Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[PAN] Panevėžio autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Labai išsamus fotoreportažas. Didelis ačiū Arsiakui. Žiūriu Panevėžyje karaliauja Neoplanai. Tiesa verta paminėti, kad kai kurios photo nelabai kokybiškos. Bet apibendrinus, tikrai puikus darbelis.

    Comment


      #22
      Dėkui Arsiakai už foto. Labai įdomus tas "naujausias pirkinys". Kas žino koks jo modelis, nes aš tokį pirmą kartą gyvenime matau?
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        #23
        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
        Vienas naujesnių miesto pirkinių:

        Atvaizdas

        Kurioj čia vietoj? Panašu į Klaipėdos ir Ateities gatvių sankryžą prie "Babilono", bet logiškai stotelė neturėtų ten stovėt lygiagrečiai su tuo 9-aukščiu, kitur neišneša smegeninė man
        "I killed the Bank" - Andrew Jackson

        Comment


          #24
          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
          Dėkui Arsiakai už foto. Labai įdomus tas "naujausias pirkinys". Kas žino koks jo modelis, nes aš tokį pirmą kartą gyvenime matau?
          Mettal, niekuo negaliu padėti, nes ir pats bandžiau ieškoti modelio, bet nepavyko. Gal kas žinos. Šiaip autobusas gana patogus.

          Parašė Kosovo
          Kurioj čia vietoj? Panašu į Klaipėdos ir Ateities gatvių sankryžą prie "Babilono", bet logiškai stotelė neturėtų ten stovėt lygiagrečiai su tuo 9-aukščiu, kitur neišneša smegeninė man
          Pirma ir antra nuotraukos darytos ten, kur tu ir sakai. Autobusas stovi Klaipėdos g. stotelėje (kryptis - Aguonų g.), na o aš fotografavau iš Savitiškio g., nes nespėjau privažiuoti arčiau. Trečia foto daryta Smėlynės g. ant tilto per Nevėžį. Ketvirta foto - važiuojant namo.

          Rytoj bandysiu nuvažiuoti į autobusų parką. Labai noriu pagauti vienintelį Karosa B841, nes vakar stovėjo labai toli, o iš kitos pusės užstojo vilkikas.
          دائما الليتوانيه

          Comment


            #25
            Parašė Al1 Rodyti pranešimą
            Panevėžys

            Triašis MB?
            Atvaizdas
            MB 100D City, taip vadinasi sis modelis

            Comment


              #26
              Manau laikas atgaivinti fotogaleriją.
              Man NM192 #2170 5 stovi Parko/Dariaus ir Girėno žiede


              Neoplan N4009 #2175 5 stovi Parko/Dariaus ir Girėno žiede


              Apgailėtinos buklės Karosa B732 #2259 8 Klaipėdos gatvė
              Paskutinis taisė IKARUS2118; 2012.07.25, 17:54.

              Comment


                #27
                Šiandien Parko/Dariaus ir Girėno žiede
                Neoplan N4014NF #2161 10


                Pirmasis Panevėžio žemagrindis:Neoplan N409 5
                Paskutinis taisė IKARUS2118; 2012.07.27, 18:24.

                Comment


                  #28
                  Kad berods pirmieji kiti buvo- panašūs, tik kiek didesni Neoplanai - baltas, mėlynas, ir žalias.

                  Comment


                    #29
                    Jie buvo antrieji ar trėtieji(nepamenu,nes man atrodo kad antrasis buvo Neoplan N407 2119),jie gauti kelių mėnesių skirtumu ir dar puikiai pamenu kai jie visi keturi beveik pastoviai dirbdavo 3 maršrute,beje pas visus keturis buvo sumontuoti patys pirmieji elektroniniai komposteriai Panevėžyje.

                    Comment


                      #30
                      Parašė IKARUS2118 Rodyti pranešimą
                      Jie buvo antrieji ar trėtieji(nepamenu,nes man atrodo kad antrasis buvo Neoplan N407 2119),jie gauti kelių mėnesių skirtumu ir dar puikiai pamenu kai jie visi keturi beveik pastoviai dirbdavo 3 maršrute,beje pas visus keturis buvo sumontuoti patys pirmieji elektroniniai komposteriai Panevėžyje.
                      Be to, viename iš jų, t.y. mėlynajame, buvo įgarsintos stotelės. Stotelių pranešimai veikė kelis mėnesius.
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        #31
                        Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                        Be to, viename iš jų, t.y. mėlynajame, buvo įgarsintos stotelės. Stotelių pranešimai veikė kelis mėnesius.
                        O paskui? Sugedo ar vairuotuotojams atsibodo pranešinėti stoteles?
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          #32
                          Parašė enigma Rodyti pranešimą
                          O paskui? Sugedo ar vairuotuotojams atsibodo pranešinėti stoteles?
                          Kiek pamenu, tai čia buvo viena iš užmojo "autobusai akliesiems" dalių. Planuota sudėt į visus, o tas kalbantis buvo eksperimentinis, o kaip viskas dažniausiai baigiasi ant popieriaus, tai visi žinom.

                          Parašė IKARUS2118 Rodyti pranešimą
                          Galvoju,kad išjungė,beje stoteles pranešinėjant teko girdėti ir Neoplan'e gar.nr 2130(tik 6 maršrute apie 2006-07 metus).
                          Girdėdavau ir trečiame, tik nepamenu kokiame autobuse.

                          Comment


                            #33
                            Parašė enigma Rodyti pranešimą
                            O paskui? Sugedo ar vairuotuotojams atsibodo pranešinėti stoteles?
                            Galvoju,kad išjungė,beje stoteles pranešinėjant teko girdėti ir Neoplan'e gar.nr 2130(tik 6 maršrute apie 2006-07 metus).

                            Comment


                              #34
                              Savitiškio(Babilono) žiedas
                              Neoplan N4014NF #2162 10
                              Paskutinis taisė IKARUS2118; 2012.08.01, 16:38.

                              Comment


                                #35
                                Neoplan N4014NF #2133 10 Savitiškio(Babilono) žiede

                                Comment


                                  #36
                                  Šiandien Parko/Dariaus ir Girėno žiede.
                                  Solaris Urbino 12 Hybrid #2190 15

                                  Comment


                                    #37
                                    Neoplan N409 #2111 10 Stotelė "Garažai"

                                    Comment


                                      #38
                                      Sveiki, gerbiamieji!

                                      Labai labai reikia bet kurio iš paskutiniųjų Panevėžio Ikarus-280 nuotraukos, pageidautina modelio su durimis iš 4 dalių. Kiek žiūrėjau fotobus`e-neradau. Būčiau labai labai dėkingas

                                      Comment


                                        #39

                                        Comment


                                          #40
                                          Savitiškio(Babilono) žiedas
                                          Man NL202 #2165 10


                                          Neoplan N4014NF #2168 3


                                          Man NL202 #2124 3


                                          Man NL222 #2182 10 "Garažų" stotelė
                                          Paskutinis taisė IKARUS2118; 2012.08.12, 12:09.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X