Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    VRAP'o autobusai:

    27


    30
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      o daugiau nera naujausiu ukmerges be zalio mb daf ir dvieju berkhof?

      Comment


        Parašė berkhof Rodyti pranešimą
        o daugiau nera naujausiu ukmerges be zalio mb daf ir dvieju berkhof?
        Ukmergė iš viso turi 6 Berkhof Jonckheer. Daf'ui ir Mercedesui jau po 20-metį. Artimiausiu metu turėtų atvykti keletas ispaniškų dujokų ir vienas ispaniškas hybridas. Tuomet Mercedesai keliaus į rezervus, gatvėse važinės Berkhofai ir Castrosua. O prasčiausius (Daf, Neoplan ir kitus antikvarus) nurašys.

        O jei kalbėt apie priemiestinius/tarpmiestinius autobusus, tai naujausiai pirkti yra Isuzu ir Ferqui
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          zinau,nes pati gyvenu ukmergeje ir labai gerai zinau visus autobusus ir koki turejai omeny ferqui gal man 14.280?

          Comment


            Parašė berkhof Rodyti pranešimą
            zinau,nes pati gyvenu ukmergeje ir labai gerai zinau visus autobusus ir koki turejai omeny ferqui gal man 14.280?
            Taip, tą patį, kuris pažymėtas 1065
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              ir be to castrosua truputi veluoja,nes kazkokios bedos gamykloje,turejo jau dabar but ukmergeje,bet bus tik uz mazdaug uz menesio,ir dar noriu pasakyt,kad koki menesi mieste nesimato balto neoplan n4014,daf sb 220 ir neoplan n4014nf vazyneja.geltonas mb o405n2 vakar sugedo(istempe 16:10 is zalio vienkiemio)tai po pakeite i mb oh 1628 gr nr34,buvo keista matyt priemiestini 6-ame marsrute,be tas autobusas buvo vakar ir 3-ias

              Comment


                Parašė berkhof Rodyti pranešimą
                ir be to castrosua truputi veluoja,nes kazkokios bedos gamykloje,turejo jau dabar but ukmergeje,bet bus tik uz mazdaug uz menesio,ir dar noriu pasakyt,kad koki menesi mieste nesimato balto neoplan n4014,daf sb 220 ir neoplan n4014nf vazyneja.geltonas mb o405n2 vakar sugedo(istempe 16:10 is zalio vienkiemio)tai po pakeite i mb oh 1628 gr nr34,buvo keista matyt priemiestini 6-ame marsrute,be tas autobusas buvo vakar ir 3-ias
                Tai, kad kolonėlės dar nėra dujų? Kuom jie važiuos, oru?

                Comment


                  aciu uz naujiena,sito tai tikrai nezinojau,o tai kada atsiras tos dujos?

                  Comment


                    o gal kas zino kas vakar geltonam mb atsitiko?

                    Comment


                      Jei labai idomu, siandien pasiklausinėsiu vairų ir pranešiu, jei neužmiršiu.

                      Comment


                        gerai,labai aciu

                        Comment


                          Šalčininkų AP Jelcz L090M nr. 58, Parko g., 179 (ne 177!) maršrutas N. Vilnia - Petruliškės per Pergalės g., Skaisterius. Anksčiau šis autobusas priklausė Visagino transporto centrui.



                          Irzimo Mercedes-Benz O407 nr. FNG903, Valčiūnai, ties 1-ųjų Valčiūnų stotele. Maršrutas 227 Vilniaus GS - Valčiūnai.

                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            sveiki,noriu pranesti,kad ukmerges geltonas mb jau suremontuotas,siandien dirba sestu marsrutu

                            Comment


                              Ir vakar dirbo, problemos buvo su starteriu, per tris dienas pakeite tris starterius, sitas jau antra diena laiko

                              Comment


                                aisku,aciu uz naujiena

                                Comment


                                  4 durų Mercedes-Benz O405GN prie Vilniaus geležinkelio stoties. Mano spėjimas toks, kad jis yra Meteorit Turo ir skirtas nuomai VVT.
                                  Nuotraukų autorius - 1132.





                                  Paskutinis taisė Mettal; 2014.08.13, 10:46.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Jo numeriai vokiški lygtais yra.
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                      Jo numeriai vokiški lygtais yra.
                                      Taip, tranzitiniai vokiški

                                      Comment


                                        VRAP'o autobusas nr.27:

                                        My Flickr
                                        My Trainpix

                                        Comment


                                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                          VRAP'o autobusas nr.27:

                                          Atvaizdas
                                          Švieslentės užrašas "REUTTE umsteigen". Reiškia pasikeisti maršrutą Reutte miestelyje.

                                          Bet, su VRAP'o švieslentėmis dar ir ne tokių įdomybių pamatysi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X