Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Volvo 7700 #795. Atremontuotas po smulkaus troleibuso "palietimo" Stotyje spalio gale.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      „Meteorit Turo“ autobusai, kurie jau beveik mėnesį važinėja mieste, bet kažkodėl praktiškai nieko iš fotografuojančių VT entuziastų nedomina... Visų šių autobusų valstybinio numerio raidės yra GUD, todėl toliau rašysiu tik skaičius.

      Fabijoniškės, Mykolo Lietuvio st.
      Vienintelis tokio dažymo MB O405N2 - nr. 150




      167 - vienas iš 4 beveik identiškų autobusų MB O405N nr. 167, 169, 170 ir 172 iš Alchetal miesto (skiriasi salonai (miesto/priemiesčio) ir spalva (170 apklijuotas kaip naktinis autobusas)).



      153 - dar vienas MB O405N. Šios lengvai atpažįstamos Hamburgo miesto dažymo schemos autobusų yra ypač daug Rusijoje.



      Mano iki šiol nematytas dar vienas MB O405N - nr. 151, Ukmergės gatvėje. Kol kas neaišku, iš kur jis atkeliavo, nes tiek viduje, tiek išorėje nėra nė vieno vokiško užrašo ar užuominos apie vežėją ir garažo/valstybinį numerius. Užtat jo durys ypatingos - jos visos atsidaro į išorę kaip pas Karosas.



      Gaila, bet pats įdomiausias iš visų - MB O405N nr.154 iš Miuncheno - dar be nuotraukų ir šiandien nedirbo. Miuncheno autobusai išsiskiria tuo, kad pas juos kiekviename lange yra orlaidė, visos durys atsidaro į išorę (kaip pas Karosą) ir salone nuo vairuotojo pusės sėdynės eina nenutrūkstamai po 2. Vieta neįgaliesiems ir kaupiklis skirta labai didelė tarp 1 ir 2 durų. Iš ankstesnio pasivažinėjimo:
      http://imageshack.us/a/img36/7012/s0nj.jpg

      Gruodžio 2 d. 54 maršrutu dirbo autobusų parko autobusas - Heuliez GX217 CNG. Gerai, kad bent šis buvo žemagrindis, mat žemagrindžio grafiku 2-asis troleibusų parkas išleido aukštagrindį MB O405. Šiandiena - ne išimtis - 54 žemagrindžio grafiku važiuoja MB O405G/ Castrosua, į kurį dėl turėklo net vaikiško vežimėlio neįgrūsi. O juk prie Pajautos stotelės yra socialiniai namai, kurių gyventojai tikrai dažnai naudojosi žemagrindžiais 30 maršruto autobusais.

      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        24 maršruto Volvo 7700 nr. 785, Gedvydžių / S. Nėries g. sankirta



        Dar sąlyginai nepurvinas 4G maršruto Berkhof Jonckheer nr. 179 Konstitucijos pr.



        3G maršruto Neoplan N4021NF nr. 275, Kalvarijų gatvė. Paprastai šis autobusas dirba tik piko metu.



        Toliau šios ir praeitos savaitės naujienos.
        Netikėtai išdygęs nuomojamas iš Meteorit Turo MB O405G valst. nr. GUD147, priskirtas 2-am troleibusų parkui ir gavęs 273 garažo numerį. Visą savaitę dirba vien tik 43. Konstitucijos pr.:



        Taikos g.


        Šis autobusas ypatingas tuo, kad jo galinės (o gal ir vidurinės?) durys užsidaro automatiškai, kai tik nėra išlipančių keleivių.
        Paskutinis taisė Mettal; 2013.12.06, 21:55.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Pirmąkart pastebėtas praeitą šeštadienį - Berkhof Jonckheer nr. 279. Šiandien dirba 6G maršrutu (beje, šiandien visi 4 pamaininiai autobusai buvo tik šios markės). Šeimyniškių gatvė:



          2-asis iš 4 gautų nuomojamų autobusų - nr. 282 - šiandien debiutavo 3G maršrute. S. Nėries g.:



          Liko 2 Berkhofai, kurie jau yra gauti, bet dar neparuošti / nė karto nedirbę maršrutuose. Gali būti, kad ir šį autobusą http://fotobus.msk.ru/vehicle/615208/#n710077 išvysime Vilniuje, jeigu jau taip Meteorit Turas dosniai dalija savo prailgintas mašinas.
          Paskutinis taisė Mettal; 2013.12.06, 21:54.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Lentvaris. 68 maršrutas.
            Ramseier & Jenzer №:087.



            Volvo 7700 №:722.



            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              167 - vienas iš 4 beveik identiškų autobusų MB O405N nr. 167, 169, 170 ir 172 iš Alchetal miesto (skiriasi salonai (miesto/priemiesčio) ir spalva (170 apklijuotas kaip naktinis autobusas)).
              Vienas iš tų identiškų MB O405N - 166. Vakar.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Čia ne paprastas N, o N2 - atkreipk dėmesį į kreivą langų liniją. Bet kad iš to paties miesto ir to paties dažymo - tiesa.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  KALĖDŲ TRAUKINUKAS IŠRIEDA Į GATVES

                  2013 lapkričio 29 d. 08:26
                  Artėjant Kalėdų šventėms į Vilniaus gatves išriedės elfų vairuojamas Kalėdų traukinukas.
                  Nuo 2013 m. lapkričio 30 d. iki 2014 m. sausio 07 d. Kalėdinis traukinukas Rotušė –Gedimino pr.–Nepriklausomybės a. nuo pirmadienio iki penktadienio važiuos nuo Rotušės aikštės ir apsukęs ratą Pilies g., Gedimino prospektu pro Seimą tuo pačiu maršrutu grįš atgal į Rotušės aikštę. Šeštadienį ir sekmadienį traukinukas važiuos iki Vinco Kudirkos aikštės. Atgal į Rotušės aikštę grįš Vilniaus g., Žygimantų g., T. Vrublevskio g., toliau važiuos kaip pirmadienį-penktadienį. Pakeliui keleiviai galės išlipti pasirinktose stotelėse.


                  Comment


                    Parašė Peizazas
                    Noriu paklausti, kaip galima iš jo išlipti, jeigu jisai nestoja? Iššokti?
                    Išlipti galima stotelėse, jos sužymėtos čia: http://stops.lt/vilnius/#festal
                    Abrikosai mus išgelbės. ~

                    Comment


                      Keletas įdomesnių stop kadrų, darytų gruodį

                      833, Stoties atstovos aikštelė


                      949, Kauno g.


                      473, Kaimelio žiedas. Seno tipo lentelė..


                      406. Su naujo tipo lentele. Apie lentelės tipą spręskit patys


                      884.


                      Ir Viršuliškių 2-ojo troleibusų parko 620, trečiadienį dirbęs 54 maršrute
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        817, Vilniaus gatvė. Šiandien dirbęs 53-am maršrute

                        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2013.12.16, 21:22.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Sis autobusas buvo isvaziaves labai trumpam laikui. Po mazdaug vieno rato jis buvo pakeistas triasiu ir grizo atgal i parka. Todel piko metu jisai stovejo parke.

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            817, Vilniaus gatvė. Šiandien dirbęs 53-am maršrute

                            Atvaizdas
                            Tarp kitko, šioje nuotraukoje matosi troleibusas Solaris Nr. 1676 su nauja reklama. Dar penktadienį jis buvo be reklamos.

                            Comment


                              Šeštadienį 115-u dirbo neįprastai didelis šiam maršrutui autobusas: Saffle 5000 nr. 845
                              N. Vilnios žiede:



                              Šalčininkų AP MAN 362FRH atstovoje tarp reisų:

                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Mettal, gal važiavote 115 maršrutu? Kaip jis ten pravažiavo?

                                Comment


                                  Pravažiavau reisą. Į Mileišiškių kalną važiavo sunkiai, bet įvažiavo ir netgi nebuvo problemų prasilenkti su mašinomis. Beveik įkopus į kalną už Rokantiškių stotelės (37-o žiedas) atsirado priešpriešinių mašinų, bet joms teko važiuoti pusiau keliu - pusiau skardžiu.
                                  Visa laimė, kad nebuvo sniego pusnių šalikelėse, kitaip prasilenkti būtų kur kas sudėtingiau.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Trečiadienį.
                                    Viršuliškių 2-ojo autobusų/troleibusų parko #622-as. Stoties atstovos aikštelė Seinų g.




                                    Penktadienį Vaduvos atstovos aikštelėje. Pertraukiamu grafiku dirbo šie dujokai:
                                    #803. 8 maršrutas


                                    #814. 25 maršrutas


                                    #813. 68 maršrutas. Vietoje įprasto 506-o


                                    Bei "Ridvijai" 28-am maršrute gelbėjęs #029. 20-am maršrute dirbo #087


                                    "Ridvijos" MB Sprinter 412D, valst.nr. HAB 114


                                    Šiandien 61-am maršrute dirbo #947. Kiek pamenu, tai jau trečias atvejis, kai 12-os metrų ilgio mašina dirba šiame maršrute savaitgalį
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Pirmoji Berkhof Jonckheer-G nr. 283 darbo diena. Laisvės prospektas, 2G maršrutas.

                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Šiandien Erfurto g.
                                        VVT Saffle 5000 nr. 865, 49 maršrutas



                                        Ridvijos Mercedes-Benz Sprinter 416CDI nr. GZV 776, 20 maršrutas



                                        Kadangi šiandien visi masiškai važiuoja į centrą ir Akropolį pirktis dovanų, kai kurie maršrutai gerokai vėluoja.
                                        7 maršruto autobusų porelė Architektų g. (MAN NG313 CNG nr. 880 ir 882)



                                        Už 20 min. Erfurto g. - 22-ų porelė MR O405GN2 CNG nr. 913 ir Volvo 7700 nr. 780



                                        Atsitinka ir šitaip... Mažylis VanHool A508 nr. 066 2-ojo troleibusų parko maršrute nr. 32

                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Didžiųjų metų švenčių belaukiant. Gruodžio 23:
                                          #482. Eglių gatvėje prie PC "Rimi"


                                          #504. Pergalės gatvė


                                          #786. Mickūnai




                                          #823, #833 27-am ir #757 14-am maršrute. Arimų gatvė


                                          Ir Linksmų Kalėdų visiems miestiečiams linkintis #873
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X