Bremenas (DE).
Dauguma Bremeno tramvajų apynaujai, nors mačiau ir kelis senesnius. Miesto centre tramvajaus bėgiai pakloti taip, kad metaliniai bėgiai nekontaktuotų tiesiogiai su gatvės grindiniu, t.y. lyg ir apvilkti kažkokiu guminiu ar pan. apvalkalu, todėl važiuojantys tramvajai beveik neskleidžia būdingo metalinio bildesio. Iš pradžių labai nustebau, nes stotelėse nebuvo jokių bilietų pardavimo automatų, tačiau maloniai nustebino tramvajuose esantys bilietų automatai ir netgi pašto dėžutės.
Paskutinis tramvajus (jei nemaišau numerio) važiuoja praktiškai tarpmiestiniu maršrutu - žiedinė trasa eina ir per už 20 km esantį Mannheimą. Įdomiai atrodė pro traukinio langą matyta laukais einanti tramvajaus linija.
Teko pravažiuojant lankytis Niurnberge. Mieste gyvena apie 600 000 gyventojų, yra kelios metro linijos (nuotraukose matosi stoties prie GS ženklas "U") ir gausybė tramvajų.
Iš tiesų tai metro jungia Niurbergą su kitu miestu Fiurtu, kuris yra šalimais, o su priemiesčiai Niurberge gyvena daugiau nei 1 000 000 gyventojų, beje jame nėra troleibusų, tai lyginti Vilnių su 2 kartus pagal gyventojų skaičių už jį didesniu nelogiška )
Paskutinis taisė Romas; 2011.10.16, 21:49.
Priežastis: Citavimas
Teko pravažiuojant lankytis Niurnberge. Mieste gyvena apie 600 000 gyventojų, yra kelios metro linijos (nuotraukose matosi stoties prie GS ženklas "U") ir gausybė tramvajų.
Keletas nuotraukų (fotografuota pačiame miesto centre, prie geležinkelio stoties 13:45-17:45) su šio miesto tramvajais.
7. Toliau nuo miesto centro Frankfurto metro lenda į paviršių ir "tampa" tramvajumi. Čia jo stotelė.
Erfurte
8.
9.
10. O čia kažkokia hibridinė transporto priemonė
11. Na o šitą tramvajų medžiojau puse dienos, kol jis pats netyčia neprivažiavo prie manęs Tiesa sakant dėl šio travajaus ir nutariau padaryti šiuos postus
12. Vilnius yra Erfurto miestas-partneris, turbūt taip galima paaiškinti širdžiai mielą pasažo, kavinės ir boulingo pavadinimą, na ir atitinkamai reklamas
Pažiūrėjau ir prisiminiau,kad ir pas mane yra keletas įdomių foto. Kokybė nekokia aišku, daryta telefonu prieš keletą metų. Deja, nepamenu kokiam Vokietijos mieste čia? Bet pasakojo, kad toks tramvajus, tokie bėgiai vieninteliai pasauly, ar bent Europoj. Statyta senai, trasa eina virš upės.
Pažiūrėjau ir prisiminiau,kad ir pas mane yra keletas įdomių foto. Kokybė nekokia aišku, daryta telefonu prieš keletą metų. Deja, nepamenu kokiam Vokietijos mieste čia? Bet pasakojo, kad toks tramvajus, tokie bėgiai vieninteliai pasauly, ar bent Europoj. Statyta senai, trasa eina virš upės. Tiesa, stotelės mačiau beveik visos naujos šiuolaikinės. Pasakojo, kad yra buvę ir nelaimių, kai vagonai nukrisdavo į vandenį...bet irgi senai tas buvo...
Na, tikiusoi čia tramvajus ir į temą aš čia nesu ekspertas, bet manau teisingai aš čia postinu
Nu ka, tesiam toliau. Esenas [Essen], Vokietija. Tai septintas pagal dydį Vokietijos miestas. Jame gyvena apie 580 000 gyventojų. Jame veikia įdomus ir gerai suplanuotas tramvajų tinklas.
Rostokas[Rostock]. Sis miestas yra isikures siaures rytu Vokietijoje. Miesto populiacija apie 200 000 gyventoju. Mieste veikia 6 tramvajaus linijos, kuriu bendras ilgis apie 81 km.
Komentuoti: