Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
    O tai tie gyvatės abu 37 maršrute važinėja? Šiandien mačiau laksto. Į kitus maršrutus dar nesiunčia?
    Na kolkas tai tik 37 lygtais. Kažką žadėjo ir į kitus paleisti vėliau

    Comment


      Parašė RobertasS Rodyti pranešimą
      Na kolkas tai tik 37 lygtais. Kažką žadėjo ir į kitus paleisti vėliau
      Aš ir kažką girdėjau. Bet jie abu kursuoja 37 -ame? Ar tik vienas? Nes labai retai jie matosi eisme.
      Neskubėk ir nespėsi.

      Comment


        Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
        Aš ir kažką girdėjau. Bet jie abu kursuoja 37 -ame? Ar tik vienas? Nes labai retai jie matosi eisme.
        Taip, abu dabar tik 37-tame važinėja piko metu.

        Comment


          Nuo šiandien dirba 840 37 . Tai yra šiandien 37ame 3 gyvatės. Beto gyvatės dar dirbs 39ame pertraukiamu grafiku, Bet gali būti ir i savaitę porą kartų dar kokiame kitame maršrute.

          Comment


            "Dirba gyvatės" dviprasmiškai skamba. O kaip yru su jų patikimumu? Viena iš mano skepticizmo priežasčių buvo šio modelio nepasiteisinimas Hamburge, o Kauno gatvių danga matyt dar didesnis iššūkis?

            Comment


              Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
              Nuo šiandien dirba 840 37 . Tai yra šiandien 37ame 3 gyvatės. Beto gyvatės dar dirbs 39ame pertraukiamu grafiku, Bet gali būti ir i savaitę porą kartų dar kokiame kitame maršrute.
              39? Man atrodo Medekšinės g. ilgas ir taip vos apsisuka, o čia dar trijų sekcijų.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Gal buvo išbandyta. O gal kažkas pasikeitė galinėje stotelėje. Senokai buvau tai negaliu pasakyti. Bet vienintelė kliutis apsisukti buvo namas , kurio kampą autobusai jau nemažai apdaužė.

                Comment


                  Gyvenau daug metų netoli, viskas ten normaliai su apsisukimu.

                  Comment


                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                    Nuo šiandien dirba 840 37 . Tai yra šiandien 37ame 3 gyvatės. Beto gyvatės dar dirbs 39ame pertraukiamu grafiku, Bet gali būti ir i savaitę porą kartų dar kokiame kitame maršrute.
                    Kai jau išbandyta "gyvatė" Parodos kalne, ar nebūtų geriau ją paleisti kokiu 6?Nors 39 dvigubi, kiek man piko metu tenka važiuot, taip pat būna beveik pilni.

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Gyvenau daug metų netoli, viskas ten normaliai su apsisukimu.
                      Nu tikrai man sunku patikėti, kad čia gali apsisukti toks ilgas autobusas - https://goo.gl/maps/wuJ59
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Šiandien ryte 21 maršrutu važiavo 803. Čia koks dieną pavėlavęs Kauno Autobusų pajuokavimas ar ką?

                        Comment


                          Parašė rytis001
                          Nesamonė.
                          2h stovėjau lietuje ir jo laukiau, o 37 6 grafiku dirba 833.
                          Aš nekaltas, kad autobusas sugedo . Tam yra Kvt.lt realaus laiko sistema

                          Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
                          Šiandien ryte 21 maršrutu važiavo 803. Čia koks dieną pavėlavęs Kauno Autobusų pajuokavimas ar ką?
                          Tiesiog taip buvo priskirtas autobusas dėl valandų , nes toks grafikas kur dirba tik beveik 5h yra tik vienas ir 21ame , o po pietų gali būti kaip rezervas, profilaktika ar techninė apžiura.
                          Paskutinis taisė Gintaras663; 2015.04.02, 20:36.

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Nu tikrai man sunku patikėti, kad čia gali apsisukti toks ilgas autobusas - https://goo.gl/maps/wuJ59
                            Na paprastas dvigubas arba triasis be problemu sukinejasi, o sito teigia, kad dar geresnis issisukimas, tai va...

                            Comment


                              Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
                              Šiandien ryte 21 maršrutu važiavo 803. Čia koks dieną pavėlavęs Kauno Autobusų pajuokavimas ar ką?
                              Kartais dirba 21 vienpamaininiu grafiku ilgi autobusai.

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Na paprastas dvigubas arba triasis be problemu sukinejasi, o sito teigia, kad dar geresnis issisukimas, tai va...
                                Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
                                  Manevringumas gatvėse ir apsisukimo spindulys dvi skirtingos transporto priemonės eksploatacinės savybės. Ilgesniam autobusui reikalingas didesnis apsisukimo spindulys.

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
                                    Tai sakau, kad be problemu, sociai dar lieka vietos sitam gal bus sunkiau, bet vairuotojai juk profai, na bus matyt. Jei kam idomi mano nuomone, tai as nematau reikalo iki Romainiu triguba autobusa varinet. Reikia pabaigt galu gale sita nesamone, kaip vienas pagrindiniu Silainiu autobusu marsutu aptarnauja miesto pakarascius kaip Romainiai ar Neveronys.

                                    Comment


                                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                      Manevringumas gatvėse ir apsisukimo spindulys dvi skirtingos transporto priemonės eksploatacinės savybės. Ilgesniam autobusui reikalingas didesnis apsisukimo spindulys.
                                      Aš tai ir turėjau omenyje

                                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                      Tai sakau, kad be problemu, sociai dar lieka vietos sitam gal bus sunkiau, bet vairuotojai juk profai, na bus matyt.
                                      Profas ar ne profas, bet tu niekaip neapsuksi autobuso, jeigu jis ten fiziškai negali apsisukti. Nors Google Street View ir "susiaurina" vaizdą, bet vis tiek ta aikštelė yra per maža tokiam autobusui. Domeikava ir Rokai dar pusė bėdos - ten nėra tokių apribojimų kaip čia: namas ir stotelės paviljonas.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Kad triašis ar paprastas dvigubas apsisuka aš tikiu. Juk kažkaip šitiek metų važinėja Galbūt jis ir gerai sukasi, bet jam vis tiek pilnam apsisukimui reikės didesnės aikštelės.
                                        Tai gal pažiūrim į duomenis ir reikės mažiau ginčytis? AGG 300: R2=12.5 m; AG 300: R2=11.5 m.

                                        Comment


                                          Šiom dienom pradėta atgaivinti Jelcz 353 po daugiau nei pusę metų stovėjimo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X