Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prisimenant senuosius maršrutus.



















    Comment


      Autobusai kurių jau niekada nebeišvysime Vilniaus gatvėse.

      Carrus K204 City L, numeris 810, Žveryno žiedas, 63 maršrutas.



      Karosa B741, numeris 125, 45 maršrutas, Studentų miestelis.





      Karosa B741, numeris 124, 22 maršrutas, Alberto Goštauto gatvė.



      Karosa B741, numeris 241, Justiniškių žiedas, 73 maršrutas.



      Ir Pylimo gatvėje, 43 maršrutu.

      Comment


        Prisiminimui.

        Solaris Urbino 12, numeris 581, Kalvarijų gatvė, 10 maršrutas.



        Comment


          2014-02-27 d. Solaris Urbino CNG 12 950 65
          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

          Comment


            2014-02-28 d. Solaris Urbino 12 CNG 953 36 St. Balsiai





            2014-03-07 d. Solaris Urbino 12 CNG 954 36 Žalgirio st.






            2014-03-07 d. MAN LION'S CITY CNG 273 939 35 Žalgirio st.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Sugražintas į autobusų parką MAN NG272 nr.429, Seinų g., 78 maršrutas. Vienintelis ilgas autobusas su išsiskleidžiančiomis į išorę durimis Vilniuje.



              MB O405G nr.273 Konstitucijos pr., 4G maršrutas



              MB O405GN nr.268 Pilaitės pr., 4G maršrutas



              MB O520 Cito nr.029, Ozo g., 26 maršrutas



              Volvo 7700A nr.702, Ozo g., 5G maršrutas



              Kovo 11-osios proga visi autobusai ir troleibusai važinėjo su trispalvėmis. MB O405 nr.455, Paberžės g., 75 maršrutas

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                MB O405GN nr.057, Kalvarijų ir Didlaukio g. sankryža, 34 maršrutas



                MAN Lion's city nr.934, Pagubė, 36 maršrutas



                Castrosua CS40 / MB O405G nr.546, Kalvarijų g., 1G maršrutas



                Volvo 7700A nr.779, Ukmergės g., 3G maršrutas. 21 val. šis autobusas jau dirbo 53-u.



                Šiemet Kaziuko mugės dėka atsirado labai reta proga pamatyti ilgą autobusą savaitgalį 22 maršrutu. Paskutinį kartą nuo tarybinių laikų (?) ilgi čia buvo pasirodę 2009 m. gegužės 1-2 dienomis "Vilnius Taize" renginio metu. Tuomet ilgi dirbo ir kituose maršrutuose: 46, 47, 63 ir netgi 28 su 30.
                Mūsų vairuotojų kultūros (visiškas draudžiamųjų ženklų ignoravimas) ir nerėgėto policijos aplaidumo dėka, 22 maršruto Lukiškių žiedas sekmadienį buvo užstatytas, todėl 22 ir Maxima bazės maršrutų autobusai važiavo garbės ratą J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto, Vasario 16-osios ir Lukiškių gatvėmis iki 43, 52, 56 ir 60 maršrutų galinės stotelės.
                MB O405G nr.517, V. Kudirkos g.

                Paskutinis taisė Mettal; 2014.03.12, 20:14.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  Sugražintas į autobusų parką MAN NG272 nr.429, Seinų g., 78 maršrutas. Vienintelis ilgas autobusas su išsiskleidžiančiomis į išorę durimis Vilniuje.
                  Neskaičiuojant Karosų?

                  Comment


                    Karosų durys šiek tiek kitaip veikia. Turėtas omenyje būtent toks mechanizmas kaip pas MB Citaro vidurinių durų.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Šiandien mačiau Volvo 7700A nr.779 dirbantį 53 maršrutu. Autobuso ratai nudažyti, ir vien šis pokytis suteikia autobusui "šviežumo". Puikus sprendimas, galėtų visus Volvo šitaip atnaujinti.
                      دائما الليتوانيه

                      Comment


                        #753. Vasario 24 pertraukiamu grafiku dirbęs 78-am maršrute


                        #951. Su signataru Pranu Dovydaičiu


                        #799. Vasario 27 dirbęs 1G


                        #917. Kaziuko mugės metu važiavęs Pamėnkalnio gatve, toliau įprasta apylanka renginių metu


                        Ir buvęs paskutinis nenufotografuotas Solaris - #957 su signataru Jonu Smilgevičiumi


                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Kovo 11-osios proga visas VT (išskyrus Ridviją, Transrevį ir Meteorit Turą) važinėjo su vėliavėlėmis. Keletas iš jų:
                          Viršuliškių 2TP #432.


                          Vietoje 593 iš rezervo į 15 maršrutą išvažiavęs #730


                          #651.


                          #266.


                          Ir atstovos aikštelė Geležinkelio gatvėje. Nuo pradžios į galą:
                          #471, #764, #753, #521, #595, #102
                          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.03.15, 20:16.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Norite sužinoti, kuriame mieste irgi važinėja autobusai, nudažyti geltona-mėlyna spalvomis? Neatspėsite, tai Starachovicai (Lenkija)

                            http://phototrans.eu/images/photos/o...723/507366.jpg

                            Comment


                              Leipcige, Vokietijoje taip pat tokių spalvų važinėjo autobusai. Tik virš langų, bent jau pas Mb O 405GN buvo siaura mėlyna juosta.

                              Comment


                                Jau seniausiai donoru tapęs Mb 0520 Cito #031 taip pat turėjo tą pačią mėlyną juostą viršuje
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Peizazas
                                  Tokių spalvos autobusai ne naujiena, yra daugiau šalių kur su melyna-geltona spalvomis važinėja. pvz. http://fotobus.msk.ru/vehicle/174171/#n185079
                                  Tarnovas (Lenkija) šioje nuotraukoje.

                                  Comment


                                    Naujausia transporto priemonė Vilniaus miesto maršrutuose (bent jau aptikta vėliausiai ir visiškai atsitiktinai) - „Ridvijos“ MB Sprinter 413CDI nr. HAU128. 28 maršrutas ant viaduko Savanorių pr. virš Gariūnų / Kirtimų g.



                                    VVT Citroen Jumper nr.931 grįžta į parką iš užsakymo ar panašiai, Verkių g. Dieną prieš tai buvo pasirodęs 88 maršrute.



                                    Heuliez GX417 CNG nr.873, 1G maršrutas, Kalvarijų g. Švieslentė informuoja, kad neįgaliųjų rampa šiuo metu nepasiekiama. Na, kur gi nebus ji nepasiekiama, kai šiuose autobusuose jos išvis nėra, o kai kur per vidurį durų turėklas įstatytas

                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Vakar teko važiuoti šiuo Heuliezu į centrą, tai jau po pramogu a st. tikrai apie 70 zmoniu buvo, visi spaudesi kiek galeji. Mettal, kokiu laiku mazdaug fotografavai 873?

                                      Comment


                                        Kovo mėnesį.
                                        Volvo 7700 #797


                                        Man NG313 #878.




                                        Mercedes benz 045G #530 po perdažymo


                                        Volvo 7700 #769


                                        Viršuliškių 2TP Mercedes benz 0405GN #268
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Tas pats #268 iš kitos pusės


                                          Mercedes benz 0405GN2 CNG #915.


                                          Saffle 5000 #907. Dėl vietos trūkumo Santariškių žiede pertraukiamo grafiko 2G maršruto autobusai išdėlioti Santariškių gatvėje. Kai kurie atstovą atlieka Muzikų stotelėje


                                          Karosa B741.1920 #373. Su perdažytu priekiu


                                          Man NG232 CNG #870 ir Carrus K204 City L #807.


                                          Praeitą sekmadienį 19-am maršrute dirbęs Heuliez GX217 #910


                                          Ir pirmadienį tas pats #807, dirbęs 1G piko metu
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X