atsisakyt web versijos, kuri jau egzistuoja.
                          Ypač kai ta programėlė atrodo 1:1 su web versija. Ar nebus ta „programėlė“ tik vieno puslapio naršyklė?

                          Comment


                            #53
                            Sako, kad reikėjo perrašyti dėl naudojamos senos programavimo kalbos, frameworko ar pan., skamba gana įtikinamai:
                            „Trafi“ turėjo atnaujinti programėlę, nes senoji jos versija buvo pasenusi technologiškai, o tai neleido teikti kokybiškų paslaugų ir užtikrinti tinkamos programėlės priežiūros. Naujoji programėlės versija sukurta naudojant modernią programinę įrangą, kuri ateityje leis lengviau įdiegti papildomų funkcijų, įskaitant ir geresnį programėlės pritaikymą neįgaliesiems, pasitelkiant šiuolaikinių telefonų privalumus. Suprantame, kad atliekant šiuos pakeitimus nebuvo išvengta tam tikrų techninių nesklandumų, tačiau stengiamės juos ištaisyti kiek įmanoma greičiau ir dėkojame vartotojams už kantrybę“

                            Comment


                              #54
                              Aš vienas būsiu susidūręs su problema, kad kai kurių adresų Trafi nerodo? Kai ankstesnėje versijoje buvo tam tikri adresai. Kalbu apie Vilnių.
                              Plius, kažkaip pasigedau funkcijos vienu metu pirkti kelių rūšių trumpalaikius bilietus (30min, 60min).
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                #55
                                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                Aš vienas būsiu susidūręs su problema, kad kai kurių adresų Trafi nerodo? Kai ankstesnėje versijoje buvo tam tikri adresai. Kalbu apie Vilnių.
                                Plius, kažkaip pasigedau funkcijos vienu metu pirkti kelių rūšių trumpalaikius bilietus (30min, 60min).
                                Kadangi dabar naudoju ilgalaikį tai nepastebėjau kokią nesamonę padarę ir patys dėl jos nukenčia, nes norint pirkti 60 min ir 30 min darai 2 pirkimus ir jiems tai beveik dvigubai kainuoja. WTF? Aišku neskaičiuokim svetimų pinigų, bet labai keista.

                                O dėl app, tai jie Vokietijoje ar Šveicarijoje naudotą naujesnę programėlę užkėlė į Lietuvą. Tai čia kaip ir logiška. Ir matyt kelionės planavimo įrankis neturi web versijos. Na ir neužmirškim, jog kiekviena adreso paieška jiems greičiausiai kainuoja (Googlui tenka susimokėti).

                                Comment


                                  #56
                                  Parašė Horn Rodyti pranešimą

                                  O dėl app, tai jie Vokietijoje ar Šveicarijoje naudotą naujesnę programėlę užkėlė į Lietuvą. Tai čia kaip ir logiška. Ir matyt kelionės planavimo įrankis neturi web versijos. Na ir neužmirškim, jog kiekviena adreso paieška jiems greičiausiai kainuoja (Googlui tenka susimokėti).
                                  Aš web nenaudodavau jokių adresų.
                                  Jei kelionės planavimą tai tik nuo stotelės iki stotelės (kažin ar tą imdavo per aplinkui pagal adresus, galimai iš maršrutų schemų tik), o pagrinde tiesiog maršrutų laikų pažiūrėjimams (patogiau nei kvt.Lt atridė).
                                  Tai bent maršrutų laikus gi jokios problemos web turėti, daug kam to užtenka.

                                  Comment


                                    #57
                                    Dar klausimas, ar jie googlo žemėlapius naudoja? Edit: taip. Tai turbūt atsako į klausimą, kodėl "kai kurių adresų Trafi nerodo". Jei anksčiau naudojo OSM, o dabar google, tai mano akimis tai regresas.

                                    Comment


                                      #58
                                      Ir anksčiau buvo naudojami Googlo žemėlapiai su jų paieška.

                                      Ko tikrai trūksta, tai apmokėjimo per banklink'ą - dabar retai keliaujantys per trafi priversti pirkti bilietų bent jau už 5€, kai anksčiau buvo galima per banklinką įsigyti vieną 30 min bilietą.

                                      Comment


                                        #59
                                        Nereikia jokių banklinkų, tiesiog bankai savo mokesčius turėtų sumažinti, kad apsimokėtų kortele ir mažesnėm sumom.

                                        Comment


                                          #60
                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Nereikia jokių banklinkų, tiesiog bankai savo mokesčius turėtų sumažinti, kad apsimokėtų kortele ir mažesnėm sumom.
                                          Tai kad klausimas ar tikrai bankai čia kažkuo labai dėti, nes dalį mokesčio suprantu gauna Visa/MC, o dalį pasilieka mokėjimų surinkėjas (dažnai net ne bankas). Ar kažkas tenka bankui nžn, įdomu būtų sužinot.

                                          OSM daugiau turi įstaigų adresų, nei Google? Buvau tikras, jog Googlas šioje vietoje stipriausias ir kituose žemėlapiuose vargiai rasi kokį Pizza and nachos ar uab gama ir pan.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X