Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pastebėtas Mercedes-Benz Nr. 529 su reklama ant galinės autobuso dalies. Dar vieną mersedesą su panašia reklama mačiau prie geležinkelio tilto, link Liepkalnio.

    Comment


      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
      Pastebėtas Mercedes-Benz Nr. 529 su reklama ant galinės autobuso dalies. Dar vieną mersedesą su panašia reklama mačiau prie geležinkelio tilto, link Liepkalnio.
      Antrasis Mercedes, gavęs Batumio (Gruzijos sostinės) reklamą yra 532
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Batumis nėra sostinė.

        Comment


          2TP 498 MB O405N2 gavo reklamą ant galo.
          My Flickr
          My Trainpix

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
            Pastebėtas Mercedes-Benz Nr. 529 su reklama ant galinės autobuso dalies. Dar vieną mersedesą su panašia reklama mačiau prie geležinkelio tilto, link Liepkalnio.
            Antrasis Mercedes, gavęs Batumio (Gruzijos sostinės) reklamą yra 532
            529-ojo šiandien matyti neteko, tačiau Batumio (o gal tiksliau reiktų sakyti – WizzAir?) reklamas ant dviejų autobusų užfiksuoti pavyko (abu rytinių pietų metu, šalia stoties).

            Nr. 520, 12 maršrute:


            Nr. 532, 16 maršrute:

            Comment


              Ar gali būti ir daugiau Mercedes autobusų su šia galine reklama?

              O šiaip derėtų pabrėžti, jog šiems trims pastariesiems autobusams - pirmoji reklama per visą Vilniuje eksploatuojamą laikotarpį
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Ar gali būti ir daugiau Mercedes autobusų su šia galine reklama?
                Šiandien tokią reklamą mačiau ir ant 511 (neįsitikinęs, bet turbūt dirba 2G maršrute).

                Comment


                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                  Šiandien tokią reklamą mačiau ir ant 511 (neįsitikinęs, bet turbūt dirba 2G maršrute).
                  Patvirtinsiu, jog 511 su reklama 2G maršrute
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Nauja reklama Vilniuje ant Solario 1679:

                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Šiandien (04-20) 1G mačiau 778, kurio reklama tokia pati kaip ant 748.

                      Comment


                        Šiandien 34 754 su nauja reklama, kažkokia apie Lenkiją.

                        Comment


                          Kaunas. Nenauja, bet dar nebuvusi fotogalerijoje, reklama ant Nr. ... (027) .



                          Comment


                            Netokia ir nauja, bet čia dar nerodyta reklama ant Kauno 635:

                            Jai ir Kaune padarė, kad reklamos negalima klijuoti ant priekio tai š...
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Ai jo tiesa tokia kaip ir ant 024 yra ir ant 012
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                atsiprašau už kokybę, fotografuota iš kito autobuso, štai tokią reklamą pavyko prigauti

                                Comment


                                  Kaunas. "Van Hool" Nr. 841 jau apklijuotas "Credit24" reklama garaže, kuri gan nykiai atrodo, kaip tokiam autobusui buvo galima kažką įspūdingiau sukurti. Taip pat nuo autobusų ir troleibusų, važinėjančių su senesnėmis reklamomis, nulupama reklamos dalis, esanti ant transporto priemonės priekio.

                                  Comment


                                    Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                    Kaunas. "Van Hool" Nr. 841 jau apklijuotas "Credit24" reklama garaže, kuri gan nykiai atrodo, kaip tokiam autobusui buvo galima kažką įspūdingiau sukurti. Taip pat nuo autobusų ir troleibusų, važinėjančių su senesnėmis reklamomis, nulupama reklamos dalis, esanti ant transporto priemonės priekio.
                                    Šita su priekinių reklamų nulupimu nesąmonė, deja ir iki Kauno atkeliavo. Nereikia panašu miestui nei estetikos nei papildomų pajamų.

                                    Comment


                                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                      Kaunas. "Van Hool" Nr. 841 jau apklijuotas "Credit24" reklama garaže, kuri gan nykiai atrodo, kaip tokiam autobusui buvo galima kažką įspūdingiau sukurti. Taip pat nuo autobusų ir troleibusų, važinėjančių su senesnėmis reklamomis, nulupama reklamos dalis, esanti ant transporto priemonės priekio.
                                      Cia nuo kokiu reklamu nulupa priekius?

                                      Comment


                                        Kad ir nuo Šitos
                                        Pirmadienį mačiau,važiuodamas autobusu. Atrodo šlykščiai

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Kad ir nuo Šitos
                                          Pirmadienį mačiau,važiuodamas autobusu. Atrodo šlykščiai
                                          Vyksta reklamos perklijavimo/remonto darbai. Kitą savaite bus vėl su priekiu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X