Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sigitukaz Rodyti pranešimą
    39 is palemono ir po 22 siandien vaziavo, taip kad maziau kiekvienam poste skuskis.
    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
    Dar 19 autobusas iš palemono irgi 22h su trupučiu. Tad pritariu Sigitukaz.
    Už viaduko stotelė vadinosi Palemono g. . Ten šie maršrutai važiuoja? Tad neverkit kad mikriukai kursuoja.
    Neskubėk ir nespėsi.

    Comment


      Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
      Už viaduko stotelė vadinosi Palemono g. . Ten šie maršrutai važiuoja? Tad neverkit kad mikriukai kursuoja.
      Žmogus sugebėjo nueit iki Lukoilo, bet nesugebėjo nueit keliasdešimt metrų iki kitos stotelės.

      Comment


        Parašė kostasas Rodyti pranešimą
        Žmogus sugebėjo nueit iki Lukoilo, bet nesugebėjo nueit keliasdešimt metrų iki kitos stotelės.
        Iš mano pasisakymų yra juokiamasi , bet aš taip pat juokiuos iš kitų. Tad tyčiokis kaip nori man vienodai. Kauno VT po mikrų naikinimo yra kaip mažas vaikas. Jei nuimant maršrutus norima pelno , tai reikia pagalvoti ir apie jo didėjimą nuėmus mikrus. Apgalvojant reisų skaičių ir t.t.
        Neskubėk ir nespėsi.

        Comment


          O kelinto tu cia mikriuko tokiu metu planavai sulaukt? Vaziuojantys i pakrascius, jie darba baigia truputi po 18h.

          Comment


            Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
            Iš mano pasisakymų yra juokiamasi , bet aš taip pat juokiuos iš kitų. Tad tyčiokis kaip nori man vienodai. Kauno VT po mikrų naikinimo yra kaip mažas vaikas. Jei nuimant maršrutus norima pelno , tai reikia pagalvoti ir apie jo didėjimą nuėmus mikrus. Apgalvojant reisų skaičių ir t.t.
            is tavo pasisakymu yra pagrindo juoktis.

            Comment


              Iš Palemono g. paskutinis 9 turi išvažiuoti 19:07. Daugiau ten niekas nevažiuoja ir per paskutinius kelis metus nevažiavo.
              Nors man įdomu išvis, kiek realiai to grafiko yra prisilaikoma, ypač vakare. Ypač prisiminus lyg ir Garbaniaus minėtas istorijas su 13 ir 44.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Nesilaikoma, nes istiesu nera ten tu keleivių vakarais. Dėl to man ir idomu kaip "Kautra" išsilaikys, nes kolkas teigia, kad važinės pagal grafika.

                Comment


                  Bent jau esu girdėjas mikrobai turėtu važiuoti taip kad pirmas ir paskutinis išvykimai pagal tvarkarašti turi įvykti. kiti laikai nesvarbus grafikas, nors realiai nemanau kad aplamai tokiu dalykų laikomasi ypač kai liko paskutinis mėnesis kursavimui.

                  Comment


                    http://ebus.lt/keleivinio-transporto...tuvs-vyko.html

                    Kaip cia visi toki fakta praleido, Grigeliui ate?

                    Comment


                      Taip pat panasu, kad perkami nauji mikrobai:

                      https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=197557

                      Nesuprantu, kodel turi buti nedaugiau nei 10 sedimu vietu? Dabartinis 44 vazineja pastoviai pergrustas.

                      Comment


                        Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                        Ametistas: teisingai pasakei. Panda: O kad baudžiaką kelt tiem mikram , tai įdomų už ką? Kad teko juo naudotis ir kaip bulvę pravežė? Nejuokink tik svieto.
                        Kelt uz tai kad jie dirba uz dienos inasa, o alga tik ant popieriaus pasirasant.Arba neduoda dirbt neatnesus inaso pilno dienos, o birzai pristato duomenis kad padare pravaiksta, ir tai vairuotojas lieka nedraustas sodroj.

                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        Iš Palemono g. paskutinis 9 turi išvažiuoti 19:07. Daugiau ten niekas nevažiuoja ir per paskutinius kelis metus nevažiavo.
                        Nors man įdomu išvis, kiek realiai to grafiko yra prisilaikoma, ypač vakare. Ypač prisiminus lyg ir Garbaniaus minėtas istorijas su 13 ir 44.
                        M44 jau kokie 3 metai kai nevaziavo i palemona, vaziavo tik iki brukniu tako sustojimo, biruliskiu 8 dabartinio pasto. Buvo nuimtas nuo sausio pradzios. Pazystu viena ten dirbusi M44 kuriam nedave dirbt net 1,5 menesio, nes neatnese pilno inaso, vakare atidirbus visa diena. BET sodrai sugebejo atsiskaityt taip kad jis padere pravaikstas, ir nemoket mokesciu .

                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Nesilaikoma, nes istiesu nera ten tu keleivių vakarais. Dėl to man ir idomu kaip "Kautra" išsilaikys, nes kolkas teigia, kad važinės pagal grafika.
                        Vazines pagal grafika, nes vairuotojam mokes algas, atostoginius ir dirbs vairuotojai po 8-9 h per diena, o ne taip kaip iki siol, visa diena ir uz inasa.Tai bus laikomasi grafiko, nebus lenktyniu ir visa kita. Jiem jau nereiks kovot uz buvi, kaip buvo ypac matoma M30

                        Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                        Bent jau esu girdėjas mikrobai turėtu važiuoti taip kad pirmas ir paskutinis išvykimai pagal tvarkarašti turi įvykti. kiti laikai nesvarbus grafikas, nors realiai nemanau kad aplamai tokiu dalykų laikomasi ypač kai liko paskutinis mėnesis kursavimui.
                        Deja tu neteisus, dar jie vaziuos kiek man yra zinoma iki gruodzio kai kurie, kol kautra gaus masinas. Dabar yra sudarytos sutartys su buvusiais vezejais kad jie aptarnaus kol gaus masinas kautra.
                        Paskutinis taisė uksas; 2014.07.13, 20:30. Priežastis: PAPILDYMAS

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Taip pat panasu, kad perkami nauji mikrobai:

                          https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...asp?PID=197557

                          Nesuprantu, kodel turi buti nedaugiau nei 10 sedimu vietu? Dabartinis 44 vazineja pastoviai pergrustas.
                          Kol kas tai tik techninės specifikacijos projektas. Gali būti, kad kažkas keisis.

                          Parašė uksas Rodyti pranešimą
                          Kelt uz tai kad jie dirba uz dienos inasa, o alga tik ant popieriaus pasirasant.Arba neduoda dirbt neatnesus inaso pilno dienos, o birzai pristato duomenis kad padare pravaiksta, ir tai vairuotojas lieka nedraustas sodroj. <...>
                          Mes visi puikiai visa tai žinom. Nebūtina kartoti to per visus savo pranešimus.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                            Bendrauju su Keleta KA viršininkų ir su P.Keru.
                            tai ir boilinga kartu losiat?


                            Citata:
                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Kol kas tai tik techninės specifikacijos projektas. Gali būti, kad kažkas keisis.



                            Mes visi puikiai visa tai žinom. Nebūtina kartoti to per visus savo pranešimus.

                            Tai darykit isvadas jei ir jus zinote, kad taip vyksta.Padarykite jei tokie gudrus kad to nebutu.Tikrai daug vairuotoju jum aciu pasakys. O darbo neduoda, sodrai pateikia duomenis kad pravaiskta padare 1,5 menesio ....
                            Paskutinis taisė uksas; 2014.07.17, 19:50.

                            Comment


                              Parašė uksas Rodyti pranešimą
                              Kelt uz tai kad jie dirba uz dienos inasa, o alga tik ant popieriaus pasirasant.Arba neduoda dirbt neatnesus inaso pilno dienos, o birzai pristato duomenis kad padare pravaiksta, ir tai vairuotojas lieka nedraustas sodroj.
                              .
                              Tai jei žinojai - ko tylėjai? Turi argumentus , gal ir įrodymų? Nereikėjo tylėt , o pranešt , būt pilietiškam , o ne čia verkt , kad blogai mikriukai. Beja pagalvok , kiek bus vairuotojų be darbo. Kas juos priims?
                              Neskubėk ir nespėsi.

                              Comment


                                Čia diskusijų forumas, o ne skundų knyga. Vieną-du kartus parašei ir užteks. O dabar kartojiesi kiekvienoje žinutėje ir dar nori, kad kažkas už tave čia kažką padarytų.
                                Paskutinis taisė Mettal; 2014.07.16, 15:21.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  As kai papasakoju realybe, bunu uzbanintas, jum tai nepatinka reali padetis, labai supykstate. Gali buti, kad viesa paslaptis ar teisybe jum akis drasko.As neturiu ko slept, tegul zmones zino kokia yra situacija tame darbe. Gal kam pravers si informacija pries isidarbinant. O ne suzinos jau isidarbine, kai bus jau velu kazka keists, liks viena iseitis rasyt pareiskima isejimui is darbo ....Gal sakau uzteks remt tas firmas, kad jie galetu kanaruos, maldivuos atostogaut uz vairuotoju uzdirbtus litus

                                  Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                  Tai jei žinojai - ko tylėjai? Turi argumentus , gal ir įrodymų? Nereikėjo tylėt , o pranešt , būt pilietiškam , o ne čia verkt , kad blogai mikriukai. Beja pagalvok , kiek bus vairuotojų be darbo. Kas juos priims?
                                  Gerus ir pareigingus visada priims visur, tik beda su stikliuko megejais, aisku tuos ir priims , bet kraus darbus, o jie tyles
                                  Paskutinis taisė uksas; 2014.07.16, 15:31.

                                  Comment


                                    Daug nuotrauku
                                    http://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-...negirdetas.htm
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Liuks!!!
                                      Ypatingai įspūdingai atrodo 10 ir 11 foto: gražūs nauji autobusai, pasitempę uniformuoti vairuotojai, gražu!

                                      Comment


                                        Kam jie tuos ratu gaubtus nuimineja ????

                                        Comment


                                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                          Kam jie tuos ratu gaubtus nuimineja ????
                                          Nežinau kaip Kaune, bet Vilniuje VVT valdžia yra prieš ratų gaubtus. Iš ispaniškų vienintelis hybridas ir #982-as su ratų gaubtais
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X