Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujos žvelės: Antroji moteriško žurnalo "Ji" reklama - ant... 2517 Škodos
    Nauja galinė reklama ant 1658 Škodos
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
      VVT 720
      Atvaizdas
      Vairuotojas jaučiu TOI TOI būdelėje . Beje, ar 8 nevažinėja ilgas? Ar tik žiemą?

      Comment


        Parašė FRT Rodyti pranešimą
        Vairuotojas jaučiu TOI TOI būdelėje . Beje, ar 8 nevažinėja ilgas? Ar tik žiemą?
        Ne vieta apie tai diskutuoti

        8-as būna ilgas? Turbūt tik Kūčių naktį... Arba pasidarbavo agentūra VBS...

        Comment


          Kauno Škoda 14tr #285






          Vilniaus Škoda 14tr #2517. Kiek man yra žinoma, tai pirmoji reklama šiam troleibusui Tai antroji moteriško žurnalo "Ji" reklama
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Vilniaus Škoda 14tr #2517. Kiek man yra žinoma, tai pirmoji reklama šiam troleibusui
            Niūrios priešistorės laikais tikrai turėjo turėti daugiau reklamų. Bet aš apie jas nieko nežinau. Bent jau po kapitalinio remonto (2004m.), tai tikrai pirmoji.

            Comment


              Ta pati Tele2 reklama Ukmergėje.


              Ant daugelio Kautros autobusų galo atsirado jų siūlomos šeimos bilietų reklama.
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment


                Comment


                  Comment


                    Comment


                      287

                      Comment


                        Atnaujintos "Pildyk" reklamos - ant 1682 (4 maršrutas) ir 2686 (16 maršrutas) Solaris troleibusų. Šių reklamų gali būti ir daugiau
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Comment


                            Monroe galinės reklamos (fotografuota prieš savaitę)

                            1636


                            1658


                            2663


                            Naujosios Tele2 Pildyk reklamos. Iš visų matytų Tele2 reklamų šitos kol kas geriausios.

                            1682



                            2686



                            Pamiršau pridurti, jog naują reklamą ("Apsaugok mane" ?) gavo Volvo 790. Šiandien dirbo 2-ame mršrute.
                            Paskutinis taisė rufas...tr; 2012.08.29, 20:15.

                            Comment


                              Comment


                                Comment


                                  Comment


                                    Atnaujinta Norfos reklama - ant Škoda 14trM #1657. Pastaroji reklama tikrai gražiai atrodo
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      oho, 750 jau suremontuotas ir greitai išvažiuos į gatves?
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Atnaujinta Norfos reklama - ant Škoda 14trM #1657. Pastaroji reklama tikrai gražiai atrodo
                                        Na nežinau, ne kažin koks čia didelis išmislas šita reklama. Pirmiausia negali nepastebėti didelio panašumo su Autoplius/15min reklama. Negana to, dar įmetė į tą patį katilą - Žirmūnų gatvę. Antra, na jeigu jau vis dėlto reklamuojamės, tai pasitenkime, kad mūsų prekės ženklas būtų matomas. Dabar Norfos užrašas nukištas į antrą planą ir toks miniatiūrinis, kad troleibusui greitai važiuojant iš kitos gatvės pusės žiūrint bus tiesiog neatsikiriamas nuo bendro fono. O jeigu ta reklama išgyvens iki žiemos, tai ta vieta, kur yra logotipas, bus apdrėbta purvu, ir tada išvis niekas nesupras, ką čia reklamuoja. Galėjo bent priekį tam išnaudot.





                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          oho, 750 jau suremontuotas ir greitai išvažiuos į gatves?
                                          http://www.youtube.com/watch?v=DBd_Z...layer_embedded

                                          Comment

                                          Working...
                                          X