Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na taip, gerokai pavažinėti atrodo. Beja, vairuotojas sake, kad yra 17, parke mačiau kokius 5.

    Comment


      Pagal konkursą, tai turėtų 20 būti.

      Comment


        O, nu pagaliau van hoolas su normaliu radiatorių išdėstymu. Karstytis ant stogo nėra nei saugu, nei labai malonu. O ir šone sumontuoti radiatoriai gerai aušina. Kiek matau iš nuotraukų, variklis sumontuotas gale, o ne per vidurį, kas labai palengvina aptarnavimą. Pvz. solariui pakeisti diržus užtrunka pusvalandį, o lygiai tokius pačius van hoolui porą valandų. Keikti olandus yra už ką.

        Comment


          Pagal lipduka ant sono, buvo isrinktas metu autobusu, turbut yra uz ka ir pagirti Jei veiks kondicionierius ir svieslentes, manau keleiviam didelio skirtumo su kuo vaziuoti nebeliks.

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Ten priekyje ant lapo užrašyta 2851-7. Kartais ne būsimas autobuso GN?

            Comment


              Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
              Kaip čia kauniečiai busfanai tokį dalyką pramiegojo??? Nauji autobusai atvažiavo. 2004metų, deja pagal saloną, gyvenimo matę daugiau nei dyzeliniai Soliariai atrodo...

              Atvaizdas


              Atvaizdas
              Čia eilėje į technikinę stovi? Šiandien kaip tik praėjo, trūkumų nėra, rida 824434.

              Comment


                Taip. Matyt parke eilinį kartą sugedo diagnostikos stendai. Techninė apžiūra atliekama parke trečiadieniais ir penktadieniais po pietų, kiekvieną kartą varoma maždaug po 5 autobusus.

                Comment


                  Parašė Elis Rodyti pranešimą
                  Ten priekyje ant lapo užrašyta 2851-7. Kartais ne būsimas autobuso GN?
                  Taip, čia būsimas autobuso garažinis numeris
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                    Čia eilėje į technikinę stovi? Šiandien kaip tik praėjo, trūkumų nėra, rida 824434.
                    Aš tą patį norėjau paklaust dar klausimas kiltų Garbaniui , ar praėjai ją ? Aišku čia jau ne į temą
                    Neskubėk ir nespėsi.

                    Comment


                      S.Daukanto g.

                      Comment


                        Dar vienam maršrute važinėja tik 9 mikriukai. Nes 880 važinėja tarp stočių:
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                          Dar vienam maršrute važinėja tik 9 mikriukai. Nes 880 važinėja tarp stočių:
                          Atvaizdas
                          Mikriukų važinėja tiek kiek reikia. Juk buvo užpirkta su rezervu

                          Comment


                            Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                            Mikriukų važinėja tiek kiek reikia. Juk buvo užpirkta su rezervu
                            O tai ne po 10 kiek vienam?
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              52ame net 12. Bet mikriukų tai 80 septyniems maršrutams

                              Comment


                                Nepamirškit, kad mikriukų grafikai buvo ne kartą retinami, todėl gali būti, jog tikrai ne visur yra po 10.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Bet ir 54 bei 57 trasos pailgėjo, tai dabar išvis sunku susigaudyt kiek mikriukų kuriame maršrute dirba

                                  Comment


                                    Gal ir neaktuolus klausimas,bet norėčiau paklausti.Kodėl ,,Solaris Urbino 12CNG" Gr.nr 781 jo priekinis ženkliukas pakabintas ne savo orginalioje vietoje?
                                    Paskutinis taisė Tycka03; 2015.08.10, 22:05.

                                    Comment


                                      Parašė Tycka03 Rodyti pranešimą
                                      Gal ir beaktuolus klausimas,bet norėčiau paklausti.Kodėl ,,Solaris Urbino 12CNG" Gr.nr 781 jo priekinis ženkliukas pakabintas ne savo orginalioje vietoje?
                                      nes turėjęs jis avariją ties baranausko sustojimu gal todėl originaliai neatstatė visko.

                                      Comment


                                        Keletas nuotraukų naujų pirkinių
                                        Pirmasis jau perdažytas. 4107 valst nr. HUG935

                                        Atsiprasau už nuotraukos kokybę.










                                        Comment


                                          O tai troleibusų padevėtų bent užpirks ar ir toliau kaknkinsimės su Škodomis, kol vieną dieną bevažiuodamas subyrės...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X