Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tarptautiniai pervežimai autobusais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė uH1978 Rodyti pranešimą
    Raikkonen noriu taves paklaust. Tai "Kautros" autobusai aptarnauja kokiom nors dienom marsrutus i Kiolna bei Stutgarta. Ar ten jau visom dienom lenku autobusai veza?
    Neaptarnauja nuo pavasario. Važiuoja tik lenkai, Kautra tik jiems nuveža/atveža keleivius į/iš Vilniaus ir tai vasarą būdavo, kad lenkai atsiųsdavo du autobusus iš kurių vienas nakvodavo Vilniuje.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Įdomu kaip dėl TOKS Minskas-Vilnius-Palanga. Žiūriu nebeparduodamas po spalio 27 d. Gal čia laikina problema, nors kiti reisai į kitas šalis jau parduodami? Nes dabar tenka prisipirkti iš Ecolines Vilnius-Berlynas už 9 litus, kad vakare iš Vilniaus į Kauną parvažiuot galima būtų (dėl ko graužia sąžinė, kad skriaudžiu studentus, kurie norėtų pigiai Berlyną aplankyti).
      kaip?

      Comment


        Kup ecolines neitinka ponui auksciau?

        Comment


          Parašė alm Rodyti pranešimą
          Įdomu kaip dėl TOKS Minskas-Vilnius-Palanga. Žiūriu nebeparduodamas po spalio 27 d. Gal čia laikina problema, nors kiti reisai į kitas šalis jau parduodami?
          Skamba kaip sezoninis reisas.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą
            Kup ecolines neitinka ponui auksciau?
            TOKS važiuoja kiek vėliau ir prasuka pro oro uostą.

            Apskritai tai Ecolines tikrai nieko blogo - lyginant su konkurentais man jų pagrindinis privalumas, kad perkant duoda pasirinkti vietą autobuse. Bent man tai naudingiau nei Simple Express multimedia sistema sėdynių atlošuose.
            kaip?

            Comment


              Kai tamstelę sukiš į dvokiančio autobuso galą, nors vieta visai kitur, kai tamstelę už klausimą "kodėl?" aprėks stiuardesė, ir kai galiausiai tas kibiras (autobusu to liežuvis nesivercia vadint) suges pakeliui, aš irgi paklausiu, o kuo PONUI jie patinka

              Comment


                Šiandien popietę Kaune.
                Kautros Setra iš Vilniaus atvežusi keleivius į Prahą ir Štutgartą.


                Ecolines Neoplan į Maskvą.


                Lenkų Volvo į Štutgartą.


                Nordekos Setra į Prahą.


                Vienintelis Ecolines Neoplan vakarų kryptimi, į Boną. O dar prieš mėnesį čia grūsdavosi po 5-7 autobusus...


                Simple Irizas į Berlyną. Jau pilno autobuso neprirenka.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Mane stebina toks paplitimas tarptautinių (t.y. tolimųjų) reisų autobusais. Kiek pamenu, anksčiau to nebuvo. Buvo autobusai iki kelių šimtų km, 200-300 km, o toliau - lėktuvai ir traukiniai. Ar aš neteisus?
                  Dar domina, ar yra kokios nors sanitarinės (ar kokios kitos) normos šiuo klausimu, ir ar tokie autobusų reisai atitinka tas normas? Na, pavyzdžiui, ilgesnėje kaip 6 valandos (kaip pvz) kelionėje keleiviui turi būti aprūpinta vieta pamiegoti, pavalgyti ir pan. Kokios papildomos paslaugos turi būti užtikrintos keleiviui ilgose kelionėse? Ir ar jos teikiamos (ir gali būti teikiamos) autobusuose?

                  Comment


                    Parašė zn76 Rodyti pranešimą
                    Mane stebina toks paplitimas tarptautinių (t.y. tolimųjų) reisų autobusais. Kiek pamenu, anksčiau to nebuvo. Buvo autobusai iki kelių šimtų km, 200-300 km, o toliau - lėktuvai ir traukiniai. Ar aš neteisus?
                    Taip, jis didesnis, nes dabar į Europos sąjungos šalis keliauti yra paprasčiau, o alternatyvaus susisiekimo geležinkeliu nėra. Su Rusija/Baltarusija susisiekimas autobusais dabar prastesnis.

                    Dar domina, ar yra kokios nors sanitarinės (ar kokios kitos) normos šiuo klausimu, ir ar tokie autobusų reisai atitinka tas normas? Na, pavyzdžiui, ilgesnėje kaip 6 valandos (kaip pvz) kelionėje keleiviui turi būti aprūpinta vieta pamiegoti, pavalgyti ir pan. Kokios papildomos paslaugos turi būti užtikrintos keleiviui ilgose kelionėse? Ir ar jos teikiamos (ir gali būti teikiamos) autobusuose?
                    Vežimo sąlygas nustato ir keleivį apie jas informuoja vežėjas, jeigu tai nenustatyta įstatymu. Vežimo sąlygos turi būti suderintos su leidimus išdavusiomis institucijomis.

                    Įvairios paslaugos iš vežėjo pusės gali būti teikiamos ir tai yra daroma, tačiau vežėjo iniciatyva, kaip priemonė pritraukti daugiau keleivių. Iš esmės tarptautiniams pervežimams keliami reikalavimai keleivio požiūriu yra minimalūs. Keleivis turi teisę į sėdimą vietą, taigi, joje gali ir miegoti, nors jei ta sėdima vieta bus be jokio reguliavimo mechanizmo (ta prasme, neatsilenks) vežėjas už tai neatsakys, jei nėra to numatęs.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Pastarosiomis dienomis darytos nuotraukos.
                      Kaliningradiečių autobusai.




                      Iš Kauno į Vilnių tuščia rida, panašu, važiavo ši Setra, kad paimtų keleivius į Romą. Anksčiau buvo derinama su tarpmiestinius Kaunas-Vilnius, nors esmės tai nekeitė - 100 km. tuščios ridos...


                      Nors Ecolines puslapyje skelbiama, kad Marijampolė-Sankt Peterburgas aptarnauja Norma-A, šiandien važiavo rusų Amron Neoplanas.
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Ecolines atidarė maršrutą Ryga - Panevėžys - Kaliningradas, važiuojama kasdien.
                        23:15 Ryga
                        01:30 Panevėžys
                        08:30 Kaliningradas

                        22:30 Kaliningradas
                        03:30 Panevėžys
                        06:15 Ryga

                        Panašiais laikais, tik pro Šiaulius, Tauragę važiuoja Lux Express su КенигАвто.
                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                        Comment


                          Vakar Marijampolėje

                          Buvo ne piko diena, tai tik šie du Ecolines Neoplanai iš Štutgarto važiavo.




                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Šiandien Šiauliuose Ecolines į Miunsterį.


                            Daugiau mano nuotraukų >>>

                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                            Comment


                              Šiandien Kaune, lenkų Setra S415GT-HD ir Kautros Safari HD perveža keleivius iš Štutgarto/Kelno į Rygą/Vilnių.


                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Gerbiamieji! Gal žinote, kokia mašina aptarnauja naktinį SimpleExpress Vilnius-Tallinn, 22:30 iš Vilniaus?

                                Comment


                                  Turėtų būti Scania OmniExpress arba Irízar Century
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Nors čia labiau fotogalerija, tačiau manau būsiu pataikęs į temą su savo klausimu:

                                    Kas esat važiavę su Simple Express, gal galėsit padėti:

                                    Simple Express daro akciją: pirmi reiso 5 bilietai kainuoja po 10 litų, dar kiti pirmi 5 - 20 Lt. Na gerai, pasirenku kokį nors tolimos datos reisą, čiki piki - kaina visur rašo 124 Lt. Ar tai reiškia, kad akcijiniai bilietai jau išpirkti visiems reisams pusei metų į priekį, ar tikroji kaina (su akcija, ar be) paaiškės tik atliekant mokėjimą?

                                    Comment


                                      Parašė disident Rodyti pranešimą
                                      Nors čia labiau fotogalerija, tačiau manau būsiu pataikęs į temą su savo klausimu:

                                      Kas esat važiavę su Simple Express, gal galėsit padėti:

                                      Simple Express daro akciją: pirmi reiso 5 bilietai kainuoja po 10 litų, dar kiti pirmi 5 - 20 Lt. Na gerai, pasirenku kokį nors tolimos datos reisą, čiki piki - kaina visur rašo 124 Lt. Ar tai reiškia, kad akcijiniai bilietai jau išpirkti visiems reisams pusei metų į priekį, ar tikroji kaina (su akcija, ar be) paaiškės tik atliekant mokėjimą?
                                      Reiškia, kad jau išpirkti. Ten labai greitai tų bilietų nelieka, ypač į Berlyną (ten tik penki akcijiniai būna reisui). Į Rygą, Taliną mažiau populiariais reisais dar galima gauti prieš kelis mėnesiu perkant.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Nesu važiavęs, tačiau jau esu pirkęs, todėl, manau, galiu atsakyt Vakar bandžiau gauti dviem žmonėm akcijinius bilietus į Berlyną. IŠPIRKTA pusei metų į priekį :-) Gerai, galvoju, prisijungsiu vidurnaktį, kai tik naujos dienos pardavimai atsidarys, ir gausiu. Aha, tuoj PIRMOM SEKUNDĖM tų bilietų nebeliko :-D galiausiai spjoviau, ir paėmiau į Taliną, ten mažiau apkrauta kryptis, daugiau šansų gaut

                                        Comment


                                          Į Kaliningradą:



                                          www.autobusas.4l.lt +
                                          www.facebook.com/Autobusas4l

                                          Comment

                                          Working...
                                          X