Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    šiandien pastabėjau ir Kaune Solaris visą troleibusą dengiančia Turkish Airlines reklama. Dirba pirmame maršrute, garažinio nespėjau pamatyti.

    Comment


      Antrasis MB Citaro, Nr. 154 su "Rollton" reklama – vakar, 73 maršrute:

      Comment


        Kaune dar vienas troleibusas solaris gavo reklamą , 012 apklijavo Turkish Airlines reklama

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Dar šią savaitę mačiau 2689 su šia reklama
          Oi, tada gal ir 2689, o ne 2686. Fotografavau jį kartu su 2716, bet jau nebeatsimenu.
          Na, ir lyg to būtų maža, dar viena Turkish airlines ant kažkurio 1 parko Solario iš 4 arba 17 maršrutų (matytas važiuojantis nuo Žygimantų į A. Goštauto g.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
            šiandien pastabėjau ir Kaune Solaris visą troleibusą dengiančia Turkish Airlines reklama. Dirba pirmame maršrute, garažinio nespėjau pamatyti.
            Garažinis numeris 003.

            Comment


              Parašė Lich Rodyti pranešimą
              Garažinis numeris 003.
              Dar 012 turi šia reklamą

              Comment


                Pagavau ir aš „makaroną“, 43 maršrutas

                Comment


                  Kaunas




                  Comment


                    Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                    Pagavau ir aš „makaroną“, 43 maršrutas

                    Atvaizdas
                    Man nepatinka Rollton užklijuota reklama ten, kur matosi vairuotojo langas ir ji tarsi "bim" pasibaigia. Galėjo kažkaip priekį apklijuoti gražiai.
                    My Flickr
                    My Trainpix

                    Comment


                      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                      Man nepatinka Rollton užklijuota reklama ten, kur matosi vairuotojo langas ir ji tarsi "bim" pasibaigia. Galėjo kažkaip priekį apklijuoti gražiai.
                      Pusf bėdos dar Kaune Škodos baisiau su šia reklama atrodo,klijuodami nesugebėjo šoninių langų gumų neapklijuot

                      Comment


                        2689 ir 2716 Pašilaičių žiede. Tokia pat reklama yra ir ant 1676 (2 maršruto), taigi, iš viso jau 5 tokios reklamos: 1676, 2689, 2713, 2716 ir kažkas iš 4/17 maršruto.



                        787 Jeruzalės g.


                        788 Jeruzalės g. 2686 vakar dar važinėjo su šia reklama, o šiandien jau plikas.

                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                          Man nepatinka Rollton užklijuota reklama ten, kur matosi vairuotojo langas ir ji tarsi "bim" pasibaigia. Galėjo kažkaip priekį apklijuoti gražiai.
                          Priekio neleidžia klijuoti savivaldybė

                          Comment


                            Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                            Pusf bėdos dar Kaune Škodos baisiau su šia reklama atrodo,klijuodami nesugebėjo šoninių langų gumų neapklijuot
                            Kodėl baisiau? Jos kaip tik specialiai apklijuojamos, kad gražiau atrodytu...
                            Nebent tau gumos labai patinka

                            http://foto.terpe.lt/inkelti/2014051...20(Medium).JPG

                            Comment


                              Parašė dobber123 Rodyti pranešimą
                              Priekio neleidžia klijuoti savivaldybė
                              Is kur istrauket, kad draudzia klijuot?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė dobber123 Rodyti pranešimą
                                Priekio neleidžia klijuoti savivaldybė
                                Savivaldybė į tokius reikalus nesikiša, bet sprendžia reklamos gamintojas klijuot ar neklijuot.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                  Is kur istrauket, kad draudzia klijuot?
                                  Jau metai laiko kaip negalima Vilniuje klijuoti ant langu, virš langų ir priekio. QQ entuziastai, negi nežinojot? Nes deja Merui ponui zuokui nepatinka...

                                  Comment


                                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                    Savivaldybė į tokius reikalus nesikiša, bet sprendžia reklamos gamintojas klijuot ar neklijuot.
                                    Ar tikrai?

                                    Comment


                                      Parašė dobber123 Rodyti pranešimą
                                      Ar tikrai?
                                      Dobber, savivaldybė turi kitų darbų negu galvoti: ar bus priekis apklijuotas? Kaip rašiau žinutei tokius reikalus sprendžia reklamos gamintojas, na ir gal dar VVT prisideda, firmai norint gauti autobuso ar troleibuso išmatavimus ir t.t.
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                        Dobber, savivaldybė turi kitų darbų negu galvoti: ar bus priekis apklijuotas? Kaip rašiau žinutei tokius reikalus sprendžia reklamos gamintojas, na ir gal dar VVT prisideda, firmai norint gauti autobuso ar troleibuso išmatavimus ir t.t.
                                        Ar neatkreipei dėmesio kad dabar visų naujai apklijuotų autobusų, bei troleibusų priekiai neužklijuoti? O gal tu atrasi ir man parodysi

                                        Nuo praeitu metų liepos to nebegalima daryti deja deja...

                                        Comment


                                          Parašė dobber123 Rodyti pranešimą
                                          Ar neatkreipei dėmesio kad dabar visų naujai apklijuotų autobusų, bei troleibusų priekiai neužklijuoti? O gal tu atrasi ir man parodysi

                                          Nuo praeitu metų liepos to nebegalima daryti deja deja...
                                          Kiek supratau tokia praktika taikoma tik Vilniuje. Kaune laisvas plotas ant transporto priemonės pilnai išnaudojamas
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X