Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Idomu kokios pajamos gaunamos is reklamos.

    Comment


      Bent jau KA savo tinklalapyje skelbia.

      Comment


        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
        Bent jau KA savo tinklalapyje skelbia.
        http://www.kaunoautobusai.lt/site/fi...20130401_1.pdf kam idomu. Sakyciau patrauklios kainos.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          http://www.kaunoautobusai.lt/site/fi...20130401_1.pdf kam idomu. Sakyciau patrauklios kainos.
          Gal kiek per dideles, mano manymu isnaudot galima butu labiau. Man tik keista, kodel "Autrolis" Soliariam neleidzia reklamos klijuot.

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Gal kiek per dideles, mano manymu isnaudot galima butu labiau. Man tik keista, kodel "Autrolis" Soliariam neleidzia reklamos klijuot.
            Matyt saugo kėbulą, kad neliktų klijų likučių, nenusiluptų dažai nuo klijuojamos reklamos.

            Naujausia "topshop" reklama - ant Volvo 7700 #729. Iš troleibusų: 1681 ir 2688 su "Žvėryno namų" reklama, 2696 Solaris ir 723 Volvo - su atnaujinta "Air Lituanica" reklama
            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2013.12.06, 10:03.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              2688 gavo reklama.

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Naujausia "topshop" reklama - ant Volvo 7700 #723
                Ant 723 yra AirLituanica - http://fotobus.msk.ru/photo/1025306/
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Šiauliuose


                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                  Comment


                    3 naujausios reklamos ant autobusų (eilės tvarka pagal jų atsiradimą):

                    1. Pirmasis MAN NG313 CNG su reklama - nr.878 (53 maršrutas, Stotis)



                    2. MB O405N2 nr.496 (22 maršrutas, Architektų g., Šalnos st.)



                    3. Volvo 7700 nr.755 (22 maršrutas, J. Tumo-Vaižganto g.)



                    O čia - visų gražuolių gražuolis - Volvo 7700A nr.704 po reklamos (19 maršrutas, stotis) Iš kitos pusės atrodo dar ne taip kraupiai.



                    Nežinau, kas čia pasidarė dabar - ar reklamas su super klijais pradėjo klijuoti, ar čia įsakymas atėjo reklamas nuklijuoti ne profesionalams, o mechanikams. Kur tik nepažiūrėsi - visus poreklaminius verkiant reikia perdažinėti.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Nepamirškim, kad 773 irgi važinėjo būdamas "gražuoliu". 708, bent jau mano nuomone, atrodo daug geriau
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Ar nebus ten tiesiog klijų likę ir prie jų dabar žemės, druskos ir kitoks šlamštas prikibo? Gal tiesiog patingėjo normaliai nušveisti (sprendžiu iš to, kad visos žymės yra žemai arba šalia ratų)?

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Nepamirškim, kad 773 irgi važinėjo būdamas "gražuoliu". 708, bent jau mano nuomone, atrodo daug geriau
                          779 be reklamos ir atrodo labai gražiai

                          Comment


                            Parašė Vilnietis1 Rodyti pranešimą
                            Ar nebus ten tiesiog klijų likę ir prie jų dabar žemės, druskos ir kitoks šlamštas prikibo? Gal tiesiog patingėjo normaliai nušveisti (sprendžiu iš to, kad visos žymės yra žemai arba šalia ratų)?
                            Tai ne vienetinis atvejis - nuo spalio-lapkričio kažkodėl taip yra po visų reklamų. Aišku, 704 atvejis pats baisiausias.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Nauja "SMS Credit" reklama ant Ukmergės AP Neoplan N4011NF

                              Comment


                                Naujos reklamos ant Kauno troleibusų

                                322


                                282. Tokia pati ir ant 347

                                Comment


                                  Šiauliuose






                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Viena iš daugelio naujų reklamų Vilniuje - atsinaujinusi Eastanbul ant 2711 Solaris Trollino 15AC.

                                    Paskutinis taisė Mettal; 2014.01.25, 21:43. Priežastis: 2715 > 2711
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Viena iš daugelio naujų reklamų Vilniuje - atsinaujinusi Eastanbul ant 2715 Solaris Trollino 15AC.

                                      Atvaizdas
                                      Panašu, kad čia ne 2715, o 2711.

                                      Comment


                                        Taip, tikrai 2711. Ačiū!
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Dar viena Vilniaus šviežiena - ant Škoda 14Tr nr. 1625

                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X