Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Siandienos nuotraukos:
    Karosa B841 #240. Stotis.

    Mercedes Benz O 405G #517. Skalviu ziedas.

    Volvo 7700A #775. Stotis.

    Comment


      Karosa B841 #230 19maršrutas. vienpamaininis grafikas


      Volvo 7700 #785 34maršrutas
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.09.25, 20:00.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Mercedes Benz O 405 #624. Antakalnio z. 2011.09.25


        Volvo 7700A #741. Antakalnio z. 2011.09.25

        Comment


          Mercedes Benz O 405G #530. Stotis. 2011.09.27


          Comment


            Stotis, Technikinė pagalba Scania garažinis numeris 016 nutempė Karosa B741 numeris 147 dirbančia 74 maršrutu į parką. Priežasties nežinau.



            Volvo 7700A su reklama, numeris 703, 53 maršrutas



            FIAT Ducato Maxi CNG numeris 916, stovi sugedes prie FIAT serviso Ozo gatvėje





            Comment


              Man NG272 CNG#875. Stotis. 2011.10.03

              P.S. Rasykite ka manote apie sia nuotrauka man i pasto dezute. Jusu nuomone man labai svarbi!
              Paskutinis taisė rvr; 2011.10.03, 17:48.

              Comment


                88 ir 89 maršrutais jau važiuoja vien Fiatai: 88 maršrutu 917 ir 918.
                Gedimino pr., ties Lukiškių aikšte



                88 maršrutu - 919 ir 921 (abu fotografuoti Gedimino pr. ties Lukiškių aikšte)



                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  šios savaitės rakursai:

                  antradienis:
                  Karosa b841 #052 16maršrutas. Stotis


                  ir šiandiena:
                  greičiausiai pirmą dieną po remonto linijoj Man NG312 #877 42maršrutas. Melioratorių st.
                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.10.08, 13:21.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    greičiausiai pirmą dieną po remonto linijoj Man NG312 #877 42maršrutas. Melioratorių st.
                    Atvaizdas
                    Su senu pyktu vairuotoju,vieną kartą,kai aš norėjau nufotkinti autobusą,jis įšbego iš autobuso su žodžiais:"S*ka, eik čia.Sudaužysiu tau kamera ir nieko parkė neįrodysi".
                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                    Comment


                      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                      Su senu pyktu vairuotoju,vieną kartą,kai aš norėjau nufotkinti autobusą,jis įšbego su žodžiais "S*ka, eik čia".
                      ne vairuotoją gi fotografuojam, o troleibusą/autobusą.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                        Su senu pyktu vairuotoju,vieną kartą,kai aš norėjau nufotkinti autobusą,jis įšbego iš autobuso su žodžiais:"S*ka, eik čia.Sudaužysiu tau kamera ir nieko parkė neįrodysi".
                        -...Ir nieko parke neirodysi. Tai greiciausiai buvo kazka tai prisidirbes/padares... ;DDD

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis

                          ne vairuotoją gi fotografuojam, o troleibusą/autobusą.
                          Vat būtent Neįrodysi tu parke, kad fotografavai autobusą, o ne vairuotoją
                          Juokauju žinoma.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė tomoxas Rodyti pranešimą
                            -...Ir nieko parke neirodysi. Tai greiciausiai buvo kazka tai prisidirbes/padares... ;DDD
                            Ne,nieko nedariau,tiesiog nufotkinau autobusą O jis taip atreagavo...
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                              Ne,nieko nedariau,tiesiog nufotkinau autobusą O jis taip atreagavo...
                              Turiu uomeni vairuotoja Juk nieko nepadares zmogus taip nereguotu
                              Paskutinis taisė tomoxas; 2011.10.08, 19:09.

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Ne,nieko nedariau,tiesiog nufotkinau autobusą O jis taip atreagavo...
                                rvr'ui Antakalnio žiede, autobuso vairuotojas, pamatęs, kad ateina fotografuot, išlindo ir pasakė: "Negalima fotografuot". o kai nufotkino, jis jam kumštį parodė
                                Parašė tomoxas Rodyti pranešimą
                                Turiu uomeni vairuotoja Juk nieko nepadares zmogus taip nereguotu
                                yra visokių vairuotojų
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Bet kas jam is to rekavimo ir bandymo atbaidyt fotografuojancius zmones? Tik parodo kokia Lietuvos kultura, turistams. Aisku jei ten tokiu buvo.. Taciau taip daryti negrazu nes manau kad nereikia daug mastymo kad suprastum kad jisai nelabai draugiskai frazes sklaido.

                                  Comment


                                    Nesuprantu dabartiniu vairuotoju. Daug kartu esu sakes, kad fotografuoju autobusa, o ne pati vairuotoja, bet jie to nesupranta. Fotografuodamas troleibusus bent jau man tokiu problemu nekyla.

                                    Comment


                                      Parašė rvr Rodyti pranešimą
                                      Nesuprantu dabartiniu vairuotoju. Daug kartu esu sakes, kad fotografuoju autobusa, o ne pati vairuotoja, bet jie to nesupranta. Fotografuodamas troleibusus bent jau man tokiu problemu nekyla.
                                      kaip kažkas iš forumiečių minėjo, jog taip elgiasi vairuotojai, kurie yra "prisidirbę"
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Kai kurie tiesiog teisiškai neišprusę ir galvoja, kad, kadangi autobusas yra privati nuosavybė, fotografuoti jį yra draudžiama.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Kai kurie tiesiog teisiškai neišprusę ir galvoja, kad, kadangi autobusas yra privati nuosavybė, fotografuoti jį yra draudžiama.
                                          neissigalvok. Yra prisidirbe,iskolioje keleivius ar pan ir dabar galvoja,kad ji nufotkinsi autobuse ir rasysi skunda pridedamas nuotrauka,kad stai sis asmuo dare ta ar ana.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X