Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Nauji ispaniški autobusai Castrosua

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Į Lietuvos gatves atkeliauja beveik 100 ekologiškų autobusų

    Comment


      #82
      ''Castrosua City Versus CNG'' Rodomas 10 maršrute . Manau jo jutiklio kodas 2-1361 ^^
      Abrikosai mus išgelbės. ~

      Comment


        #83
        Castrosúa City Tempus Hybrid - 969 iš tikrųjų važinėja 5-uoju maršrutu.
        Tačiau realaus laiko sistemoje rodomas jutiklio kodas – 822

        Comment


          #84
          Taip, mačiau, kad 5 maršrutu paleistas

          Comment


            #85
            970 - Castrosua Versus
            Ateities g. ir Kaimelio žiede:









            969 - Castrosua Tempus
            Ukmergės g.





            Nė vienu važiuoti neteko, bet man jau akivaizdu, kad su hibridu vairuotojams bus vargas - labai jau sunkiai jis važiuoja. Jei neklystu, jis dirbs tik pertraukiamais/vienpamaininiais grafikais.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              #86
              O kodėl nevisose nuotraukose švieslentės veikia?

              Comment


                #87
                Teko važiuoti Castrosua City Versus. Man įspūdžio nepaliko. Reikia palaukti kol atsidarys durys (analogiškai kaip ir elektriniame autobuse).
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  #88
                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Teko važiuoti Castrosua City Versus. Man įspūdžio nepaliko. Reikia palaukti kol atsidarys durys (analogiškai kaip ir elektriniame autobuse).
                  Ar išplanavimas viduje patogus? Ir kas ten per revoliucinė keleivių informavimo sistema?
                  Paskutinis taisė Komandoras; 2014.04.04, 15:37.

                  Comment


                    #89
                    Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                    Ar išplanavimas viduje patogus? Ir kas ten per revoliucinė keleivių informavimo sistema?
                    Mums įprastas Mijolos įrašas pranešinėja stoteles /\.
                    Kai aš važiavau 14:25 iš Subačiaus link Kaimelio, tai dar švieslentė veikė. O Mettal greičiausiai šį autobusą pagavo 15:08 - jau buvo užsidėjęs lenteles. Viduje švieslentė neveikė.

                    Beje, kiek supratau iškrito vienas varžtas, prilaikantis apsauginį stiklą nuo durų (kad žmonės kojų neiškištų prieš duris /\
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      #90
                      Kaip matyt, šiokios tokios vaikiškos ligos. Su laiku sutvarkys, kaip ir kauno CNG soliarius

                      Comment


                        #91
                        Važiavau su paprastu dujiniu. Vienintelis teigiamas dalykas, kad minkštos sėdynės. Visa kita - šlamštas. Vertinimas 4 iš 10.
                        Paskutinis taisė 0570043; 2014.04.04, 16:17.

                        Comment


                          #92
                          Teko matyti važiuojat 34 maršrutu abudu naujokus - 970 10 ir 969 5, gan gerai atrodė iš išorės, na o kaip vidus nežinau. Bet visai nieko, man geriau atrodantis yra 970.

                          Comment


                            #93
                            Teko važiuoti Castrosua City Versus CNG , ~15:40 Pramogų Arenoje prie šviesoforo jis sugedo ( Gazuojant nevažiavo ). Visi kelieiviai buvo išlaipinti, po 15 min. autobusas pajudėjo toliau.
                            Abrikosai mus išgelbės. ~

                            Comment


                              #94
                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              969 - Castrosua Tempus

                              Nė vienu važiuoti neteko, bet man jau akivaizdu, kad su hibridu vairuotojams bus vargas - labai jau sunkiai jis važiuoja. Jei neklystu, jis dirbs tik pertraukiamais/vienpamaininiais grafikais.
                              Pavažiavau truputį su hibridiniu. Į Šeškinės kalną užtraukė kaip reikiant Tai, gal ir nebus taip blogai.

                              Gale durys vienvėrės ir šiap ankšta. Stovint prie "variklio spintos" gale, garsai – ūžimas, kartais lyg koks švilpimas – sakyčiau, per stiprūs. Dar ir visokie klaksėjimai (matyt, persijunginėjant elektrinei / dujinei traukai) gerai girdisi.

                              Comment


                                #95
                                Nesutvarkyti Kauno dujiniai. Nemanau, jog porą metų dirbusiam autobusui tiltų keitimas yra normalu.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                  O kodėl nevisose nuotraukose švieslentės veikia?
                                  970 po pirmojo rato (15:08 atvyksta į Kaimelio ž.) vairuotojas kažkodėl pastatė lenteles. Prieš reiso pabaigą viskas puikiai veikė.
                                  Dėl 969 - ten švieslentė veikė, tik vairuotojas jos neperjungė (rodė 5 Pašilaičiai, nors važiavo jau atgal). Tiesiog oranžinės švieslentės yra antifotografinės - gali išvis nieko nesimatyti (kaip gavosi dabar), matytis puikiai (nuotrauka iš galo) arba matytis visokie hieroglifai (žr. naujus Maskvos autobusus).

                                  Parašė Komandoras Rodyti pranešimą
                                  Ir kas ten per revoliucinė keleivių informavimo sistema?
                                  Kadangi tas straipsnis akivaizdžiai reklaminis, tai ten tikrai nieko naujo nėra. Aš labai abejoju, kad kiti miestai (be Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos) turi galimybių išnaudoti visus šios standartinės autobusų įrangos privalumus, t.y. vidines švieslentes ir stotelių skelbimą.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    #97
                                    Kodėl jie į Kauną vėluoja, nežinot?

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                      Kodėl jie į Kauną vėluoja, nežinot?
                                      Tikriausiai iš pradžių Vilnius likusius gaus, o paskui Kaunas ir kiti miestai

                                      Comment


                                        #99
                                        Vilniui žadama visus likusius pateikti šį mėnesį, o apie tai, kada tiksliai juos gaus kiti miestai, niekur neužsimenama. Tik rašoma, kad iki metų galo.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          2-2706 rodomas 43 maršrute ( gal tai ir ne Castrosua , tiesiog tokio kodo Mettal'o Solarių saraše nėra )
                                          Abrikosai mus išgelbės. ~

                                          Comment

                                          Working...
                                          X