Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nauja reklama ant Solaris'o

    ir taip pat gana sena
    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

    Comment


      1707, 11 maršrutas, Laisvės prospektas



      2695, 7 maršrutas, Pamėnkalnio gatvė. Vakar, atrodo, jos dar nebuvo.



      2684, 16 maršrutas, Stotis.





      Tokia pat reklama yra ant 1676, tačiau vietoje jo vakar dirbo 1417, o šiandien - 1449.

      Ant autobusų irgi yra Bitės reklama:
      780, Volvo 7700, Pašilaičių žiedas, 33 maršrutas (be jo dar parke mačiau vieną tokį)



      3-oji Druskininkų akvaparko reklama ant Volvo 7700, nr. 720, Antakalnio žiedas, 50 maršrutas (dar yra 701 ir 713 su šia reklama).

      Paskutinis taisė Mettal; 2011.11.16, 17:20.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Mettal, ant 2695 Bitės reklama sekmadienį jau buvo
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Atrodo, jau apie trečdalis visų sostinės autobusų ir troleibusų turi reklamas.
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Autobusų tarpe tikrai ne trečdalis.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Įdomu kodėl nėra reklamu ant "geltonųjų" autobusų.
              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

              Comment


                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                Atvaizdas

                www.imbela.eu

                Apklijuotas iš visų pusių. Dizaino sprendimas stebėtinai panašus į Trumpojo Kino Festivalio reklamas , iš kurių viena važinėja taip pat 17-ame maršrute.
                Kitokiu rakursu... (Naujininkai)
                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                Comment


                  Volvo 7700 790 54 maršrutas
                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                  Comment


                    Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
                    Įdomu kodėl nėra reklamu ant "geltonųjų" autobusų.
                    Pastaruoju metu Škoda troleibusai ir senesnių markių autobusai naujomis reklamomis sausai prakiša Solariams ir Volvo. Taip yra dėl siauro įsitikinimo, kad tai yra naujos ir modernios transporto priemonės ir todėl jos ir tik jos gali garantuoti verslo ar produkto sėkmę. Iš tikrųjų, labai pasistengus, paprojektavus ir tinkamai apipavidalinus galima puikiausiai gauti tą patį efektą 'įdarbinus' ir senesnę markę.

                    Asmeniškai man naujoji Bitės reklama ant Solarių nesižiūri. Manau, kad ne ką prasčiau, o turbūt netgi geriau ji būtų atrodžiusi būtent ant Škodos, nors tai mano asmeninė nuomonė. Klijuoti ant Solarių ar Volvo belenką, tikintis, kad tų transporto priemonių neregėtas naujumas ir modernumas išgelbės bet kurią reklamą - tikrai naivu.

                    Juolabiau, kad artėja žiema, o Solariai žiemą dažniausiai būna murziniausi iš visų.

                    Beje ant Safflo viena reklama vis dėlto buvo - ryškiai raudona Ermitažo reklama. Berods ant 840 ar 848. Deja, labai neilgai ji važinėjo, teko tik kartą matyt.

                    Comment


                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                      Pastaruoju metu Škoda troleibusai ir senesnių markių autobusai naujomis reklamomis sausai prakiša Solariams ir Volvo. Taip yra dėl siauro įsitikinimo, kad tai yra naujos ir modernios transporto priemonės ir todėl jos ir tik jos gali garantuoti verslo ar produkto sėkmę. Iš tikrųjų, labai pasistengus, paprojektavus ir tinkamai apipavidalinus galima puikiausiai gauti tą patį efektą 'įdarbinus' ir senesnę markę.

                      Asmeniškai man naujoji Bitės reklama ant Solarių nesižiūri. Manau, kad ne ką prasčiau, o turbūt netgi geriau ji būtų atrodžiusi būtent ant Škodos, nors tai mano asmeninė nuomonė. Klijuoti ant Solarių ar Volvo belenką, tikintis, kad tų transporto priemonių neregėtas naujumas ir modernumas išgelbės bet kurią reklamą - tikrai naivu.

                      Juolabiau, kad artėja žiema, o Solariai žiemą dažniausiai būna murziniausi iš visų.

                      Beje ant Safflo viena reklama vis dėlto buvo - ryškiai raudona Ermitažo reklama. Berods ant 840 ar 848. Deja, labai neilgai ji važinėjo, teko tik kartą matyt.
                      ryškiai raudona ermitažo reklama buvo ant 838 autobuso
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        „Vilniaus autobusai“ neklijuoja reklamų ant dujinių autobusų tik dėl vienos priežasties:
                        • Nelabai gera techniška buklė,ypač tų su „Volvo“ važiuoklėmis .Viena diena išvažiuos,kitą menesi stovės.


                        Geras pavyzdis yra 869,taip ir negali nuvažiuoti tą laikotarpį ,kurį apmokėjo kompaniją už reklamą. Todėl renka,tokius autobusus ,kurie kasdien važinėja, net ir tuos naujus Mercedes-Benz O405GN2 CNG,nes jie techniškai geros būklės.
                        Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.11.17, 20:58.
                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          ryškiai raudona ermitažo reklama buvo ant 838 autobuso
                          Buvo 2 tokie autobusai. Pavažinėjo truputį ir viskas tuo baigėsi.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Buvo 2 tokie autobusai. Pavažinėjo truputį ir viskas tuo baigėsi.
                            o koks dar vienas Saffle turėjo ermitažo reklamą?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Tai turbūt ir buvo 840. Tą reklamą mačiau 48-am maršrute.

                              Comment


                                Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                                Tai turbūt ir buvo 840. Tą reklamą mačiau 48-am maršrute.
                                Taip. 838 ir 840, abu dirbo 46 ir 48 maršrutais. Kitur jų ir nemačiau su reklamom.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Iš kito rakurso:

                                  Atvaizdas
                                  O čia dar kitaip.

                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    Tokiu bjauriu oru nuotrauka gavosi tiesiog nuostabi .
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      neseniai 2644 troleibusas gavo kalėdinę "Šeimos vaistinės" reklamą
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Volvo 7700 788
                                        Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.11.20, 14:44.
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          "Bitės" reklama yra ir ant kai kurių autobusų tik galinės pusės:
                                          Volvo 7700, nr.781 (šiandienos nuotrauka) :
                                          Mano žiniomis tokių autobusų yra mažiausiai 2. Be to, pilną reklamą turi ne tik 780 ir 788, bet dar ir man atrodo 785.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X