Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Garbanius
    replied
    Labai jau dideli tarpai tarp detaliu autobusų priekyje, varganai atrodo

    Komentuoti:


  • ikarusas
    replied
    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Dažys. Neoficialiais ir gan meluoti mėgstančiais gandais pirmasis mano pastebėtas jau dažykloje troleibusų parke.
    Taip,trečiadieni ryte jis jau buvo atvarytas į troleibusų parka,vakar savo akim mačiau pradėtas ruošti dažymui.

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Dažys. Neoficialiais ir gan meluoti mėgstančiais gandais pirmasis mano pastebėtas jau dažykloje troleibusų parke.

    Komentuoti:


  • Vakaris
    replied
    Na, pagaliau ir Kaune MAN'ai, atsibodo tie "beneliuksai". Gal tai naujo etapo pradžia? Įdomu, ar išleis į maršrutus tokius, ar tik perdažytus?

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Šiandienos naujienos iš parko (ir netik) apie naujus MAN. Pradėsiu.
    Su anakart fotkinto MAN numeriais ex. WR 85209 A209







    ex. WR 85239 A239 (lentelės foto įkels Valius )

    ex. WR 85236 A236



    Ir dar MAN servise "Adampolyje" ex WR 85250 A250 (irgi tikriausiai Kauno autobusams. Bent taip sakė)



    Štai 3 iš kolkas 4 autobusų parke

    Ačiū žmonėms iš Adampolio už galimybe

    Komentuoti:


  • Mettal
    replied
    Tai nenutraukia, o ta sutartis tiesiog baigia galioti.

    Komentuoti:


  • denisas
    replied
    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    denisas, ar tikrai Varšuva jau taip ima ir nutraukia sutartį? Ten juk viskas vyksta konkursais ir vežama tiek, kiek galioja kontraktas.
    Atsiprašau, kad tik dabar tau atsakau, nes ankščiau neturėjau laiko. Taip, Varšuva jau šių metų birželio 30 d. nutraukia sutartį su šiuo Radomo privačiu vežėju "ITS Michalczewski". Kiek girdėjau, kad Varšuvoje įvyko naujojo privatininko konkursas, su kuriuo kontraktas galios 8 metus. Jį laimėjo kažkada Varšuvoje veikęs privatus vežėjas "Arriva", kuris ir pakeis "ITS Michalczewski".

    Komentuoti:


  • Valius Kedainietis
    replied
    Vilniuje gi nėra ilgų Lion's City

    Komentuoti:


  • Tycka03
    replied
    Bet Vilniuje senesni ar tokio paties amžiaus?


    Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
    Tas kur jau parke 2006, kiti gali būt ir 2007

    Komentuoti:


  • Raivo
    replied
    Eksperimentas ir liko eksperimentu, sudvejinti grįžo į tradicinius "savo" maršrutus, sunku pasakyti kodėl buvo atsisakyta tokios minties.
    Dėl lengvųjų automobilių, viena iš mano minėų priežaščių dėl penktadienio, kita jau seniau aptarta, nesugebėjimas sukurti alternatyvų keleiviams pasiekti įprastus objektus, panaikinus dauguma maršrutinių taksi, kurie buvo įpratę jais naudotis.
    Išsiplėtėme galerijos temoje.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Įdomu kaip baigėsi ekpermentas su ilgais autobusai Parodos kalne? Kaip suprantu jau nebevažinėja. Važiavo tuomet net seni Den Oudsen 37 maršrutu.

    Kas dėl penktadienio vakaro, privačių automobilių buvo labai daug, netgi kamštis nemažas buvo visom kryptim. Visgi manau žmonės ir toliau gausiai persėda į privačius automobilius Kaune

    Komentuoti:


  • Raivo
    replied
    Puikūs autobusai pakeisti visus senuosius sudvejintus, sunumeruotus žemiau Nr. 797. Nuo rudens darbo dienomis sudvejinti tiktų ir 3 - ajame (buvo bandymas taip daryti, bet autobusas maršrute dirbo tik vieną dieną) 6 - ajame maršrutuose, keleivių srautas ten pakankamas tokiems autobusams.
    Penktadienio vasaros vakaras ne pats tinkamiausias metas stebėti keleivių srautus, dauguma darbus baigia anksčiau, kiti į juos tą dieną važiuoja automobiliais, dar kita dalis išsiskirsto centre po įvairius traukos objektus. Tokie žmonių įpročiai pastebimi penktadieniais po pietų, tuomet pastebimai didesnis automobilių srautas gatvėse, kai kitomis darbo dienomis pasiskirsto piko valandomis.

    Komentuoti:


  • lukass
    replied
    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    Aš tik vistiek abejoju ilgų autobusų nauda Kaunui. Vakar po 18h stovėjau geras 20min. Kauno pilies stotelej link Šilainių. Per tą laiką prisižiūrėjau pakankamai autobusų ir dauguma juose buvo po kelis keleivius. Mačiau ir gyvatę 23 maršrute, tai keleivių buvo iki 15.
    Užtat bus big city feeling

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Aš tik vistiek abejoju ilgų autobusų nauda Kaunui. Vakar po 18h stovėjau geras 20min. Kauno pilies stotelej link Šilainių. Per tą laiką prisižiūrėjau pakankamai autobusų ir dauguma juose buvo po kelis keleivius. Mačiau ir gyvatę 23 maršrute, tai keleivių buvo iki 15.

    Komentuoti:


  • Valius Kedainietis
    replied
    Parašė Tycka03 Rodyti pranešimą
    O kelintų metų šitie MAN'AI
    Tas kur jau parke 2006, kiti gali būt ir 2007

    Komentuoti:


  • Tycka03
    replied
    O kelintų metų šitie MAN'AI

    Parašė A330 Rodyti pranešimą
    Mineti rytcio MAN Lion's City NG363 dar pries gera puse menesio stovejo 6vnt Kauno adampolyje su tranzitiniais lenku numeriais.Dar paklausiau darbuotojo(kolegos) ka autobusus pardavinesit,sako situos autobusus nusipirko kazkoks LT tiesiai islenku o jie tik adampoli stovejo patikrinimui(kaip atstovai) Jai nepamalavo darbuotojas tai tokiu mano dar apie 10 laukiamA. Pasirodo db KA juos turbut ims.

    Komentuoti:


  • A330
    replied
    Mineti rytcio MAN Lion's City NG363 dar pries gera puse menesio stovejo 6vnt Kauno adampolyje su tranzitiniais lenku numeriais.Dar paklausiau darbuotojo(kolegos) ka autobusus pardavinesit,sako situos autobusus nusipirko kazkoks LT tiesiai islenku o jie tik adampoli stovejo patikrinimui(kaip atstovai) Jai nepamalavo darbuotojas tai tokiu mano dar apie 10 laukiamA. Pasirodo db KA juos turbut ims.

    Komentuoti:


  • Petr
    replied
    O triašiams autobusams Kaune nemontuoja antrą vidinę švieslentę? Atrodytų daug solidžiau. Atitinkamai AGG Vanhoolams antrą ir trečią švieslentes. Juk ta gi vidinė nedaug kainuoja.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Iš viso 6vnt. Na salonas toks panešiotas atrodo, bet turbūt nereik norėt Varšuvoj dideli keleivių srautai

    Komentuoti:


  • rytis001
    replied
    Parašė Briedis Rodyti pranešimą
    Geras pirkinys. Žmoniškos fortkės, geras salono išplanavimas, galingas variklis. Kad tik nebūtų nudrožtas.
    Vienintelis blogas dalykas kurį mačiau buvo tie Lopai ant laipteliu sienų (matomi salono fotkeje į galą) kur ant jų kojas pasidėt. Sedynės puse velnio

    Komentuoti:

Working...
X