Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAN] Panevėžio autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [PAN] Panevėžio autobusų fotogalerija

    Sudomintas šios temos, pasivaikščiodamas atkreipiau dėmesį į viešąjį transportą, kuriuo šiap netenka naudotis. Čia jums keletas nuotraukų iš Panevėžio .

    Baltas kaip šaldytuvas Neoplanas, tokių Panevėžyje - dauguma:



    Dar vienas Neoplanas:


    Ir vėl Neoplanas, tik naujesnis. Už jo nežinau kas, bet manau, kad ne kas kita, kaip dar koks nors Neoplanas


    Spėkit kas čia? Taip tai - Neoplanas :


    Dar vienas:


    Kažkas įdomesnio, senolis MAN'as :


    Prailgintas Karosas iš galo, vos spėjau nufotografuoti :


    Tai tiek
    Paskutinis taisė Eimantas; 2010.05.05, 01:42.

    #2
    Labai jau daug pas jus tų Neoplanų O kam? Jie šiaip brangoki, geriau būtų nupirkę Volvo, nebūtų buvę pigiau? Kaune tik vienas Neoplanas yra, Vilniuj daug Neoplanų privačiuose maršrutuose.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      #3
      Vakar vaikštinėdamas po Panevėžį specialiai gaudžiau autobusus, nes panašu, kad čia kiek kitokius turime, nei likusioje Lietuvoje .

      Kadangi pats nelabai ką žinau apie juos, modelių jums tikslių tikrai nepasakysiu, bet gal kas nors labiau nusimanantis pakomentuos mano nuotraukas plačiau.

      Gerai, dabar prie pačių autobusų . Vaikščiojau beveik tris valandas ir stengiausi visus modelius pagaut, ar pavyko nežinau .

      Pradedu nuo šito Neoplano. Jeigu neklystu tai talpiausias dabar mieste naudojamas autobusas. Taip pat šis modelis dominuoja ir autobusų parko dabar naudojamuose autobusuose, na bent jau aš tokį vaizdą susidariau, nes gatvėse tokių daugiausia:






      Mažesnė pirmojo Neoplano versija. Taip pat vienas iš dominuojančių modelių:




      Tokį vos vieną sutikau, vadinasi rodos "Karosa":




      O čia "Man", spėju, kad trečias pagal skaitlingumą modelis, iš dabar naudojamų:


      Iš galo:


      Dar vienas mažasis Neoplan:


      Tas pats iš galo, beje, ne taip ir paprasta atskirt "Man'ą", nuo "Neoplano" iš galo :


      Pagrindiniai konkurentai, kurių čia prie "Babilono" labai nemažai buvo:




      Dar vienas didysis "Neoplan", fone matosi dar vienas toks ir aukščiau matytas "Man":


      Tikriausiai įdomiausiai atrodantis Panevėžio autobusų parko modelis. Taip pat Neoplan:


      Dar kartą susitikau tą patį, šįkart geriau pasisekė nufotografuoti :


      Dar vienas toks:


      Dar vienas "Man":


      Šiek tiek senesnio modelio "Man", tik vieną tokį mačiau:


      Tai tiek, turiu dar gerokai daugiau nuotraukų, tačiau tai tik skirtingai išdažyti tie patys modeliai. beje, jau galvojau, kad nei vieno Ikaruso nepamatysiu, tačiau pačiam kelionės gale, pačiame miesto pakraštyje pamačiau vieną, pasirodo dar slankioja vienas kitas kažkur pakampėse .
      Paskutinis taisė pauliaK; 2008.08.27, 11:09.

      Comment


        #4
        /\ Panevezy vien vokiski autobusai? Kitu nera?

        Comment


          #5
          Pries paskutinis yra ne Man'as o Neoplan N416SL

          Comment


            #6
            x21, matyt, kad nelabai. Yra tas Karosa (nežinau kiek iš viso tokių parkas turi, gal ir vienintelis) ir Ikasusą dar vieną kitą naudoja. O šiaip tai pagrinde Neoplan ir dar Man šiek tiek.

            Žinai gi, German engineering in da house

            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
            Pries paskutinis yra ne Man'as o Neoplan N416SL
            Dėkui už pastabą

            Comment


              #7
              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
              x21, matyt, kad nelabai. Yra tas Karosa (nežinau kiek iš viso tokių parkas turi, gal ir vienintelis) ir Ikasusą dar vieną kitą naudoja. O šiaip tai pagrinde Neoplan ir dar Man šiek tiek.

              Žinai gi, German engineering in da house

              Dėkui už pastabą
              Karosu turi 5 ,4 be priekabos ,1 su priekaba jie buvo perkami nauji ar gaunami sito šiuo metu nežinau ,o ikarusu dar like yra apie 10 -15

              Comment


                #8
                Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                Pries paskutinis yra ne Man'as o Neoplan N416SL
                Nedidele klaida, nes Neoplan yra MAN'o dukterine imone...

                Comment


                  #9
                  Pauliak, ačiū už fotoreportažą Turiu vieną klausimą - ar dar važiuoja ilgi (sudvigubinti) autobusai, o jei važiuoja, tai kokiais maršrutais?
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    #10
                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Pauliak, ačiū už fotoreportažą Turiu vieną klausimą - ar dar važiuoja ilgi (sudvigubinti) autobusai, o jei važiuoja, tai kokiais maršrutais?
                    Jau laaaabai labai seniai neteko tokio matyti, manau, kad ne.

                    Comment


                      #11
                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                      Jau laaaabai labai seniai neteko tokio matyti, manau, kad ne.
                      Važiuoja tik vasara i maršrutus ju neleidžia kaip ir kiekvienais metais.

                      Comment


                        #12
                        Štai ką šiandien Panevėžyje užmačiau, man dar nematytas ir labai žaviai atrodantis Neoplan modelis (nežinau koks) :

                        Comment


                          #13
                          Pauliak, tai Neoplan 4416

                          Comment


                            #14
                            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                            Štai ką šiandien Panevėžyje užmačiau, man dar nematytas ir labai žaviai atrodantis Neoplan modelis (nežinau koks) :

                            Atvaizdas
                            Tokių atrodo yra du Beje, labai patogūs, tad tikėkimės, kad jų tik daugės...
                            دائما الليتوانيه

                            Comment


                              #15
                              Kelios nuotraukos iš Panevėžio, tiesa nebelabai šviežios, vis nerasdavau kada jas paviešinti. Darytos kovo 15 (šeštadienį) .

                              Panevėžio miesto vienkartinis autobuso bilietas:


                              Neoplan, kurio modelio nežinau, bet tokio modelio autobusų Panevėžyje daugiausia:


                              Iš galo:


                              Pro šalį riedantis mažesnis ir senesnis, kitokio modelio Neoplan:


                              Iš galo:


                              Atrieda maniškis, dar vienas Neoplan (tokio pat modelio kaip geltonasis):


                              Iš galo:


                              Botutė prie vieno iš naujųjų komposterių:


                              Naujasis komposteris. Atsiprašau už nekokybišką vaizdą, bet vaikas, kuris matosi fone ir taip labai jau išsigandęs manęs buvo, nebenorėjau jo dar labiau gąsdinti pradėdamas fotoaparatu blyksėti į jį :


                              Taip yra pažymimas bilietas:


                              Šiaip vaizdas viduje:




                              Vienintelis nemalonus dalykas, kurį aptikau, laimei tokios tik kelios galinės sėdynės:


                              Apskritai Panevėžio autobusai paliko labai gerą įspūdi. Dauguma jų yra mano rodyti Neoplan, kurie visi tikrai patogūs ir tylūs. Negana to viduje labai tvarkinga, jokių suplėšytų sėdynių, apsilupiusių turėklų ar šiaip purvo. Absoliučiai visuose autobusuose jau įdiegti naujieji elektroniniai komposteriai (senovinių nėbėra).

                              Tai tiek

                              Comment


                                #16
                                Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                                Kelios nuotraukos iš Panevėžio, tiesa nebelabai šviežios, vis nerasdavau kada jas paviešinti. Darytos kovo 15 (šeštadienį) .

                                Panevėžio miesto vienkartinis autobuso bilietas:
                                Atvaizdas


                                Neoplan, kurio modelio nežinau, bet tokio modelio autobusų Panevėžyje daugiausia:
                                Atvaizdas


                                Iš galo:
                                Atvaizdas


                                Pro šalį riedantis mažesnis ir senesnis, kitokio modelio Neoplan:
                                Atvaizdas


                                Iš galo:
                                Atvaizdas


                                Atrieda maniškis, dar vienas Neoplan (tokio pat modelio kaip geltonasis):
                                Atvaizdas


                                Iš galo:
                                Atvaizdas


                                Botutė prie vieno iš naujųjų komposterių:
                                Atvaizdas


                                Naujasis komposteris. Atsiprašau už nekokybišką vaizdą, bet vaikas, kuris matosi fone ir taip labai jau išsigandęs manęs buvo, nebenorėjau jo dar labiau gąsdinti pradėdamas fotoaparatu blyksėti į jį :
                                Atvaizdas


                                Taip yra pažymimas bilietas:
                                Atvaizdas


                                Šiaip vaizdas viduje:
                                Atvaizdas


                                Atvaizdas


                                Vienintelis nemalonus dalykas, kurį aptikau, laimei tokios tik kelios galinės sėdynės:
                                Atvaizdas


                                Apskritai Panevėžio autobusai paliko labai gerą įspūdi. Dauguma jų yra mano rodyti Neoplan, kurie visi tikrai patogūs ir tylūs. Negana to viduje labai tvarkinga, jokių suplėšytų sėdynių, apsilupiusių turėklų ar šiaip purvo. Absoliučiai visuose autobusuose jau įdiegti naujieji elektroniniai komposteriai (senovinių nėbėra).

                                Tai tiek
                                Geltonas yra Neoplan N4016 o Mazhasis Neoplan N4007

                                Comment


                                  #17
                                  Saunu, kad Panevezyje taip greitai judama i prieki. Sis miestas galetu tapti geru pavyzdziu kitiems miestams, kaip turi atrodyti viesasis transportas.

                                  Comment


                                    #18
                                    Padariau keletą nuotraukų. Fotografuota 2009 04 04, Panevėžys

                                    MAN




                                    Neoplan N4007




                                    Neoplanai S.Dariaus ir S.Girėno / Parko g. galinėje stotelėje






                                    Dar keletas Neoplanų:






                                    MAN:


                                    دائما الليتوانيه

                                    Comment


                                      #19
                                      Vienas naujesnių miesto pirkinių:









                                      Neoplan: Labai keistas 7 maršrutų žymėjimas Panevėžyje. Vienintelis skaičius, kuris yra salotinis, juodame fone






                                      SCANIA CR112


                                      Pagavau dar vieną Neoplaną tarptautiniame maršrute:
                                      دائما الليتوانيه

                                      Comment


                                        #20
                                        Teko pašniukštinėti autobusų parke :









                                        Karosa B841


                                        Ikarus 263.00










                                        Neoplan N4016


                                        Neoplan N4007




                                        Ir pabaigai, kaip atrodo Panevėžio miesto autobusų tvarkaraščiai. Mano manymu, Vilniuje ir Kaune padaryta patogiau




                                        Paskutinis taisė arsiakas; 2009.04.08, 14:49.
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment

                                        Working...
                                        X