Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos autobusų eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip atsimenu, senelis, kuris sedėjo 120-ame autobuse, kažkada vairavo su 37-u. Ar teisus?

    Įdomu, ar 15-ame galima būtų įrašyti info į švieslentę. Būtų dar neblogai, jei padaryti 14,16,93,94 švieslenčius.
    Paskutinis taisė Artem Andrejev; 2012.11.05, 16:28.

    Comment


      Parašė Prodigal Stranger
      Jau seniai pastebėjau, kad KLAP'o dažytojai uždažo MAN autobusų pavadinimo raides. Kodėl taip daroma? Labai gražiai atrodo, kai tos raidės ir ženkliukas nudažyti baltai. Jei neklystu, dabar tik gar. nr. 08 yra su gražiu ženkliuku.

      Comment


        Parašė Prodigal Stranger
        Noriu paklausti, ar cia ne taip seniai siame autobuse suprogramavo svieslente, ar jinai jau nuo seniau suprogramuota?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Dar būtų gerai, kad kaimynas/brolis 68-as įšeitų į reisus.... 12-2012 tikrai turės išvažiuoti.

          Comment


            Nera už ką.
            Kaip žinau, jam keičia variklį. Tai išemė iš dylerio MAN NL222 (kuris buvo raudonas/juodas/baltas)

            Comment


              Žali dujiniai jau turbūt visi patvory su pakeltais kapotais? Kokio velnio juos čia atgabeno, turbūt tik simboliškai pavažinėjo ir nuolatos buvo remontuojami ir kanibalizuojami.
              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

              Comment


                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                Žali dujiniai jau turbūt visi patvory su pakeltais kapotais? Kokio velnio juos čia atgabeno, turbūt tik simboliškai pavažinėjo ir nuolatos buvo remontuojami ir kanibalizuojami.
                http://fotobus.msk.ru/list.php?serv=0&did=1454&mid=1151
                Jei kalbi apie šiuos, tai jie tiesiog buvo laužai jau tuomet, kai atkeliavo į Klaipėdą. KLAP mechanikai nelabai ir mokėjo tvarkyti šią skandinavišką techniką. Paskutiniu metu jie tarnavo kaip donorai. Netgi atvykdavo buvusios "Vilniaus autobusų" įmonės darbuotojai, atsivežti detalių nuo šitų mašinų. Todėl nuspręsta visus KLAP priklaususius Saffle 5000 pergabenti į Vilnių.

                Comment


                  Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                  http://fotobus.msk.ru/list.php?serv=0&did=1454&mid=1151
                  Jei kalbi apie šiuos, tai jie tiesiog buvo laužai jau tuomet, kai atkeliavo į Klaipėdą. KLAP mechanikai nelabai ir mokėjo tvarkyti šią skandinavišką techniką. Paskutiniu metu jie tarnavo kaip donorai. Netgi atvykdavo buvusios "Vilniaus autobusų" įmonės darbuotojai, atsivežti detalių nuo šitų mašinų. Todėl nuspręsta visus KLAP priklaususius Saffle 5000 pergabenti į Vilnių.
                  Ne visus. Gabens tuos, kurie be garažinio numerio yra
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Ooj, Supjaustys tų, kurie yra KLAPo 401-406.
                    Kitų atvėš į Vilnių. Ir nieko čia daugiau neišpasakosi. Bet čia dar planuose. Kada viskas tai atsitiks dar tiksliai nežinau.

                    Comment


                      Parašė Prodigal Stranger
                      Taip, ketvirtadienį ryte atsitiktinai užmačiau jį važiuojantį į Dituvą.
                      Beje, vakar teko važiuot ir su gar. nr. 68. Dirbo 10-u maršrutu.
                      Pagaliau 68-as dirba. Aš irgi vakar mačiau ji. TA praėjo 15 diena.
                      Dėl PA naujo pirkinio, gal matėte kokios markės yra autobusas ir kokios spalvos? Ačiū!

                      Comment


                        Ne visai į temą, bet:


                        Buvo privaryta pilna aikštelė vienas prie kito, o dabar jau turbūt keli belikę. Galvojau, kad pardavimui, o pasirodo sudraskymui į metelo laužą.

                        Koordinatės:
                        http://www.maps.lt/map/default.aspx?...id,stops,zebra
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Oho! Kas įdomiausia, tai KLAPo laužyne nėra autobusų su tokiomis reklamomis / užrašais. O tai reiškia, kad parplukdė iš Švedijos tik tam, kad suardytų į metalo laužą.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            KLAP'e tiek nebuvo, ta pilka krūva tai suardytų dvigubų autobusų "garmoškės".
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Rugsėjo pradžioje vilkikas visa diena vėžė sujungtinių Safflų kažkur. Na dabar žinosiu, kur ir kaip. Eimantai, ten yra koks nors sargas ar aptverta teritorija? Ačiū

                              Comment


                                Teritorija aptverta, bet žmonių ten mažai teko matyti per kelis kartus fotografuojant geležinkelį. Bėgiais ir patekimas gali būti atviras.
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Mm, aišku. Ačiū už informaciją.

                                  Kažkada mačiau, kaip vėžė vieną autobusą. Link "Gintarinio vairo" parko vėžė. Matyt į tą vietą. Visada galvojau, kad tik Kuusakoski supjausto.

                                  Comment


                                    Ir tą raudoną pjaustymui? Nenusenęs juk.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Čia aš fotkinau pernai, man atrodo Lapkritis 2011. Bet man atrodo, kad čia jis ir yra: http://fotobus.msk.ru/photo/718716/ (tiksliai nežinau)

                                      Comment


                                        Parašė Artem Andrejev Rodyti pranešimą
                                        Čia aš fotkinau pernai, man atrodo Lapkritis 2011. Bet man atrodo, kad čia jis ir yra: http://fotobus.msk.ru/photo/718716/ (tiksliai nežinau)
                                        Esu tikras, kad čia jis ir yra.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Turbūt jis ir yra. Nors Gruodžio pradžioje ten to autobuso dar nebuvo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X