Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Oho, tas mėlynas su baltu kažkas naujo ir gan gražus O jis žemagrindis ar ne?
    Gaila tik vienas. O gal dar bus tokiu tarp dar atkeliausianciu kitu 5?

    Comment


      Grigelis net i kalbas apie autobusus nesileidzia, jei ne kasvykstakaune, tai nieko neezinotume, labai slapukavo, minejo kazkokius tarptautinius mislingus konkursus, neva dabar sie autobusai bus testuojami.

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Gaila tik vienas. O gal dar bus tokiu tarp dar atkeliausianciu kitu 5?
        Esu tokiu vaziaves, jausmas panasiai kiap kokiam tramvajuj Aplamai, manau galima tokius autobusus isnaudot gerai reklamai, Autrolis savo Soliariu nenuomoja, o cia kaip tik patrukli isvaizda plius didelis plotas.

        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        Grigelis net i kalbas apie autobusus nesileidzia, jei ne kasvykstakaune, tai nieko neezinotume, labai slapukavo, minejo kazkokius tarptautinius mislingus konkursus, neva dabar sie autobusai bus testuojami.
        Isvis KA betvarke. Kuras ir atsargines dalys perkamos uz kosminius pinigus, idarbinta kruva vaiduokliu ir siap delfi skaitytoju ir galu gale, atsiranda netgi siame forume sitos bezobrazes gyneju, kokie vargsai "neturintys lesu"

        Comment


          užtat Kauno autobusai nieko neslepia ir visada leidžia transporto entuziastams fotografuoti visus jų autobusus, įskaitant nurašytus. Lietuvoje tokių parkų vienetai. Žiūrėkit, kad situacija nepasikeistų į blogąją pusę, nes KA administracijai tikrai žinomas šis forumas.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            užtat Kauno autobusai nieko neslepia ir visada leidžia transporto entuziastams fotografuoti visus jų autobusus, įskaitant nurašytus. Lietuvoje tokių parkų vienetai. Žiūrėkit, kad situacija nepasikeistų į blogąją pusę, nes KA administracijai tikrai žinomas šis forumas.

            tegul skaito

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              užtat Kauno autobusai nieko neslepia ir visada leidžia transporto entuziastams fotografuoti visus jų autobusus, įskaitant nurašytus. Lietuvoje tokių parkų vienetai. Žiūrėkit, kad situacija nepasikeistų į blogąją pusę, nes KA administracijai tikrai žinomas šis forumas.
              Jeigu skaito, juolab nereiketu slepti ka mano zmones is gatves.

              P.S. suprantu entuziastus, bet pats supranti mane turbut..

              Comment


                Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                Oho, tas mėlynas su baltu kažkas naujo ir gan gražus O jis žemagrindis ar ne?
                Tiek Den Oudsten bei Vanhool "priekabos" yra žemagrindės
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Sekmadienio nuotraukos:

                  Trys 25-o maršruto Solariai Karmėlavos kapinėse
                  607


                  635


                  611


                  2A maršrutu dirbo Berkhof nr.730


                  39A Solaris nr.654
                  Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2013.10.29, 13:47.

                  Comment


                    Šiemet papildomais maršrutais dirbo ne tik Solaris autobusai. Be minėto 2A-730 dar mačiau 39A maršrutu dirbančius Berkhof nr.722




                    bei Säffle nr.075




                    20A maršruto Solaris nr.796



                    Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2013.10.29, 14:15.

                    Comment


                      39A ora vezioja. Maciau vienu vaziavo net 2keleiviai

                      Comment


                        Ir pabaigoj 26 maršruto Solaris nr.784 Ledos kapinėse








                        ir netoli kapinių (net nežinau kaip tiksliai įvardint vietą)

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          39A ora vezioja. Maciau vienu vaziavo net 2keleiviai
                          Čia dar nieko tokio. 26-u 14.50 važiavau tik aš vienas (dar viena keleivė nuo Šilainių poliklinikos stotelę pavažiavo)

                          Comment


                            Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                            Čia dar nieko tokio. 26-u 14.50 važiavau tik aš vienas (dar viena keleivė nuo Šilainių poliklinikos stotelę pavažiavo)
                            Maciau keli 39A visai tusti vaziavo. Manau verta leist tik tas tris dienas.

                            Comment


                              KA ilgieji jau su valstybiniai is garazinias numeriais, kai kurie ir su TA, apie dazyma nei kalbos

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                KA ilgieji jau su valstybiniai is garazinias numeriais, kai kurie ir su TA, apie dazyma nei kalbos
                                Den'ų neapsimoka dažyt - padoriai jie atrodo. O Vanhool, kiek supratau, biški apdraskyti. Pamatysim, ar važinės apsilupę, ar perdažyti
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                  KA ilgieji jau su valstybiniai is garazinias numeriais, kai kurie ir su TA, apie dazyma nei kalbos
                                  Gal „skaičiukų-numeriukų“ temoje http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=8753 pasidalinsit informacija apie garažinius ir valstybinius numerius?
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Naujieji Den Oudsten B93, panašu, jog greitai ilgųjų Saffle Kauno gatvėse neliks.





                                    Dėkui Valiui už informaciją.
                                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                    Comment


                                      Maciau jau ir Vanhool'as nudazytas raudonai Idomu kas per midbusai atkeliaus, gruodzio 1 jau turi buti gatvese.

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Maciau jau ir Vanhool'as nudazytas raudonai Idomu kas per midbusai atkeliaus, gruodzio 1 jau turi buti gatvese.
                                        Jau linijoj Vanhool?
                                        Beje, kažkas iš kolegų temoj minėjo, kad Vanhoolui nuo padraskytos plėvelės rėmas korozijos pagavęs. Tą bėdą sutvarkė su rėmu, ar jau iki pat autobuso gyvavimo galo jau amen bus su rėmu?
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Nea, maciau is garazo isvarytas tik. O idomu vazineja pertraukiamais grafikais sitie autobusai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X