Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Comment


        MB O405GN, nr. 512



        MB O405GN, nr. 060. Nesitikėjau, kad tokia reklama grįš. Man jos lygis asocijuojasi su kadaise buvusia Pampers reklama.






        Dar yra Volvo 7700 nr. 730 su juoda Ienovo kompiuterių reklama. Šiandien jis 73 maršrute.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Comment


            Dar vienas:



            Ir dar vienas toks pats yra 2714 (7 maršrutas).
            Nuo Volvo 7700 nr. 716 (ir 790, nors jo nemačiau, bet esu beveik tikras) nuimta Garnier reklama.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Tik troleibuso gaila...

              Comment


                Kodėl gaila, juk pajamų tai reikia...
                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                  Kodėl gaila, juk pajamų tai reikia...
                  Ką negalėjo įdomesnės idėjos sugalvoti?

                  Comment


                    Sužaidimas su tais 3D iškilimais priminė viena reklamą ant autobuso ar Londone, ar kur tai, kur pro policininko klyną išeina išmetimo vamzdis... (Buvo publikuota nuotrauka šitoj temoj)

                    Comment


                      Parašė rvr Rodyti pranešimą
                      Tik troleibuso gaila...

                      Atvaizdas
                      Pritariu

                      Comment


                        Įdomu, kiek iš viso troleibusų parkas gauna pajamų iš reklamos? Ar skelbiami tokie duomenys?
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė rvr Rodyti pranešimą
                          Tik troleibuso gaila...

                          Atvaizdas
                          šiek tiek persistengta su tekstu viršuje - žodis "transporto" uždengia dalį numerio
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Dar vienas:

                            Atvaizdas
                            prie "užsimaskavusių" troleibusų kompanijos (2692, 1679, 2714) prisijungė ir 2717 (16 maršrutas)
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Dar viena Oppa.



                              Dar viena Vilniaus Energijos propagandistinė reklama ant 2695.




                              Pora iš Serverių reklamos.




                              Atsirado dar vienas ant 1707 11-ame maršrute. Šiai dienai man yra žinomi 5(penki) - seniai neregėtas rekordas!

                              Comment


                                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                Atvaizdas


                                Smagu, kad ne vien Volvo praeinamoji markė
                                Gaila kad nėra reklamu ant autobusų : Karosa B741, MAN NG272, MAN A23 NG313CNG, Neoplan N4021/3, Heuliez GX417 CNG. Manau būtu gražios reklamos ant šitų modelių autobusų.

                                Comment


                                  Na, ant 869 buvo biliardo reklama, bet jau nebėra. Ant tokių autobusų nededa reklamų dėl jų nepatikimumo. Denis_Simonov jau yra apie tai sakęs.
                                  P.S. 2683 19-o maršruto Solaris su nauja anti-fotografine* reklama: body building'o paroda kažkokia.

                                  * - juodas su violetine (purpurine) juosta viršuje. Analogiški pavyzdžiai: serveriai.lt (3 ar 4 jie ten) ir, žinoma, 1629.
                                  Paskutinis taisė Mettal; 2012.01.29, 16:59.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Na, ant 869 buvo biliardo reklama, bet jau nebėra. Ant tokių autobusų nededa reklamų dėl jų nepatikimumo. Denis_Simonov jau yra apie tai sakęs.
                                    P.S. 2683 19-o maršruto Solaris su nauja anti-fotografine* reklama: body building'o paroda kažkokia.

                                    * - juodas su violetine (purpurine) juosta viršuje. Analogiški pavyzdžiai: serveriai.lt (3 ar 4 jie ten) ir, žinoma, 1629.
                                    dar vienas su "Body building" reklama pastebėtas šiandien Žirmūnų gatvėje. deja, nepavyko pasižiūrėt, koks garažinis
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                      dar vienas su "Body building" reklama pastebėtas šiandien Žirmūnų gatvėje. deja, nepavyko pasižiūrėt, koks garažinis
                                      Mano žiniomis 19 maršrutas važiuoja Žirmūnų gatve ar jau nebe?
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Mano žiniomis 19 maršrutas važiuoja Žirmūnų gatve ar jau nebe?
                                        pastebėtas Kareivių - Žirmūnų sankryžoje tas troleibusas o šiaip 19 troleibusas važiuoja Žirmūnų gatve ir vargo nemato
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Jeigu suko į Kareivių, tai galėjo būti tik 1708 6-ame maršrute. Jis, mano žiniomis, šiai dienai vienintelis laisvas. Jeigu važiavo Žirmūnų gatve - pasirinkimas didesnis. Reiškia kažkuris iš šitų: 1678, 2694, 1699, 1702, 1706, 2711.

                                          Nu arba ten buvo kokia nors man nežinoma beprotiška komandiruotė iš kito maršruto.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X